Ім’я: Ірина Муравйова

Дата народження: 8 лютого 1949 р. (67 років)

Знак Зодіаку: Водолій

Східний гороскоп: Бик

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актриса театру і кіно

Вага: 67 кг

Зріст: 165 см

Біографія Ірини Муравйової

Ірина Муравйова – це велика радянська актриса, яка завжди була і завжди буде гаряче улюблена мільйонами глядачів. Її видають роботи в кіно вже давно стали класикою радянського кінематографа. Але чи можна сказати, що наша сьогоднішня героїня примітна лише цим? Звичайно, немає. Адже у своїй яскравій кар’єрі ця відома актриса встигла приміряти на себе безліч життєвих образів.

Вона працювала як актриса у театрі і кіно, виступала на радіо і телебаченні, брала участь в озвучуванні мультиплікаційних фільмів. За це її неможливо не поважати. Саме тому сьогодні ми вирішили присвятити цю біографічну статтю саме Ірини Муравйової.

Ранні роки, дитинство і родина Ірини Муравйової

Ірина Муравйова з’явилася на світ на початку лютого 1949-го року у столиці Радянського союзу – Москві. Її батько працював військовим інженером. Його доля склалася не просто: після закінчення загальноосвітньої школи він пішов добровольцем на фронт. У лавах радянської армії він дійшов до Берліна і вже там, у Німеччині, зустрів свою любов.

Ірина Муравйова в молодості

Мама Ірини Муравйової була родом з Білорусі і потрапила в німецьку столицю разом з іншими громадянами СРСР відправленими на примусові роботи. Зустрівши свого майбутнього чоловіка, вона повернулася разом з ним в Радянський союз, а вже в 1947-му вийшла за нього заміж. Півтора роки тому на світ з’явилася їхня донька Ірина.

Дівчинка з ранніх років виявляла особливу тягу до мистецтва. Вона займалася в гуртках акторської самодіяльності, а також часто з’являлася на сцені в рамках тих або інших шкільних виступів. Театральне мистецтво завжди було важливою частиною долі великої актриси. Саме тому після закінчення стандартної радянської «десятирічки» наша сьогоднішня героїня навіть не думала про те, яку спеціальність вибрати.

Однак доля дуже скоро внесла свої корективи у перебіг речей. Подавши документи в усі театральні Вузи Москви, дівчина отримала відмову в кожному (!) навчальному закладі. Чекати другої спроби довелося цілий рік, протягом якого наша сьогоднішня героїня перепробувала кілька самих різних професій. Але навіть наступного літа історія ледь не повторилася знову.

В Щукінському училищі педагоги і зовсім порадили Муравйової забути про театральному мистецтві. Зрештою, вчинити молодій актрисі вдалося тільки в навчальну студію при Дитячому театрі, де конкурс був значно менше, ніж в інших закладах.

Москва сльозам не вірить — уривки з фільму з Іриною Муравйовою Кілька років тому дівчина успішно закінчила цей навчальний заклад і залишилася в театрі вже в якості професійної актриси. Паралельно з цим Ірина Муравйова надійшла на заочний факультет Гітісу.

Зоряний шлях актриси Муравйової, фільмографія

Грати на сцені Центрального дитячого театру наша сьогоднішня героїня початку 1970-му році, а вже в 1973-м в її житті сталися перші серйозні кінематографічні ролі. Проте популярність до Ірини Муравйової прийшла не відразу. Спочатку були невеликі й епізодичні ролі.

І лише в середині 70-х ситуація почала поступово змінюватися на краще. У цей період талановита актриса виконала ролі в картинах «Чисто англійське вбивство», «Іван і Коломбіна», «Дуенья» та деяких інших чудових стрічках.

Творча кар’єра актриси повільно йшла в гору, і вже дуже скоро вона залишила Центральний дитячий театр і перейшла в Театр імені Моссовета. В цьому місці вона виступала з 1977-го по 1994-й рік, паралельно знімаючись в нових кінематографічних фільмах. У 1979-му році актриса зіграла одну з ролей у легендарному фільмі «Москва сльозам не вірить» і після цього міцно утвердилася в якості однієї з найпопулярніших зірок радянського кіно.

Ірина Муравйова — Подзвони мені, подзвони В вісімдесяті роки славу Ірини Муравйової зміцнили нові ролі в картинах «Карнавал», «Руки вгору», «найчарівніша і найпривабливіша», «Ми, що нижче підписалися», «Рік теляти» і деяких інших. Багато в чому саме завдяки даним кінематографічних робіт вісімдесяті роки вважаються золотим часом в кар’єрі актриси. Варто також відзначити, що саме в цей період дівчина регулярно вела на радіо і телебаченні недільну дитячу передачу «Будильник». Паралельно з цим Ірина Муравйова також часто працювала як артистки озвучування. Зокрема її голосом говорить болонка в мультику «Пес у чоботях», кішка в анімаційній стрічці «Кошкін будинок», а також деякі інші персонажі.

За своє багаторічне служіння мистецтву в 1983-му році Ірина Муравйова отримала звання Заслужена артистка РРФСР. Крім того, до цього моменту в її особистій колекції вже були орден «Знак пошани» і Державна грамота СРСР.

Після розвалу СРСР кар’єра Ірини Муравйової повільно пішла на спад. Вона почала рідше зніматися, однак час від часу в її фільмографії все-таки з’являлися деякі примітні ролі. До числа таких варто віднести фільми «Жінка у вікні», «Зефір в шоколаді», новорічний міні-серіал «З новим щастям!», а також ліричну комедію «Китайська бабуся».

За роль в останньому з названих фільмів зірка радянського кіно отримала національну кінематографічну премію «Ніка» як краща актриса другого плану.

Ірина Муравйова зараз

За довгий і кропіткий труд на ниві радянського і російського кінематографа в 1993-му році Ірина Муравйова, отримала звання Народної артистки Росії.

Актриса Ірина Муравйова сьогодні працює в театрі і на телебаченні

В даний час велика актриса, також працює над новими проектами, з’являючись поперемінно в кіно, театрі і на радіо, де вона з 2010-го року веде дві передачі.

Особисте життя Ірини Муравйової

Практично все своє життя наша сьогоднішня героїня прожила з чоловіком – режисером Леонідом Эйдлиным. У цьому шлюбі народилося двоє синів – Данило (1975 р.) та Євген (1983 р.). Їх обох можна побачити в епізодичній ролі посильних в мінісеріалі «З новим щастям».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: