Ім’я: Іван Дубровський

Дата народження: 26 липня 1990 р. (26 років)

Знак Зодіаку: Лев

Східний гороскоп: Кінь

Місце народження: Смоленськ р.

Діяльність: актор

Вага: 76 кг

Зріст: 184 см

Біографія Івана Дубровського

Блакитноокий красень Іван Дубровський багато в чому схожий зі своїм літературним однофамільцем. Він рішучий, в чомусь зухвалий. Але найголовніше, Іван справжній чоловік. Він уміє любити і оберігати свою сім’ю від цікавих очей. Почавши кар’єру з епізодів, в 2013 хлопцеві посміхнулася Фортуна.

Він знявся в культовому серіалі «Молодіжка». Доля зробила різкий виток, але «зіркова» хвороба не торкнулася актора. Він залишився вірним своїм ідеям, амбітним і серйозним молодим чоловіком, сім’янином і батьком.

Творчий шлях актора Івана Дубровського, фільмографія

Виходець з простої сім’ї, Дубровський ніколи не мріяв стати актором. Хлопчика більше захоплювала музика. Він уявляв себе на світовій сцені, оточеним тисячами глядачів. До речі, заняття музикою хлопець не залишив досі. Грає на фортепіано, гітарі. Іван записує пісні, складає вірші. Зізнається, що обожнює грати на синтезаторі або акустичній гітарі для дочки.

Актор Іван Дубровський народився у Смоленську

Батько проводив багато часу з Іваном. Разом вони ходили на лижах, каталися на ковзанах. Саме батько вимовив доленосну для Дубровського фразу: «Тобі в актори треба!» З дитинства хлопчик любив і займався спортом, волейболом, плаванням. Ці захоплення дуже допомогли на кастингу у «Молодіжку». Більше 12 років юнак займався бальними танцями.

Відразу після школи молода людина покидає рідний Смоленськ і направляється в столицю. Надходить в ТИ їм.Б.Щукіна в клас Ю. БНифонтова. Грає в навчальних спектаклях «Божественна комедія» Данте, «Хода» Бродського, «На жвавому місці» Островського.

Фахівці називали початківця актора «харизматичним» і пророкували велике театральне майбутнє. Але Іван відчував себе дуже некомфортно в театральних стінах. І повертатися туди бажання не має. Закінчивши навчання в 2011, він багато знімається в епізодичних ролях.

Молодіжка | Нокаут. Серіал за участю Івана Дубровського В арсеналі актора наступні кінороботи: «Дарунок», «Лісове озеро», «Горюенов», «Самара», «Операція «Тайфун», «Реальні пацани», «Учитель у законі. Продовження», «Нереальна історія». На знімальних майданчиках Іван працював з такими зірками як Дмитро Харатьян, Вікторія Толстоганова, Лариса Лужина.

Іван Дубровський в серіалі «Молодіжка»

У серіалі «Молодіжка» Дубровський виконує роль хокеїста Вадима Назарова, крайнього нападника під номери 16. Вадим дуже суперечлива, неоднозначна постать. Цей герой ставить інтереси команди вище своїх особистих, визнає помилки. У той же час, конфліктує, грубить. Герой полюбився Івана, та й багатьом шанувальникам. Хоча спочатку в сценарії цього персонажа не було.

Дубровський пробувався на роль Пономарьова і Насіння Бакіна. Хлопця не затвердили. До того ж, тренування акторів основного складу вже проходили. Іван попрощався з «Молодіжкою». Потім надійшов дзвінок від режисера Сергія Арланова та Іван Дубровський був затверджений на роль Вадима Назарова.

Іван Дубровський - зірка серіалу Молодіжка

Виснажливі тренування, що вимотували інших акторів, Дубровському доставляли задоволення. В цих випробуваннях актор відчував себе «на слабо». Знову доводячи самому собі сильний чоловічий стрижень. Дитячі ігри з татом і «дворової» хокейною командою — « Це зовсім не те, що справжня гра. Хокей — спорт твердих і сильних чоловіків».

Особисте життя Івана Дубровського

Красивий і перспективний Іван Дубровський оточений закоханими прихильницями. Але хлопець одружений. Розписавшись ще в студентські роки, пара разом пройшла багато труднощів. Дружина Івана Олександра, так само починаюча актриса, режисер. Разом їм довелося пожити за МКАД і пережити товкучки громадського транспорту. Студентське безгрошів’я, відсутність роботи і кар’єрних перспектив.

Актор Іван Дубровський одружений, у нього є дочка

Актор завжди ніжно говорить про свою Олександри: «Жінки в чоловіках люблять почуття гумору. У важкі часи сімейного життя саме воно мене і рятувало. Саша дуже турботлива і вміє розділяти роботу і сім’ю. Не задвигает мене на другий план». Та й сам актор приділяє сімейним справам багато часу. Нещодавно у пари народилася донечка. Це щаслива подія відзначали всі актори «Молодіжки». Федір Бондарчук, продюсер і актор серіалу, підніс молодій сім’ї подарунок.

У своєму особистому житті Іван дуже серйозний. Займається бізнесом, будує перспективні плани про життя і бізнесі в Європі. Акторам-початківцям дає мудру пораду: «Отримуйте додаткову освіту. Романтика акторства швидко проходить, коли хочеться їсти.

Особливо якщо у тебе сім’я і дитина підростає». Обожнює Женеви, Берлін мріє разом з дружиною і дочкою відправиться в подорож по Азії.

Дружні стосунки підтримує з Іллею Коробко і Владом Канопка. Про друзів каже з посмішкою: «У «Молодіжці» ми всі здружилися. Важкі зйомки, щільний графік не заважав нам дуріє». По місту актор пересувається в основному на машині. Якщо ж зустрічає своїх шанувальників, що просять автограф, завжди зупиниться і приділить увагу.

Дубровський активний користувач соціальних мереж. Хоч це і важко, в силу професії, відповідати шанувальникам, Іван намагається всім приділити хвилину і поспілкуватися. Часто зачіпає болючі суспільні теми і намагається донести ці проблеми до свідомості молоді.

Іван Юрійович Дубровський все ж схожий з пушкінським героєм. Амбітний, розумний. Лає акторську професію за безгрошів’я, безперспективність. Але продовжує дихати їй як повітрям і насолоджуватися кожним знімальним днем. Тонка душевна організація, сильна любов до сім’ї, все це видає в Івані істинного героя гідної пера Великого класика.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: