Ім’я: Ірина Пегова

Дата народження: 18 червня 1978 р. (38 років)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Кінь

Місце народження: р. Викса, Горьківська обл.

Діяльність: актриса театру і кіно

Вага: 65 кг

Зріст: 155 см

Біографія Ірини Пеговой

Дитинство і родина Ірини Пеговой

Рідне місто Ірини – місто Викса. Дівчинка народилася в сім’ї, де батько був відомим спортсменом. Батьки хотіли, щоб дочка пішла по стопах батька і теж присвятила себе спорту. Іра пробувала себе в різних видах спорту. У різний час вона займалася плаванням, лижами, легкою атлетикою, ковзанами, кінним спортом і фехтуванням. Щоб донька була всебічно розвиненою, батьки записали її в музичну школу, де та навчалася грі на скрипці.

Якось вона потрапила на конкурс «Хочу стати зіркою». Після вдалого виступу дівчинка замислилась про кар’єру співачки і поступила в музичну студію. Колектив дівчаток займався переробкою популярних пісень відомих артистів, пізніше багато хто почав пробувати писати свої пісні. Студія виїжджала на гастролі. У Нижньому Новгороді дівчинки записувалися в професійній студії.

Ірина Пегова схудла після розлучення

У 1995 Іра стала випускницею школи. В майбутньому вона бачила себе геніальною співачкою. Прикладом для неї була Едіт Піаф. Щоб мати можливість продовжити заняття вокалом, щоб працювати над промовою, вона вирішила вступити в якийсь театральний вуз. Батьки не були в захваті від намірів дочки. Ірі довелося піти на поступки. Вона вступила в Політехнічний інститут, а потім в театральне училище.

Пегова вчилася на другому курсі училища, коли до них приїхав театр-студія Петра Фоменко. Артисти показували студентам свої роботи, а ті в свою чергу демонстрували те, чого встигли навчитися у своєму училищі. У той приїзд Фоменко зазначив Ірину, завдяки чому її бажання вступити після училища в ГІТІС тільки посилилося.

Коли хлопці з курсу Ірини отримали дипломи, багато поїхали здавати іспити в ГІТІС. З усіх приїхали, тільки Пегова була прийнята на факультет режисури, де навчалася на курсі Фоменко. Відомо, що Іра довгий час збирала гроші на цю поїздку. Для цього вона вечорами підробляла прибиральницею в стінах рідного училища.

Початок кар’єри актриси Ірини Пеговой, перші ролі

Іра в 2001 році увійшла в трупу «Майстерні Петра Фоменка». Майже відразу починаючу актрису ввели в кілька вистав. Вона грала Анфісу Тіхоновну у виставі «Вовки та вівці», в «Війні і світі» Ірина грала і Соню, і Лізу. У виставі «Варвари» дівчина з’явилася в образі Палажки Притыкиной.

Історії успіху. Ірина Пегова «Божевільна із Шайо» — постановка, в якій Ірина талановито створила образ працювати посудомийницею Ірми. Ця роль стала найяскравішою в її репертуарі.

У «Табакерці» актриса виходила на сцену у виставі «Дядя Ваня». Її героїня – Соня. Саме ця роль принесла талановитої актрисі номінацію на «Золоту маску».

Фільмографія Ірини Пеговой

Вперше Пегова отримала роль в кінокартині «Спартак і Калашников». Там вона зіграла ветлікаря. Це був 2002 рік. Через рік вона отримала запрошення Олексія Учителя зіграти в його фільмі «Прогулянка» чарівну Ольгу. За цю роботу вона отримала «Золотого орла» і була відзначена призом фестивалю «Вікно в Європу». Така оцінка її гри в «Прогулянці» стала для актриси дуже несподіваною.

Ірина Пегова. Інтерв’ю У Вчителя Пегова знялася ще і в кінофільмі «Космос як передчуття», де вона з’явилася в ролі офіціантки Лари. У фільмографії актриси чимало цікавих фільмів. Найбільш значущі – «Варенька», «Пасажирка», «Ванька Грозний», «Повернення мушкетерів» та ін. Треба зазначити, що Пегова намагається відмовлятися від участі в телесеріалах, не бажаючи знижувати планку. Тим не менш, іноді вона відіграє в серіалах, наприклад, в «Подруга особливого призначення» і в телепроекті «Спас під березами».

Ірина Пегова в даний час

Кількість фільмів, в яких знялася Пегова, неухильно зростає, вона затребувана актриса. У 2013 році вийшло п’ять картин з її участю. Глядачі змогли побачити гру актриси в кінокартині «Самотні серця», «Країна добрих діточок», «Сім головних бажань» і в картині «Про що мовчать дівчата». Крім того, Пегова була задіяна в телесеріалі «Маша в законі», де з’явилася в головній ролі, зігравши Машу Пирогову.

Актриса Ірина Пегова з чоловіком і донькою

У 2014 році очікується поява трьох фільмів, у яких одну з ролей зіграє Ірина. Це такі картини: «Всім скорботним радість», «Я залишаю вам любов», в ролі Марини вона з’явиться у фільмі «Танкісти своїх не кидають».

Особисте життя Ірини Пеговой

Чоловіком Ірини був актор Дмитро Орлов. Про їх парі писали в пресі, захоплюючись ідеальною сім’єю. Дмитро в інтерв’ю неодноразово говорив про те, що великим везінням в житті він вважає те, що зустрів таку чудову дівчину, як його дружина. Будучи талановитою актрисою, вона відмінно справляється з обов’язками дружини і матері. В сім’ї росла дочка Тетяна. Подружжя побудували будинок і перебралися туди. Це була їх спільна мрія. Живши з мужем сім щасливих років, Пегова розлучилася. Дмитро вважав, що вона за цей час сильно змінилася, на першому місці у неї вже був не дім, вона займалася тільки кар’єрою. Минув час, і подружжя заспокоїлися. Образливих слів на адресу один одного вони вже не говорять.

Зараз Пегова одна. Вона багато часу присвячує дочці. Актриса стала більше уваги приділяти зовнішньому вигляду. Вона стверджує, що добре почуває себе на самоті.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: