Ім’я: Іван Скобрев

Дата народження: 8 лютого 1983 р. (33 роки)

Знак Зодіаку: Водолій

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: Хабаровськ, Росія

Діяльність: ковзаняр

Вага: 85 кг

Зріст: 188 см

Біографія Івана Скобрева

Дитинство і родина Івана Скобрева, початок кар’єри ковзаняра

Знаменитий російський ковзаняр Іван Скобрев народився в сім’ї спортсменів. Мама Скобрева є кандидатом у майстри спорту з ковзанярського спорту. Першим тренером майбутнього спортсмена став не хто інший, як його батько Олександр Скобрев.

Серйозно займатися спортом Іван почав з дванадцяти років. Наполегливі тренування привели Скобрева до успіху вже в юнацькі роки. Юний спортсмен тоді виграв першість і зайняв друге місце на чемпіонаті світу серед юніорів, отримавши срібну медаль. Незабаром визначилася основна сфера, де Скобрев досягає найбільших успіхів. Так спортсмен впевнено здобуває перемогу на дистанціях 1500 і 500 метрів, не менш успішно йому дається та багатоборстві.

Іван Скобрев рано домігся успіхів у спорті

Пізніше спортивним інструктором Івана Олександровича став заслужений тренер Радянського Союзу Олександр Калінін. Під час роботи з Калініним Скобрев переїхав тренуватися в Череповець. Цікаво, що наставник займався, виховував у Скобреве не тільки спортсмени, але і справжньої людини.

Про свого вихованця тренер, розповідав, що Іван, за характером сангвінік, дуже товариська людина. При цьому юнак різнобічно освічений, вже тоді чудово володів англійською мовою. В Череповці він жив без сім’ї. Калінін вважав, що це було серйозним випробуванням для хлопця, але відсутність сімейного нагляду його не розбестила: Іван був дуже дисциплінованим.

Наступна перемога не змусила себе чекати, в 2003 році, Іван стає абсолютним чемпіоном Росії у багатоборстві, вже серед дорослих. Спортсмен, в одному з інтерв’ю вказував, що саме ця перемога відкрила йому шлях на європейські чемпіонати і чемпіонат світу.

В наступному році беручи участь на чемпіонаті Європи, Іван поставив свій особистий рекорд відразу на декількох дистанціях: 500, 5тис., 10 тис. метрів. Крім того, він першим з усіх російських ковзанярів прийшов до фінішу і в першій п’ятірці серед учасників взагалі. Наступним був чемпіонат світу в Норвегії, тут він зайняв 9-е місце з багатоборства.

Іван Скобрев на Чемпіонаті Світу Варто зазначити, що Іван Олександрович увійшов у збірну Російської Федерації ще в 2000 році, таким чином, в 2006 році взяв участь у зимовій олімпіаді в Турині. І тут він поставив особистий рекорд, пройшовши 10 тис. метрів всього за 13 хвилин. На жаль, перемоги країні це не принесло, але в цілому Іван Скобрев показав відмінні результати, підтвердивши, що у нього є потенціал для подальших обов’язкових перемог.

Через два роки на зимовій олімпіаді в Канаді Скобрев знову показав відмінні результати. На дистанції 10 тис. він отримав срібну медаль, а на дистанції 5 тис. став бронзовим призером.

Перед зимовою олімпіадою, яка пройде в Сочі, Іван Олександрович активно проводив тренування з італійським тренером Мауріціо Маркетто, так як на батьківщині, в Росії для спортсмена немає сильних спаринг-партнерів на дистанції 5 і 10 тисяч метрів, що особливо важливо для ефективних тренувань. На даний момент спортсмен вже займається в Росії разом зі своєю збірною.

Особисте життя Івана Скобрева

Незважаючи на часті розлучення Івана Скобрева з сім’єю, спортсмена можна з упевненістю назвати чудовим чоловіком і батьком. Дуже часто можна побачити заголовки газет або різних інтернет-сайт про відпочинок Скобрева з родиною в тій чи іншій країні. Де б він не був, якщо є можливість, він завжди бере свою сім’ю з собою. При цьому про свою сім’ю спортсмен розповідає скупо. Відомо, що його дружину звуть Ядвіга, яка подарувала Івану двох синів, старшого – Філіпа, і молодшого – Данила.

Іван Скобрев поділився враженнями від Ігор у Лондоні Батьки спортсмена емігрували в Америку ще в 1998 році, визначивши заздалегідь його в спортивну школу. Примітно, що Олександр Скобрев, як розповідав Іван, іноді віддавав останні кошти, аби купити хороші ковзани, в той час як мама навпаки, не підтримувала починання спочатку сина, вважаючи їх просто захопленістю.

Скандали навколо Івана Скобрева

У будь-якому спорті в тій чи іншій мірі спалахують різноманітні скандали. Не уникнув цього і Іван Скобрев. Так, у 2010 році американське ЗМІ опублікувало інтерв’ю спортсмена, де він нібито розповідав, про те, що хотів би стати громадянином США до початку зимової олімпіади у Ванкувері, а також виступити за збірну штатів на Олімпіаді в Сочі.

Після цього президент союзу ковзанярів Олексій Кравцов виступив зі спростуванням даної заяви Скобрева. Сам спортсмен, вказав на те, що подібне «заява», насправді не відповідають дійсності і є повною нісенітницею.

Ковзаняр Іван Скобрев з дружиною

Спортивні досягнення та нагороди Івана Скобрева

Іван Скобрев є майстром спорту міжнародного класу. У секції багатоборства він з 2003 по 2005 роки був чемпіоном Росії. Отримав срібло на чемпіонаті Росії на дистанціях 500, 1000 і 1500 метрів у 2003 році. Роком раніше став срібним призером у спринтерському багатоборстві. Є рекордсменом Російської Федерації, особистий рекорд на п’ятисотметрової дистанції становить 35,90 с. Крім того Скобрев є заслуженим майстром спорту і звичайно ж почесним громадянином рідного Хабаровська.

У березні 2010 року указом президента РФ йому був присуджений орден «За заслуги перед Вітчизною» за внесок у розвиток спорту та фізичної культури, а також за особливі досягнення на XXI олімпійських іграх 2010 року в Ванкувері.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: