Ім’я: Ів Монтан

Дата народження: 13 жовтня 1921 р.

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: р. Монсуммано-Альто, Італія

Дата смерті: 9 листопада 1991 р. (70 років)

Діяльність: співак, актор

Дитинство і родина Іва Монтана

Ів Монтан – дитинство і родина

Хлопчик народився в Італії і був третьою дитиною в родині італійських євреїв. Мама завжди називала його Іво. Прізвище співака при народженні – Лаві. Майже відразу після появи на світ третьої дитини, батьки вирішили іммігрувати в Америку, але із-за виниклих труднощів перебралися до Франції. Батько був комуністом і таким способом рятував сім’ю від влади фашистів.

Ів Монтан «Під небом Парижа» (Старий Париж) У Іво були старша сестра і брат, які рано кинули школу, щоб допомагати батькам. Коли хлопчикові виповнилося одинадцять, він теж припинив навчання і влаштувався на роботу. Працюючи на заводі, він віддавав гроші родині, лише трохи відкладаючи, щоб назбирати на квиток у кіно. Його тяга до кінематографу була непереборною. Купуючи найдешевші квитки, хлопчик встиг переглянути всі голлівудські фільми, які в той час показували в кінотеатрах. У сестри Іво була невелика перукарня. Коли він підріс, почав допомагати їй.

У сімнадцять молода людина вперше виступив перед публікою, заспівавши декілька пісень перед початком кіносеансу в кінотеатрі. Відразу було ясно, що його спів сподобалося. Співак-початківець придумав собі псевдонім Ів Монтан і продовжив виступи.

Початок кар’єри співака і актора Іва Монтана

Спочатку батькам здавалося несерйозним заняття молодшого сина, але коли він почав за тиждень отримувати близько п’ятдесяти франків, їх думка змінилася. Він виступав, і у нього почали з’являтися свої шанувальники. У 1940-му він деякий час працював молотобійцем, але продовжував репетирувати.

Ів Монтан і Мерилін Монро

У 1944-му році Ів був покликаний на «Молодіжні будівництва», які в той час у Франції були альтернативою служби в армії.

Едіт Піаф у житті Монтана

Значуща зустріч відбулася у Монтана в 1944-му році, коли він виступав в «Мулен Руж». У тому ж концерті брала участь і вже знаменита в той час Едіт Піаф. Між ними виникли романтичні стосунки.

Піаф допомогла початківцю у формуванні його сценічного персонажа, дала багато порад, що стосуються поведінки і на сцені, і в суспільстві. З її допомогою Монтан переробив свій репертуар.

Пройшло зовсім небагато часу, і завдяки Едіт співак перетворився у професіонала. Це вже був зрілий, стриманий виконавець з виразною манерою виступів. Вони багато виступали спільно, поки співачка ані вирішила перервати з Монтаном всі відносини.

Треба зазначити, що небувалої популярності співака у багато сприяло його походження. Його приймали як свого, як рівного. Преса порівнювала нового популярного співака з Шарля Трене.

Ів Монтан — Опале листя Не без допомоги Піаф співак зміг втілити в життя свою дитячу мрію – він почав зніматися в кіно. Першим фільмом з його участю був «Зірка без неба». У тому ж році він зіграв в картині «Врата ночі», а через рік у «Ідола». Перші ролі були зіграні непрофесійно, але надалі глядачі змогли побачити вже розкрився в кадрі актора.

Кращі пісні і фільми Іва Монтана

У 1948-му Ів познайомився з піаністом за прізвищем Боб Кастелла, з яким надалі довго співпрацював. Боб відвіз співака до Жаку Преверу. Цей поет написав не одну пісню для Монтана.

Починаючи з 1950-го року, співак почав багато виступати. Це були великі сольні програми. В цей же час він знову приступає до зйомок. У 1950-му глядачі побачили фільм «Загублені сувеніри», через рік – «Червона таверна», а за тим «Париж завжди співає!» 1953-го на екрани вийшов кінофільм «Плата за страх», який був відзначений Каннським фестивалем, а сам Монтан утвердився в очах критиків і глядачів, як драматичний актор.

У 1953-му році Ів знову повернувся до виступів. Часто це була сцена театру «Етуаль». Їм була проведена ціла серія вечорів. Протягом шести місяців співак виступив двісті разів. Ів мав тріумфальний успіх. Після цієї серії вечорів з’явився музичний диск, на якому був записаний даний концерт. Співак опинився на вершині популярності.

Численні гастролі: Ів Монтан в СРСР

У 1956-му Ів побував у СРСР. Це викликало цілу хвилю критики. Його виступи мали надзвичайний успіх. Далі була поїздка в Німеччину, Польщу та інші країни Східної Європи. Скрізь його чудово приймали.

Ів Монтан з дружиною Сімоною Синьйорі

Поїздка з концертами в Америку відбулася лише в 1959-му році. Співакові не давали візу, що було пов’язано з його політичними поглядами. Потрапивши в США з гастролями, Монтан мав шалений успіх. В американській пресі співака назвали секс-символом, що дуже здивувало Монтана. Через короткий час після такої вдалої поїздки, Верб отримав запрошення на роль в кінокартині «Займемося любов’ю», де разом з ним знялася сама Мерилін Монро.

У 1963-му співак разом з дружиною знову відправився в СРСР, але на цей раз вони були гостями проходив там кінофестивалю.

Повернення Монтана в кіно, нові ролі

Не дивлячись на успіх Монтана на сцені, його тяга до кіно тільки посилювалася. Наприкінці шістдесятих він почав багато зніматися, а концертна діяльність пішла на другий план. Монтан знімався у именитейших режисерів, фільми з його участю практично постійно демонструвалися в кінотеатрах.

Смерть Ів Монтана

Зніматися співак і актор продовжував до смерті. Він помер, захворівши на запалення легенів на зйомках кінокартини «ІТ:5», в результаті чого, стався інфаркт. Йому довелося кілька разів перезнімати один і той же епізод, де його герой входить у воду. З-за того, що вода була крижаною, актор і захворів. Йому стало погано на знімальному майданчику, і його відвезли в лікарню. На наступний день Монтана не стало.

Ів Монтан — Самотня гармонь

Особисте життя Іва Монтана

Монтан був серцеїдом. Треба відзначити його романтичні відносини з Едіт Піаф, які тривали близько двох років і були перервані з ініціативи співачки.

З дружиною Ів познайомився на початку 1950-го року. Її ім’я — Симона Синьйорі. У той час ця актриса була заміжня і виховувала доньку. Деякий час вони зустрічалися, а потім Симона розлучилася, і вони змогли зареєструвати свій шлюб. У них не було спільних дітей. Часто дружини виступали разом, і Симона була відома не менше свого чоловіка. Сеньйорі померла у 1985-му році.

Після смерті дружини, Ів зблизився зі своєю секретаркою, яка працювала у нього з 1982-го року. Її ім’я — Кароль Амьель. Саме вона і народила Монтану його єдиного сина. Його назвали Валентин. Ів був старше своєї нової коханої більш ніж на п’ятдесят років. народження сина було щастям, так як Монтан вже не розраховував на те, що колись стане батьком. Він придбав простору квартиру, де жив із сином і Кароль.

Відомо, що під час спільних зйомок з Мерилін Монро в картині з назвою «Займемося любов’ю», між ними виникли романтичні стосунки. Про це не могла не писати преса, було багато шуму. Дружина співака з-за цього захоплення Монтана, ледь не з ним розлучилася. Після закінчення зйомок Ів повернувся додому, Симона змогла простити його.

Прах співака був ексгумований, так як за рішенням суду слід було провести генетичну експертизу, щоб визначити родинний зв’язок Монтана з якоїсь Авророю Дроссар, донькою одного з його коханих. Ця експертиза батьківства співака не підтвердила, таким чином, її претензії на спадщину виявилися необґрунтованими.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: