Ім’я: Іван Демидов

Дата народження: 23 липня 1963 р. (53 роки)

Знак Зодіаку: Лев

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: р. Сизрань, Самара обл.

Діяльність: телеведучий, політичний діяч

Вага: 78 кг

Зріст: 187 см

Біографія Івана Демидова

Провінційне дитинство, швидка слава і раптовий відхід з політики. Дізнайтеся все про те, які спіралі траплялися в біографії Івана Демидова.

Дитинство і юність Івана Демидова

Рідним містом Івана Демидова є Сизрань в Самарській області (в 1963 році це була Куйбишевська область). Навчався Іван у 16-й школі в Куйбишеві. І вже тоді проявилася його творча жилка – 10 років школяр став брати участь у дитячої телевізійної студії «Товариш». І під час навчання в школі вони регулярно ставили різні спектаклі.

Сім’я Демидових в 1980 році переїхала до Москви, оскільки батько Івана отримав посаду заступника міністра зв’язку СРСР. Вже на наступний рік – в 1981 році, Іван Демидов пішов служити в армію. Він проходив строкову військову службу у частинах ВДВ у Литві, де отримав звання молодшого сержанта. По приїзду до Москви у 1983 році Іван пішов працювати в ТТЦ Держтелерадіо освітлювачем цеху. А в 1987 році майбутня зірка телеекрану змінює професію – він стає адміністратором програм «Що? Де? Коли?», «А ну-ка, дівчата», «Від усієї душі», «Світ і молодь». Вища освіта ИванДемидов отримав заочно – у 1995 році він закінчив Державний педагогічний інститут в П’ятигорську, освоївши там спеціальність російської мови і літератури.

Зліт кар’єри Івана Демидова з «МузОбозом»

Подальшої творчої кар’єрою Іван Демидов багато в чому зобов’язаний Анатолія Лисенка, колишнього корифею вітчизняного телебачення. Це він покликав Івана в програму «Погляд», де Демидову дісталася посада асистента режисера. А коли у 1990 році з’явилася приватна телекомпанія «ВиД», то Іван Демидов отримав посаду режисера студії. Засновниками телекомпанії стали тоді Олександр Демидов, Влад Листя, Андрій Разбаш і Олександр Політковський.

Іван Демидов в програмі «МузОбоз»

Справжня популярність прийшла з програмою «МузОбоз» — там з’явилася можливість не тільки режисирувати, але й спробувати себе у ролі ведучого. Ця програма, яка фактично збирала все найцікавіше у світі музики, що сталося за минулий тиждень, полюбилася багатьом глядачам. Пізніше Демидов навіть став режисером окремих передач «Акули пера» та «Партійна зона», які спочатку були тільки рубриками популярної програми.

Далі кар’єрний зліт тільки набирав обертів. У 1994 році Іван очолює директорське крісло телеканалу «ТВ-6 Москва», трансльованого незалежної мовної корпорації в Москві (МНВК). Демидов брав участь у створенні багатьох відомих телепрограм: «Дорожній патруль», «Я сама», «Моє кіно», «Катастрофи тижня», «6 новин», «Ті, хто», «Зроби крок», «Оглядач», «ОСП-студія», «Територія ТВ-6». Він працював і над серіалом «Чеховські оповідання». Бурхлива трудова діяльність привела до того, що у 1995 році Іван Демидов стає віце-президент московської мовної корпорації, а пізніше і заступником генерального директора.

Іван Демидов став маститим журналістом

З найбільш значущих звань Івана Демидова того часу можна назвати премію Спілки журналістів «Кращий менеджер телебачення», отриману ним у 1997 році. На наступний рік ведучий став переможцем у всеукраїнському конкурсі «Економічне відродження Росії».

Новий виток у житті, Іван Демидов в політиці

2001 рік став найскладнішим для Івана Демидова. Навесні акціонери МНВК вирішили, що в. о. гендиректора корпорації Євген Кисельов. А Демидов нібито вирішив піти з «ТВ-6 Москва». Втім, інформація про заяву про звільнення, проскользнувшая в деяких ЗМІ, виявилася недостовірною. Сам Демидов захотів розпочати конструктивну розмову». Квітневі переговори вилилися в пропозицію для Івана Демидова розробити нову концепцію телеканалу. Але все-таки Демидов прийняв рішення піти за власним бажанням – відповідну заяву колишній головний продюсер ТВ-6 і заступник генерального директора МНВК написав у травні 2001 року.

Після відходу з ТВ-6 Іван Демидов став співзасновником Фонду розвитку реформ Столипіна, брав участь у створенні телеканалу «Спас». Був він помічений і в політиці. Зокрема, він став радником політичного департаменту партії «Єдина Росія». У 2009 році Іван Демидов увійшов до Комісії, що відстежує спроби сфальсифікувати історію на шкоду інтересам Росії. В цей період, в 2005 році, Демидов навіть отримав черговий орден «За благодіяння», який заснував «Клуб православних меценатів». І в одному з інтерв’ю Демидов сказав, що не сумнівається в початку нових етапів свого життя: «Я ще і сільським господарством, якщо хочете, можу покерувати…»

Іван Демидов пішов з телебачення в політику

Високий пост в політичній кар’єрі Іван Демидов зайняв у травні 2012 року – тоді його призначили заступником міністра культури Росії. І Демидов досить успішно займався кінематографію. Але цю посаду він вирішив залишити в грудні 2013 року, не пояснюючи причин такого вчинку.

Деяким може здатися, що Демидов – улюбленець долі. Але все ж його заслуги – результат плідної праці. І зараз колишній популярний ведучий керує загальнонаціональним парком «Росія» в підмосковному Домодєдово.

Особисте життя Івана Демидова

Стрімка кар’єра не стала перешкодою і особистого життя. Ведучий і продюсер був одружений. Але з дружиною Оленою через кілька років розлучився. Втім, це не завадило йому зберегти прекрасні стосунки з матір’ю своєї дочки Анастасії. Дівчина, до речі, доросла – закінчила МДУ в Росії, після чого переїхала жити та працювати в Лондон.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: