Ім’я: Іван Колесніков

Дата народження: 18 березня 1983 р. (33 роки)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актор

Вага: 85 кг

Зріст: 191 см

Біографія Івана Колеснікова

Дитинство і родина Івана Колеснікова

Ваня народився в Москві, в сім’ї Сергія Колесникова і Марії Великановой. Батько – відомий актор. Мама – творча людина, вільний художник. У Івана є старший брат – Олександр, який на два роки його старше. Саша став архітектором, пішовши по стопах дідуся.

Батько працював у театрі, багато знімався в кіно і на телебаченні. Пізніше він став трудитися в передачі «Фазенда», де кілька років був ведучим.

Мама — непрофесійний художник, художник-самоучка. У дев’яності роки вона займалася тим, що шила чудові дублянки і шуби, з шматочків і клаптиків Великанова створювала неймовірні картини. Коли батько Івана грав у постановці «Несподівана радість», мама «одягала» цей спектакль. Працювала вона і на телебаченні, і в кіно, причому, досить успішно. Сьогодні ж мама Івана і її подруга Марія Шахова створили власну лінію одягу.

Актор Іван Колесніков відомий по роботі в серіалах

Деякий час у родині жила мама батька – бабуся Марія Павлівна, яка допомагала у вихованні онуків. Маленька двокімнатна квартира Колесниковых перебувала на Білоруській. Вдома часто бували гості, яких маленькому Вані подобалося розважати.

Ким бути, яку професію обрати, синам батьки не радили, хотіли, щоб вони самі вибрали свій шлях. Але якщо Саша мріяв, то про однієї професії, то про інший, як Іван-то з самого початку про це не замислювався. Йому здавалося, що ніким крім як актором він не буде, та і бути не може.

Так як батько служив в театрі, Іван, як багато театральні діти, чимало часу проводив за лаштунками. Йому дуже подобалося там перебувати. Пізніше він почав виходити на сцену МХТ в постановках «Новий американець», «Борис Годунов» і ін

Мама привезла Ваню в театральну студію, яка знаходилася недалеко від їхнього будинку. Хлопчик, звичайно, займався і йому дуже подобалося, але це тривало лише до тих пір, поки він не побачив, що в тому ж будинку знаходився ще і тир. Будучи дуже захоплюються дитиною, він закинув студію і почав ходити в тир. Внутрішньо ж хлопчик був переконаний, що якщо він вирішив стати актором, то зробить це без всяких там театральних студій.

«Хочу знати»: Корови, що дивляться ТБ. Іван Колесніков на телебаченні Займався Колесніков і кінним спортом, але, як сам він згадує, зовсім недовго. Як тільки початківець наїзник впав з коня, потрапивши при цьому особою в гній, бажання займатися у нього одразу пропало. Зате він залюбки ходив в дитинстві в походи. У актора є розряд з альпінізму.

Відомо, що в шкільні роки він знімався в дитячому гумористичному киножурнале «Єралаш».

Закінчивши школу, Іван відправився в Щукінське училище. Молодика взяли туди без екзаменів після другого туру. Навчання в училищі досі пригадується, як найцікавіше час.

Початок кар’єри актора Івана Колеснікова

Коли Колесніков навчався на другому курсі, його запросили взяти участь у постановці «Вічність і ще один рік». Її ставили в МХТ імені Чехова. Ваня грав головну роль – роль Петкутина, причому це тривало до кінця навчання в Щукінському училищі.

Ще студентом другого курсу Іван одружився на дівчині, яка вчилася на курс нижче. Вони жили окремо від батьків, доводилось самостійно дбати про заробіток. Колесніков спочатку підробляв, стоячи за барною стійкою, а потім почав працювати в тому ж кафе, але вже офіціантом.

Театр Російської армії став місцем служби Колеснікова. Він служив в ньому один рік, зігравши кілька ролей на сцені.

Іван Колесніков в серіалі руда Відслуживши, Колесніков поступив в театр Моссовєта. Актор був задіяний у постановці «Помилки однієї ночі», де грав Сланга, а так само у виставі «Сірано де Бержерак», де виходив на сцену в образі першого гвардійця.

Роль Івана Колеснікова в кіно

Колесніков почав зніматися в кіно дуже рано, ще у віці восьми років. Це був фільм «Ой, ви, гуси». У п’ятнадцятирічному віці він з’явився в серіалі «Чехов і Ко» в ролі сина буфетника.

Вже постійно зніматися актор почав, навчаючись у Щукінському училищі. Великим проектом для нього став телесеріал «Бідна Настя». Зірками цього проекту стали Олена Корікова, Данило Страхов, Петро Красилів та інші. Він йшов на екранах протягом майже двох років. Івану дісталася роль Сергія Писарєва. Цю роль він зіграв з величезним задоволенням. Колеснікову, як і багатьом іншим акторам, набагато цікавіше створювати негативні образи, ніж грати позитивних героїв. Таким негативним героєм і став Писарєв, який в серіалі вів полювання за головними героями.

Актор Іван Колесников з дружиною

Далі була робота в серіалі «Біла гвардія», «Не забувай», «Охоронець», «Затемнення». У 2008-му році на екрани вийшов телесеріал «обручка», в якому взяв участь Іван. Його роль – Малахитов. Проект транслювався чотири роки.

Останніми його роботами стали зйомки в короткометражному фільмі «Ми дивилися телевізор», в серіалі «Поцілунок!» і «Три зірки».

Особисте життя Івана Колеснікова

Коли Колесніков навчався на другому курсі, познайомився з першокурсницею Ліною. Вже через чотири місяці вони одружилися. Жили самі в квартирі її батька, підробляли в кафе.

Ліна після третього курсу пішла з Щукінського і продовжила вчитися на художника. Зараз вона працює в антрепризних спектаклях разом з мамою Івана художником по костюмах.

У молодій родині росте улюблена дочка Дуня. Колесніков мріє, що вона буде займатися музикою.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: