Ім’я: Іван Оганесян

Дата народження: 9 березня 1973 р. (43 роки)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Бик

Місце народження: Саратов р.

Діяльність: актор

Вага: 93 кг

Зріст: 190 см

Біографія Івана Оганесяна

Іван Оганесян – це російський актор, ім’я якого сьогодні ще не настільки широко відомо широкій публіці. У його фільмографії є кілька цікавих робіт. Однак про справжніх блокбастерах, все-таки, говорити не доводиться.

В даний час наш сьогоднішній герой знімається переважно в телевізійних проектах. Його хвалять режисери і критики. А тому у всіх шанувальників Івана Оганесяна є всі підстави сподіватися на те, що вже дуже скоро кар’єра актора візьме принципово нову висоту.

Ранні роки, дитинство і родина Івана Оганесяна

Іван Джонрідович Оганесян з’явився на світ 9 березня 1973 року в російському місті Саратов. За словами самого актора, його «дитинство пройшло на берегах Волги». Саме тому, незважаючи на наявність вірменські коріння, наш сьогоднішній герой вважає себе росіянином.

Іван Оганесян має вірменські коріння, але вважає, що за національністю російська

Що стосується рідних і близьких актора, то в цьому плані треба відзначити, що практично всі члени сім’ї Івана Оганесяна були тісно пов’язані зі світом музики. Його мама більшу частину життя виступала як піаністки, а батько був головним концертмейстером оперного театру, а також відомим оперним співаком. Як згадує сам актор, у дитинстві в його будинку постійно звучала музика – класичні твори Чайковського, Шуберта, Шопена.

Будучи вихованим в подібній атмосфері, Іван в певний момент також став тяжіти до музичного мистецтва. Вже в дитячому віці він став багато часу приділяти грі на віолончелі, а згодом навіть зважився переїхати в Мінськ, так як у Білорусі існувала єдина в Радянському союзі школа, яка готувала віолончелістів світового рівня.

Як згадується в одному з російських журналів, Іван Оганесян займався у якогось відомого білоруського педагога, а жив у спеціальному інтернаті для талановитих дітей з інших міст. Таким чином, для молодого музиканта були створені всі необхідні умови для професійного становлення. Однак це не допомогло.

Іван Оганесян запрошує до перегляду серіалу «Нюхач». Як говорить сам актор, в дитинстві він був не дуже старанною дитиною. А тому навчання в музичних школах Саратова, Єревана та Мінська йому практично нічого не дали.

Переїзди в житті Івана Оганесяна

У 1989-му році Іван Оганесян залишив Білорусь і переїхав до Москви, де незабаром вступив у Російську академію театрального мистецтва, а вірніше – на її музичний факультет. Але і тут закріпитися надовго нашому сьогоднішньому герою не вдалося. Незабаром Іван, нарешті, остаточно зрозумів, що музика – це не те, що він шукає в житті. А тому перевівся на акторський факультет того ж університету.

Цього разу все склалося досить непогано. Навчання в РАТІ Іван Оганесян так і не закінчив, однак, незважаючи на це вже незабаром зумів пройти складний кастинг у відомому ізраїльському театрі «Гешер». З-за цього молодий хлопець залишив навчання в студії Петра Фоменко і переїхав до Ізраїлю. Але закріпитися на тамтешній сцені не зумів. У цьому плані велику роль зіграли були в Івана проблеми з документами. У підсумку хлопцеві довелося повернутися в Москву. Проте всі мости вже спалені.

Зоряний шлях Івана Оганесяна, фільмографія

Після повернення в Росію Іван довгий час перебував без роботи. У нього почалася депресія, однак кілька місяців потому молодому акторові все-таки вдалося зачепитися за рятівну соломинку. Такою для актора став театр Романа Віктюка, куди його запросили спочатку в якості статиста.

Іван Оганесян та Валерія Ходос Згодом своєю плідною роботою актор довів, що гідний більшого. Йому почали довіряти другорядні ролі, а тому в якийсь момент справи в житті актора повільно пішли на лад. У 2002-му році наш сьогоднішній герой отримав роль одного з льотчиків в спектаклі «Норд-Ост». Згодом разом з іншими акторами даної постановки Іван Оганесян провів кілька днів у заручниках у групи терористів.

Іван Оганесян в серіалах

З 2003-го року російський актор став також з’являтися і на телебаченні. Дебютною в його кар’єрі стала невелика роль шахіста в серіалі «Бажана». Після цього були також більш великі ролі в телепроектах «Тільки ти», «Лебединий рай», «Персона нон-грата», «Врятувати і вижити». В останніх двох серіалах Івану дісталися особливо великі ролі.

Саме завдяки їм, а також через скандальної історії з захопленням артистів «Норд-Осту» актор придбав першу популярність. Він став часто з’являтися в різних телепередачах, давати інтерв’ю. Незабаром Оганесяна стали впізнавати прості люди на вулицях.

В якості висхідної зірки наш сьогоднішній герой почав брати участь у нових проектах. У 2005-му році він зіграв другорядну роль в українському серіалі «Подруга особливого призначення», а потім також знявся в російських телепроектах «Джентльмен розшуку Іван Подушкін» (1 і 2), «Завжди говори «Завжди»-3» та «Снігова королева».

Актор Іван Оганесян одружений, у нього є дочка

У 2006-му році Іван Оганесян вперше з’явився в числі головних героїв детективного серіалу «Закон і порядок: Відділ оперативних розслідувань». Саме цей проект згодом приніс акторові найбільший успіх. Він протримався в серіалі протягом чотирьох років, а потім став вибудовувати свою кар’єру з подвоєною енергією.

Іван Оганесян в даний час

У 2009-му році Іван Оганесян отримав головну роль в серіалі «Спальний район», а рік потому був затверджений в якості постійного актора молодіжного серіалу «Крем». Серед інших великих робіт нашого сьогоднішнього героя варто також виділити телевізійні проекти «Рівняння з усіма відомими», «Дублерка», «Охоронювані особи» і спільну роботу з Ольгою Будіної над стрічкою «Кольє для снігової баби».

Останніми роботами в фільмографії актора були серіал «Лист очікування» і популярний український детективний проект «Нюхач». Про нових роботах актора поки не повідомляється.

Особисте життя Івана Оганесяна

Зі своєю дружиною Анною актор познайомився на початку 2000-х. Згодом подружжя прожило багато років разом, але пізніше все-таки розлучилися. В даний час Ганна з дочкою Олесею живе в Лондоні. Зі своєю дитиною Іван Оганесян бачиться досить часто.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: