Ім’я: Ірина Агібалова

Дата народження: 1 листопада 1964 р. (52 роки)

Знак Зодіаку: Скорпіон

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: с. Бородулиха, Казахстан

Діяльність: екс-учасниця проекту «Дом-2»

Вага: 72 кг

Зріст: 167 см

Біографія Ірини Агибаловой

Перший у Росії член реаліті-сім’ї Ірина Олександрівна Агібалова в дівоцтві носила прізвище Жандырбаева. Її батько був казахом за національністю і працював трактористом. Мама ж після народження Ірини і її молодшого брата пішла з сім’ї. В сім’ї за старшу господиню залишилася молода дівчина.

У пологовому будинку Казахстані Ірина зустрілася з військовослужбовцем з Чаганского гарнізону, який обслуговував військовий аеродром. Дівчина, не довго думаючи, виїхала з хлопцем під Семипалатинськ, в селище Чаган. Там вона влаштувалася на роботу в їдальню гарнізону. За одними даними вона працювала прибиральницею, за іншими посудомийкою. На новому місці проживання Ірина познайомилася з Юрієм Агибаловым. Пара одружилася 14 липня 1985 року. Через рік після одруження дівчина закінчила Семипалатинський педагогічний інститут. Вона пройшла курс на кафедрі загальної біології факультету природничих наук. У цьому ж році, 25 листопада, у Ірини появила донька Ольга, через чотири роки, 22 серпня 1990 року, народилася друга донька Маргарита.

Після виведення російських військ з селища Чагана сім’я переїхала в місто Обнінськ Калузької області. Це всього 95 кілометрів від Москви.

Тюремний термін

Ірину Агибалову засудили до чотирьох років позбавлення волі. Такий термін їй дали за те, що вона після укладення договору з якоюсь бабусею Свібловою про довічне забезпечення в обмін на житлоплощу, нічого не зробила, коли літній жінці стало погано. Свіблова померла, а квартира в Обнінську перейшла у власність Ірині Агибаловой. Жінку відправили за ґрати, звідти вона вийшла умовно-достроково. 10 грудня 1999 року Ірина Олександрівна народила третього сина Олега. Після цього вся родина переїхала жити у власний котедж у Павловський Посад Московської області.

Перша учасниця реаліті - сім'ї

Ірина Агібалова жінка досить владна. У неї і чоловік і діти і гроші повинні бути під контролем. Однак таке прагнення зіграло злий жарт у відносинах з родиною.

Зі своїм чоловіком Юрієм Васильовичем Ірина Олександрівна кілька разів розлучалася. Старша донька Ольга, при цьому, залишалася жити з батьком і вороже сприймала деякі вчинки рідної матері.

«Дом-2»

Росія дізналася про існування Ірини Агибаловой завдяки відомого телепроекту «Дом-2» на каналі ТНТ. Туди жінка прийшла 1 квітня 2010 року.

Втім, ставлення до телепроекту «Дом-2» Ірина Олександрівна мала і до цього. Ще в той час, коли молодша дочка Маргарита Агібалова прийшла на проект перший раз, мама теж стала з’являтися на шоу і дала зрозуміти шанувальникам, що останнє слово залишається все-таки за нею.

Ірині Агибаловой дуже подобався учасник і залицяльник Маргарити Андрій Черкасов, і його вона була не проти побачити як зятя. Однак, всупереч бажанню матері, Рита стала дружиною Євгена Кузіна. Своїх батьків молода пара поставила перед фактом вагітності і розписалася.

В сім’ї Кузиных народився син Митя. Ірина Агібалова стала бабусею 15 грудня 2009 року. І вже 1 квітня 2010 року жінка прийшла на проект з Ритою і Женею в якості учасника реаліті-шоу. До цього молода сім’я разом з новонародженим жила в Павлівському Посаді.

Бабуся, за словами молодої сім’ї, потрібна була на проекті «Дом-2» для допомоги у догляді та вихованні маленького сина.

Ірина Агібалова на відео Однак, Ірина Олександрівна почала активно брати участь не тільки в житті маленького Дмитрика Кузіна, але і в житті телепроекту. Теща стала коментувати вчинки свого зятя і часто засуджувати його за безвідповідальність по відношенню до власної сім’ї. Часто висловлювання були різання, і в них без праці можна було простежити спроби маніпулювати Ритою, щоб підштовхнути її до розлучення.

Втім, життя старшої дочки Ольги Агибаловой, яка так само прийшла на проект «Дом-2» мама приділяє так багато уваги. Ірина Олександрівна була зацікавлена в побаченнях дочки з Сергієм Єрмаковим та всіляко сприяла роману. А ось від Андрія Кадетова Агібалова старша намагалася Ольгу відгородити. З-за такої пильної уваги до своєї персони з боку матері Ольга навіть заробила нервовий зрив, та такий сильний, що довелося вдатися до допомоги психолога.

У Ірини Агибаловой складні і суперечливі відносини з колективом «Дому-2». Спочатку жінці боялися сказати слово поперек, однак, з кожним днем з вуст Ірини Олександрівни звучало все більше пихатих і гордовитих уколів на адресу учасників. Поступово вони почали відповідати їй тією ж монетою. Яскраво конфлікти протікали Ірини Агибаловой з сестрами Колісниченко. Дівчата прийшли на проект і почали пробувати будувати відносини з різними хлопцями. В результаті жінка звинуватила близнючок у легкодоступність. Дівчатка не розгубилися і теж відповіли нетактовно. Зараз обидві сторони живуть більш або менш мирно.

Варто відзначити, що 1 вересня 2011 року Ірина Олександрівна стала переможцем у конкурсі на «Домі-2» «Лопух року». Коли жінці вручили рамку з дипломом, то вона відразу ж кинула її в натовп учасників через себе. Скляна рамка ледь не потрапила в Іллю Гажиенко, майбутнього зятя Ірина Агибаловой і чоловіка Ольги. Молодий чоловік ухилився. Сама Ірина Олександрівна вважає, що такого звання не заслуговує і абсолютно не поважає вибір телеглядачів.

З Віктором Логіновим

Ірина Агібалова покинула проект влітку 2013 року після того, як вона стала бабусею. Її донька Оля з чоловіком і сином Кирилом живуть в Павлівському Посаді. Вони пішли з проекту навесні, а 14 червня 2013 року офіційно перестали бути учасниками телепрограми. А так як концепція шоу ґрунтується на родинних відносинах, то подальше участь Ірини в зйомках було не передбачено.

Ірина Олександрівна прийшла на шоу під приводом догляду за онуком Дмитром, однак, за маленьким хлопчиком все ж не встежила. Малюк захворів у дитячому садку ГРВІ. Мама і бабуся Дмитра не долікували і хвороба стала хронічною (аденоїдит). Втім, сім’я звинувачує в такому повороті подій некомпетентних лікарів, які поставили неправильний діагноз і проводили марне лікування. Втім, Ірина Олександрівна погодилася лягти разом з онуком в лікарню.

Зараз Ірина веде дуже популярний блог про красу, одязі, схудненні, косметології — все, що хвилює сучасних дівчат та жінок. Вона стала активним користувачем соціальних мереж, схудла, змінила образ і активно ділитися зі своїми шанувальниками, викладаючи фотографії.

Цікаві факти

Ходять чутки, що всі діти Ірини Агибаловой від різних чоловіків. Оля від Юрія Васильовича Агібалова, Маргарита від Геннадія Скрипкіна, а молодший Олег від невідомого директора невідомого підприємства за прізвищем Рубців.

У шоу за зятем

Під час другої світової війни дід Ірина Агибаловой був бандерівцем, бабуся ж у гестапо на Україні. Після війни обоє відбували покарання в таборах для військових злочинців в Семипалатинської області. Тут і народилася мама Ірини Олександрівни. Вона, до речі, кажуть, теж рветься на телепроект «Дом-2».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: