Ім’я: Ірина Лобачова

Дата народження: 18 лютого 1973 р. (43 роки)

Знак Зодіаку: Водолій

Східний гороскоп: Бик

Місце народження: р. Івантєєвка, Московська обл.

Діяльність: фігуристка, тренер

Вага: 52 кг

Зріст: 165 см

Біографія Ірини Лобачовою

Ірина Лобачова – це яскрава зірка російського спорту. В особистій колекції цієї прославленої фігуристки значиться величезна безліч різних нагород, завойованих на різноманітних змаганнях як на внутрероссийских, так і на міжнародних змаганнях.

Але тільки це робить життєвий шлях це спортсменки настільки унікальним. Звичайно, немає. Адже життя кожної людини складається з безлічі подій і фактів, які складаються воєдино подібно мириадам цеглинок.

Ранні роки, дитинство і родина фігуристки Ірини Лобачовою

Ірина Вікторівна Лобачова народилася 18 лютого 1973 року в містечку Івантєєвка, розташованому в сімнадцяти кілометрах від Москви. Однак більшу частину дитинства спортсменка прожила в іншому населеному пункті – селищі Кокошкино. Тому нерідко саме про помилково вказується в якості місця народження спортсменки.

Ірина Лобачова і Дмитро Мартьянов на шоу Льодовиковий період

Сім’я нашої сьогоднішньої героїні була звичайною радянською сім’єю. Батько Іри працював електронником, а мама більшу частину свого життя провела в якості лікаря-гінеколога. Крім самої Ірини в її родині є ще одна дитина – молодший син Олександр. Повертаючись до особистості самої спортсменки, зазначимо, що в деяких джерелах часто згадується той факт, що в дитячому віці вона часто хворіла ангіною, а тому в один прекрасний момент лікарі порадили батькам віддати її в спортивну школу, щоб зміцнити імунітет.

Так вже в шестирічному віці наша сьогоднішня героїня опинилася в секції фігурного катання. Їй сподобалося, а тому згодом Ірина Лобачова методично займалася улюбленим спортом, незважаючи ні на які труднощі й життєві труднощі. Вона вставала о шостій годині ранку, щоб до восьми встигнути до Москви на спортивну тренування. Шкільні уроки дівчина часто робила прямо в роздягальні, а додому верталися вже затемна.

Однак дарма подібне праці не пройшли. Її тренер – Наталія Дубинська – виділяло її серед інших учениць, а тому завжди робила на неї особливу ставку. З дванадцяти років дівчина часто їздила на різні змагання, а вже з тринадцяти – жила в гуртожитку спортивного центру разом з іншими однолітками.

Але перешкоди і труднощі все ж не залишали дівчину. У п’ятнадцять років Ірина Лобачова отримала серйозну травму коліна. Довгий час мова йшла про те, що дівчині і зовсім доведеться залишити спорт. Проте у результаті все склалося благополучно. Ірині заборонили часто стрибати, а тому в певний момент вона залишила одиночне катання і перейшла в секцію танців на льоду, де стала займатися в парі з Олегом Онищенко.

Ювілей Ірини Родніної. Авербух Лобачова — Хуртовина Але їх тандем виявився недовговічний. Олег проміняв спорт на заняття бізнесом, а тому Ірина стала виступати в парі з іншим фігуристом – Олексієм Поспєловим, який, однак, незабаром також залишив спорт.

У результаті лише у вісімнадцять років Ірина Лобачова зуміла знайти на льоду постійного партнера. Таким став Ілля Авербух, в парі з яким наша сьогоднішня героїня зуміла досягти всіх своїх найяскравіших спортивних перемог.

Кар’єра Ірини Лобачовою в спорті і поза нього

Разом з новим партнером Ірина Лобачова практично відразу змогла голосно заявити про себе. У сезоні 1993/1994 наша сьогоднішня героїня зуміла дістатися до другої сходинки п’єдесталу на чемпіонаті Росії, а також завоювати золоті медалі на одному з етапів світового Гран-прі з фігурного катання — Trophee Lalique. На чемпіонаті світу російська пара спортсменів зайняла в той рік скромне тринадцяте місце. Однак справжні успіхи були ще попереду.

Наступні два сезони для молодих фігуристів також вийшли неоднозначними. Лобачова і Авербух зуміли двічі виграти бронзу на чемпіонаті Росії, проте на світовому і європейському першості росіянам як і раніше не щастило. Кілька скрашували картину яскраві виступи на різних етапах Гран-прі. Але амбітним фігуристам цього було мало.

Урок із зіркою : Ірина Лобачова Перша перемога на російському національному першості трапилася в кар’єрі Ірини та Іллі в сезоні 1996/1997. Роком пізніше Лобачова і Авербух зайняли на даному змаганні тільки друге місце, однак зуміли завоювати дві срібні медалі на американському і російському етапах світового Гран-прі, а також потрапити у п’ятірку кращих на Олімпіаді.

У сезоні 1998/1999 свою першу медаль Ірина та Ілля завоювали на чемпіонаті Європи. Крім того, російська пара зуміла посісти третє місце також у фіналі серії Гран-прі і потрапити в трійку призерів на декількох етапах. У цей момент наша сьогоднішня героїня і її партнер стали чітко утверджуватися в якості фаворитів будь-яких спортивних змагань, в яких вони брали участь.

Виправдати статус фаворита вдавалося практично регулярно. В період з 1999-го по 2001-й рік Ілля та Ірина зуміли три рази поспіль виграти російське національну першість, а також завоювати дві бронзи на чемпіонату Європи, а також срібло на Олімпійських іграх в американському Солт-Лейк-Сіті. Володарями бронзових і золотих медалей Ірина та Ілля і стали на двох чемпіонатах світу. Цей період став найяскравішим часом в кар’єрі російських фігуристів.

Особисте життя пов'язана зі спортом: Ірина Лобачова з сином

Фінальним акордом довгої кар’єри став вдало проведений сезон 2002/2003. У цьому році російські спортсмени зійшли на другу сходинку п’єдесталу в рамках чемпіонату світу, а також зуміли виграти золото на чемпіонаті Європи, у фіналі світового Гран-прі, а також на двох етапах. Після цього Лобачова і Авербух завершили професійну кар’єру. Яскравий шлях у світовому спорті приніс спортсменам Орден Дружби, звання Заслужених майстрів спорту Росії, а також деякі інші державні нагороди.

Ірина Лобачова в даний час

Після закінчення кар’єри спортсменки Ірина Лобачова деякий час працювала в якості тренера з парою Ксенія Шмиріна/Єгор Майстров, що представляє Білорусь. Крім того, вона також брала участь в якості конкурсантки на різних телевізійних проектах «льодової» тематики.

В даний час Ірина Лобачова трудиться в якості тренера в своїй школі фігурного катання.

Особисте життя Ірини Лобачовою

Союз Лобачовою з Іллею Авербухом існував не тільки на льодовому майданчику, але і в звичайному житті. Спортсмени довго зустрічалися, а в 1995-му році оголосили про одруження. У 2007-му році пара розпалася, проте колишні закохані залишилися друзями. Сьогодні вони разом виховують сина Мартіна, а також реалізують деякі комерційні проекти, пов’язані з фігурним катанням.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: