Ім’я: Ірина Ліндт

Дата народження: 15 квітня 1974 р. (42 роки)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: р. Алма-Ата, Казахстан

Діяльність: актриса театру і кіно

Вага: 54 кг

Зріст: 164 см

Біографія Ірини Ліндт

«А може він буде Моцарт»

Коли в сім’ї військового музиканта Віктора Линдта вже підростала дев’ятимісячна дочка Наташа, його дружина знову завагітніла. Сім’ї часто доводилося переїжджати, тому дружина прийняла рішення робити аборт, незважаючи на вмовляння чоловіка, який мріяв про сина, залишити дитину. У черзі на прийом до гінеколога, жінка прочитала вірш «Бесіда» Д. Кедріна, що висіло на дверях лікарського кабінету, натрапила на слова «а може він буде Моцарт», розвернулася і пішла геть. Так з’явилася на світ Ірина Ліндт завдяки віршу про неродившемся дитину.

Дитинство і родина Ірини Ліндт

Коли дівчинці виповнилося чотири роки, тато приніс пластинку з творами Моцарта. Тоді маленька Іра вперше почула справжню музику.

Ірина росла допитливою дівчинкою. Вона жваво цікавилася не стільки девчоночьими іграми в ляльки, скільки хокеєм і футболом. Бабуся Іри називала свою внучку колобковой коровою. Так називали в селі корову, загублену стада. Дійсно, школярка Іра вранці відправлялася в школу, а приходила звідти вже ввечері.

Як-то бабусі довелося шукати свою затрималися онуку. Знайшла вона дівчинку на спорожнілому шкільному подвір’ї. Іра «грала» на саморобній паперової гармошці. Після цієї події було вирішено відправити дівчинку освоювати скрипку в музичній школі. Однак з музичною освітою не склалося.

Ірина Ліндт в молодості

Ірі діставалося від педагога навіть по руках, іноді її і замикали в Тому класі дівчинка на кожному стовпі розвішувала оголошення про продаж скрипки, а одного разу Іра налякала батьків заявою, що не хоче більше жити, якщо вона і далі буде продовжувати навчатися в музичній школі. Після цього батьки залишили Іру в спокої, і вона покинула музичну школу, не закінчивши її.

Після невдалої спроби отримати музичну освіту Іра відразу відправилася в школу олімпійського резерву. Тут вона грала в баскетбол, фехтували, займалася легкою атлетикою і лижами. Крім того захоплювалася туризмом і шашками.

А коли з’явилася мода на гітару, Ірині вдалося освоїти цей інструмент в рекордно короткі терміни — за тиждень осінніх шкільних канікул. З тих пір гітара не раз виручала Ірину. Вона допомогла їй коли дівчина надходила в театральне училище. Надалі гітара стала Іриною годувальницею.

Студентка, активістка, відмінниця

Сім’я військового музиканта Линдта часто переміщалася з одного насидженого місця в інше. Тому Ірині школу довелося закінчувати в Групі радянських військ у Німеччині. Повернувшись в Алма-Ату, їй, золотий медалистке, без зусиль вдалося стати студенткою факультету журналістики в університеті, хоча Іра прагнула вчитися в московському театральному Вузі. Але дівчина толком не знала, що саме потрібно для вступу в театральний і вирішила протягом року, про все довідатися, ґрунтовно підготуватися, а щоб даремно не витрачати час, вирушила освоювати ази журналістики.

Ірина Лінд — романси Першокурсниця Ірина Ліндт встигала відмінно вчитися в університеті, відвідувати заняття з класичного вокалу в консерваторії і грати при Будинку офіцерів у театральному гуртку. Така серйозна підготовка увінчалася успіхом. Після року навчання Ірина залишила університет в Алма-Аті, поїхала в Москву і стала студентка акторського факультету на курсі Юрія Шликова в театральному училищі ім. Б. В. Щукіна.

Ірина Ліндт в театрі і в кіно

Ще будучи студенткою четвертого курсу театрального Вузу Ірина грала в російсько-німецькому театрі «Тріумфальній арці» режисера Ервіна Гааза, учня Юрія Любимова. На талановиту роботу юної актриси в цьому спектаклі звернула увагу завтруппой Театру на Таганці. Вона запропонувала Ірині здатися Любимову.

Дівчина вирішила ризикнути і відправилася в знаменитий театр. Після кількох досить різких зауважень Любимова під час репетицій «Підлітка», на яких Ірина читала текст Катерини Миколаївни, її затвердили на роль Лізи і Олі в «Підлітку» і царівни Ксенії в «Борисі Годунові».

Ірина Ліндт грає в Московському театрі на Таганці з 1996 року. На її рахунку ролі Маргарити в «Майстрі і Маргариті», Грушеньки у «Братах Карамазових», Шарлотти Корде в «Марата і маркізу де Саду» і багато інших не менш цікаві образи. Треба зауважити, що за роль Шарлотти Корде актриса була удостоєна звання лауреата премії «Тріумф» і їй був вручений молодіжний грант на стажування в Італії.

Дві сім’ї одного Золотухіна. Ірина Ліндт Ірина Ліндт відома і кіноглядачам за «Гра в кохання» режисера Е. А. Гінзбурга та «Жіночої логіки-3» режисера З. В. Ашкеназі, «Інституті благородних дівиць» режисерів Ю. Поповича, С. Данеляна і «Рівняння з усіма відомими» режисера Р. Просвірніна, «Любов» режисера В. Копилова і «Варвариним весіль» режисера З. Шиманюк.

Крім того, в 1996 році актриса завоювала звання лауреата конкурсу виконавців російського романсу «Хризантема».

Треба сказати, що вперше Ірина Ліндт виступила в якості виконавиці російського романсу спільно з Золотухіним у санаторії «Тишково», де в той час відпочивав її батько. Особливо яскравий успіх тоді мав романс у виконанні Ірини «Білої акації грона запашні…» Через рік у цьому ж санаторії знову відбувся концерт за участю Ірини Ліндт. На прохання однієї з присутніх жінок Ірина виконала романс «А наостанок я скажу…». Після його виконання жінка заплакала і попросила актрису всякий раз свій виступ закінчувати цим романсом. Пізніше Ірина дізналася, що та жінка була самотня і невиліковно хвора. З тієї пори у фіналі кожного свого концерту Ірина Ліндт виконує романс «А наостанок я скажу…».

Особисте життя Ірини Ліндт

Валерій Золотухін, вмираючи на руках у Ірини Ліндт, заповів їй не виправдовуватись ні перед ким і ніколи крім Бога.

Ірина Ліндт згадує, що довгий час не звертала уваги на знаменитого актора Валерія Золотухіна. Просто знала, що він теж працює в Театрі на Таганці. Та й перша зустріч з маленьким, страшненьким актором, яким здався в той час Золотухін Ірині, не віщувала серйозних стосунків.

Ірина Ліндт друга дружина Валерія Золотухіна

Люблять не «за», а «всупереч». І Ірина полюбила Валерія Золотухіна всупереч його віком, всупереч тому, що він був старше її батька на дев’ять років, всупереч тому, що актор з 1978 року жив у законному шлюбі з Тамарою Володимирівною Золотухіної. Десь з 1998 року Золотухін жив на дві сім’ї. Ірина брала ситуацію такою, якою вона була.

Вона не намагалася відвести Золотухіна від його законної дружини навіть тоді, коли народила йому сина Івана в 2004 році, не ставила ніяких ультиматумів, а просто віддавала своєму чоловікові свою любов. Ірина довго не наважувалася взяти участь у програмі Кіри Прошутинской «Дружина. Історія любові». Їй не хотілося виглядати в очах глядачів підступної розлучницею, яка поцупила з сім’ї батька і чоловіка. Однак останні хвилини життя Валерія Золотухіна, проведені з Іриною свідчать про такої життєвої ситуації, судити про яку навіть обивателю вельми непросто.

Ірина Ліндт в даний час

Сьогодні актриса продовжує працювати в театрі, знімається в серіалах. Одним з останніх є телесеріал «Курортна поліція». Подейкують, що у Ірини роман з її партнером по серіалу Андрієм Стояновим. Ці чутки можуть бути не безпідставні, так як у акторів багато спільного. Андрій Стоянов, як і Ірина Ліндт, з акторської середовища, захоплюється спортом і, як вона, веде здоровий спосіб життя.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: