Ім’я: Іван Мулін

Дата народження: 6 липня 1992 р. (24 роки)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актор

Вага: 79 кг

Зріст: 187 см

Біографія Івана Мулина

Іван Мулін юний і надзвичайно обдарований російський актор. З семирічного віку захопившись лицедійством, юнак домігся популярності і пристрасної любові молоденьких шанувальниць. Все це завдяки виключно, таланту і працьовитості. Популярність молодому акторові приніс серіал каналу СТС «Молодіжка». Це фільм про хокейній команді «Ведмеді» і про молодих гравців цього клубу.

Ще про перипетії життя героїв, їхні сім’ї, відносинах і спорті. Зйомки почалися в 2013,і незабаром вся величезна країна і країни ближнього зарубіжжя, гаряче полюбили героїв цього багатосерійного фільму. Продюсером серіалу виступив сам Федір Бондарчук, а так само, виконав другорядну роль власника хокейної команди.

Зірка серіалу «Молодіжка» Іван Мулін

Серед «зіркових акторів, що грають з Іваном у «Молодіжці» ви зустрінете: Михайла Жигалова, Володимира Зайцева, Дениса Нікіфорова. За версією провідних оглядачів, «Молодіжка» увійшла в ТОП 4 затребуваних телесеріалів Росії. Мулін виконав роль молодого хокеїста Антона Антипова. Який виступає на льоду в ролі нападника під номером 17.

Дитинство і юність Івана Мулина

Іван народився і виріс в місті Москва. У дуже простій родині, мати працювала вчителем, батько — водій.

Хлопчик ріс дуже жвавим, що після і позначилося на його акторському амплуа. Частенько бився у дворі і кілька разів на дворових «сутички» Івану ламали ніс. Відлунням бурхливого дитинства є проблеми з диханням лівої ніздрі. Ще хлопчик займався боксом, футболом, плаванням і стрільбою з лука.

З першого класу Ваня почав відвідувати шкільний театр — студію, яку організувала вчитель риторики. Мулін з вдячністю згадує Світлану Борисівну, ту саму викладачку риторики, що прищепила хлопцеві пристрасть до сцени. Першою роллю хлопчика став образ розбійника з казки. Як зізнається актор, відчуття дива і щастя, перед виходом на сцену, прийшло до нього саме в той період і не покидає його до цих пір.

Молодіжка | Актори на прем’єрі! Іван Мулін В шостому класі, Ваня перейшов в іншу школу і аматорський театр довелося кинути. Але вже через два роки, хлопця потягнуло на сцену. З 12 років він почав працювати в театральній студії на Вернадського 13. Виконував, якщо так можна сказати, роль пажа у виставі «Попелюшка». Іван зі сміхом розповідає про ту всій ролі — «У мене було три сцени і листок паперу, але за один спектакль платили аж 300 рублів і я був задоволений!».

Пропрацювавши там більше року, Іван вступив до театральної школи №123. По суті, це звичайна школа плюс уроки акторської майстерності, вокалу, танцю, сценічного руху. Заняття тривали, часом близько 12 годин. Після, Мулін вступив у Вище театральне училище(інститут)ім. Щепкіна.

Закінчив акторський факультет майстерню Римми Гаврилівни Солнцевої. А на першому курсі, навіть поривався кинути навчання, але добре, що вчасно схаменувся. Будучи студентом грав у таких виставах: «Часи змінюються» Ян, «Пильний страж» Паламар, «Зойчина квартира» Онисим Алілуя. Коли Іван був уже на четвертому курсі, йому запропонували зіграти свою зоряну роль в серіалі «Молодіжка».

Зоряні ролі Івана Мулина: «Молодіжка» та інші фільми

Дебютував на великому екрані Іван в 2011 році. Він зіграв роль другого плану у фільмі « олена» режисера Андрія Звягінцева. На одному знімальному майданчику хлопець зустрівся з Надією Маркіної, Андрієм Смирновим, Ігорем Огурцовим, Оленою Лядовою.

Роль в «Молодіжці» принесла популярність молодому актору і одночасно багато клопоту. Іван зізнається, що досі не може звикнути до підвищеної уваги. А він, нарівні з іншими акторами «Молодіжки» — Макаром Запорізьким, Іваном Дубровським, Іваном Жваниным, став мега-відомий і затребуваний.

Молодіжка | Будь зі мною! Герой Мулина, молодий хокеїст Антон Антипов, зухвалий, вибуховий, агресивний. Часто його безкомпромісний характер заважає команді перемогти. Він живе з мамою і намагається контролювати її долю. Хлопчик бере на себе відповідальність дорослого чоловіка. Виконавець ролі, Іван Мулін, стверджує що таких хлопців багато в нашій країні. Але роль далася йому не просто. Актор грає на опорі, з надривом.

До того ж, важко даються зйомки у чисто фізичному плані. Адже актори грають на справжньому льоду, у цій хокейній формі. Знижки даються тільки в найважчих сценах, тоді на лід виходять дублери. Іван під час зйомок потягнув сухожилля лівої ноги і вивихнув кисть руки. Хокей — безжалісний спорт і актор у цьому переконується кожен знімальний день.

Особисте життя актора Івана Мулина

Іван поки дуже молодий, тому про створення сім’ї найближчим часом він не думає. Та й взагалі, про особисте воліє не говорити. Відомо одне, дівчина у нього є, тільки її ім’я ховається.

Актор Іван Мулін ще не встиг одружитися

Хлопець живе з батьками і після закінчення першого сезону серіалу, планує відправитися в подорож. Близько дружить з Жвакиным і Коробко, молодими акторами з «Молодіжки». Під час зйомок в Подольську вони навіть жили в одній кімнаті.

На питання про майбутню сім’ю, Іван сміється. Але запевняє — якщо народиться син, то актор віддасть його в хокей. Спорт справжніх чоловіків. На знімальному майданчику Іван зустрічався з В’ячеславом Фетисовим, живою легендою хокею. Меткий хлопець при цій зустрічі розгубився і сказав-« Піду но я, чайку приготую!». Знаменитий спортсмен тільки розсміявся. Цей випадок став однією з легенд серіалу.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: