Ім’я: Ірина Ярова

Дата народження: 17 жовтня 1966 р. (50 років)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Кінь

Місце народження: р. Макіївка, Донецька обл., УРСР

Діяльність: політик, законотворець

Вага: 65 кг

Зріст: 172 см

Біографія Ірини Ярової

Ірина Ярова – одна з найвпливовіших російських жінок-політиків. Дотримується консервативних поглядів, в останні роки займає провідні ролі в партії «Єдина Росія». Отримала широку популярність після внесення до Держдуми низки неоднозначних законопроектів, визнаних громадськістю дискримінаційними.

Ярова Ірина Анатоліївна

Дитинство Ірини Ярової

Ірина Ярова (в дівоцтві Черняхівська) народилася в р. Макіївка (Донецька агломерація). У той час Донбас був одним з найбільших гірничодобувних та промислових центрів СРСР. В місті не було ніяких проблем ні з роботою, ні з заробітком, однак у 1983 році проста робітнича родина Черняхівських переїхала на Камчатку.

Ірина Ярова на прес-конференції в Нижньому Тагілі

Через кілька місяців в Петропавловську-Камчатському Ірина закінчила школу. Їй вдалося легко акліматизуватися в абсолютно новій обстановці і завоювати авторитет серед однокласників. По закінченні школи Черняхівська не зважилася штурмувати столичні вузи і вступила у Всесоюзний юридичний заочний інститут, в якому пройшла навчання віддалено

Такий вибір дозволив їй не тільки заочно вчитися, але і працювати. Згодом Ірина Анатоліївна часто згадувала цей час і з гордістю розповідала про свою ранньої трудової кар’єри, яка почалася в 16 років. У 1983-1988 роках вона працювала в тресті секретарем-друкаркою, інженером з охорони праці.

Початок кар’єри Ірини Ярової

Вища юридична освіта дозволило Ірині в 1988 році влаштуватися на роботу в прокуратуру міста Петропавловськ-Камчатський. Неабиякі здібності дівчини знайшли своє відображення в стрімкому кар’єрному зростанні.

Ірина Ярова поза робочого кабінету

За шість років Ірина Анатоліївна пройшла шлях від стажиста до начальника слідчого відділу. Кар’єру в прокуратурі вона завершила в 1997 році на посаді старшого помічника прокурора Камчатки.

Політична кар’єра Ірини Ярової

У лихі дев’яності робота в прокуратурі, особливо на Камчатці, вимагала шаленої самовіддачі. На півострові і раніше ситуацію з злочинністю не можна було назвати благополучною, а після розпаду СРСР проблеми в економіці погіршили становище речей. Тому вибір Ярої на користь політичної кар’єри хоч і став несподіваним для товаришів по службі, але все ж був цілком логічним.

У 90-ті Ірина Ярова розпочала політичну кар'єру

У 1997-му Ярова в якості незалежного кандидата пройшла в Раду народних депутатів Камчатки. У законодавчому органі вона проявила неабияку активність. Потім вона очолила фракцію «Яблука», стала головою конституційно-правового комітету. У 1999-2000 роках партія «Яблуко» намагалася просунути перспективного політика в Держдуму, але безуспішно – на виборах їй не вдалося набрати потрібної кількості голосів.

Труднощі в політичній кар’єрі нітрохи не збентежили Яру. У 2000 році вона на відмінно закінчила Російську академію державної служби при Президенті РФ. У 2003 році Яру обрали заступником самого Григорія Явлінського. В цей час вона вже керувала регіональним відділенням «Яблука» на Камчатці.

У 2007 році Ярова залишила партію «Яблуко» і вступила в ряди «Єдиної Росії». Колишні однопартійці пояснили її догляд бажанням перебратися до Москви і стати депутатом Держдуми.

D 2007 Ірина Ярова вступила в ряди «Єдиної Росії»

У тому ж році вона балотувалася в Думу і отримала заповітну посаду. Необхідних голосів не набрала, але губернатор Камчатки Олексій Кузьмицький відмовився на його користь від депутатського мандата.

З 2007 року Ірина Ярова є депутатом Держдуми

Згодом опозиція жорстко критикувала Яру за настільки кардинальну зміну політичної орієнтації. Втім, її засуджують не тільки за це. Опонентам не дає спокою елітна квартира в Москві вартістю $1,5 млн доларів, розсудливо оформлена на ім’я дочки політика.

Квартира Ірини Ярової Як і на попередніх посадах, Ярова зуміла швидко показати свої найкращі якості, і в Держдумі. Активно працюють в комітетах, в 2008 році потрапила в Генрада «Єдиної Росії». Як згодом виявилося, плідна робота в «провладної» партії не гарантує переобрання до парламенту. У 2011 році Ярий не вдалося потрапити в Думу від Камчатки.

Голова комітету держдуми з безпеки і протидії корупції Ірина Ярова

Однак у «Єдиної Росії» цінують фахівців з законодавством: Яру знову виручив губернатор Камчатки Володимир Ілюхін, передавши їй свій мандат. Цікаво, що губернатору місце в Держдумі дісталося від «першого номера» списку «Єдиної Росії» Дмитра Медведєва.

Ірина Ярова про корупцію За версією журналу «Огонек» 2014 року володарка «золотого» мандата займала 17-е місце в ТОП-100 впливових жінок РФ.

Особисте життя Ірини Ярової

Ірині Ярої вдалося не тільки зробити стрімку кар’єру, але і поєднати її з особистим життям і народженням двох дітей. Першим шлюбом вона поєднувалася з молодим чоловіком, стосунки з яким зародилися ще в Макіївці. Олександр Яровий хоч і був молодший коханої на два роки, однак проявив неабияку наполегливість у своїх планах на Ірину. Відразу після армії він приїхав в Петропавловськ-Камчатський і пов’язав свою долю з землячкою. У 1989 році у них народилася донька Катерина.

Втім, шлюб слюсаря-сантехніка та перспективного працівника прокуратури все ж дав тріщину і подружжя розійшлися, що не завадило їм зберегти дружні відносини.

Ірина Ярова з чоловіком Віктором

Другий чоловік Ярої старше Ірини на 16 років, зате у них куди більше спільних інтересів. Познайомилися вони, коли Ярова вже працювала у Раді народних депутатів Камчатки. Віктор Алєксєєнко свого часу проявив себе в комсомолі, потім зайнявся бізнесом і політикою. Незабаром після початку спільного життя у них народився син Сергій.

Ірина Ярова та її законопроекти

У Держдумі Ярова стала помітною фігурою в чому завдяки своїй активній законотворчій діяльності. Вона брала участь у розробці більше сотні законопроектів, багато з них викликали гарячу дискусію в суспільстві.

Ірина Ярова активно розробляє нові закони

У 2012 році Держдума схвалила законопроект, який відновлює кримінальної покарання за наклеп. Хоч документ був підписаний президентом Володимиром Путіним, але на стадії обговорення законопроект піддався жорсткій критиці журналістської спільноти. Пишуча братія угледіла в ньому обмеження свободи слова.

Не менш гостро відреагувала громадськість на законопроект про регулювання діяльності некомерційних організацій. У законі «про іноземних агентів» вводилися додаткові вимоги до звітності, реєстрації та аудиту організацій, які отримують фінансування з-за кордону.

Ірина Ярова і Володимир Познер В 2014 році Держдума схвалила законопроект, що посилює відповідальність за організацію масових заворушень. Сам по собі документ не викликав бурхливої дискусії, однак, на думку низки авторитетних експертів у галузі права, законопроект був прийнятий з кричущими порушеннями регламенту.

Інтернет-користувачі вручили Ярої звання «скаженого принтера»

У 2015 році в Держдуму надійшов одіозний законопроект, спрямований на припинення пропаганди наркотиків. У документі було передбачено тюремне ув’язнення за зображення наркотиків, їх згадування в ЗМІ, фільмах і книгах.

У 2016 році Ярова разом з співавтором Віктором Озеровым внесла на обговорення в Держдуму законопроект, що передбачає трирічне зберігання операторами стільникового зв’язку та інтернет-провайдерами користувача листування і персональних даних: голосові дзвінки, текстові повідомлення та інші дані.

Ірина Ярова VS Володимир Познер

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: