Ім’я: Ірина Лачина

Дата народження: 29 серпня 1972 р. (44 роки)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Щур

Місце народження: Бельци, Молдова

Діяльність: російська актриса

Вага: 52 кг

Зріст: 169 см

Біографія Ірини Лачиной

Ірина Олегівна Лачина (Лачина-Тома) дочка акторів Олега Лачина і Світлани Тома. До речі, маму актриси, яка зіграла Раду в картині «Табір іде в небо» Еміля Лотяну, назвали «головною циганкою країни». Батько ж не домігся популярності. Він помер на світанку своєї кар’єри – трагічно загинув, коли Ірі було всього вісім місяців.

Дитинство

Дитинство Ірина провела у рідному місті. Тут жили її бабуся і дідусь. Вони займалися вихованням дівчинки. Мама, з-за своєї професії, приділяла дочки досить мало уваги. Проте будь-яку вільну хвилинку вона прагнула провести поруч з Ірою. Ці дні для маленької дівчинки були справжнім святом.

Ірина вчилася дуже старанно і отримала атестат з золотою медаллю. Втім, якщо у школі дівчинка була зразково-показовою, то за її межами вона відривалася, як могла. Разом з двоюрідною сестрою школярка носилася по двору, перелазила через паркани і навіть бігала по дахах гаражів. «Я відчувала себе Маленькою разбойницей з казки «Снігова королева». Герда ж була мені не цікава», — згадує Ірина.

Складний вибір

Донька актриси прекрасно знала зсередини світ кіно. І ніяких ілюзій по відношенню до акторської роботи у неї не виникало. Ірина розуміла, що для вдалої кар’єри потрібні талант і везіння. І не знала, чи є у неї це. І постала перед вибором: чи може замість актриси стати перекладачем або журналістом? Щоб розібратися в собі, після школи Ірина Лачина не побігла відразу вступати в інститут. А взяла рік відстрочки, щоб підготуватися. Весь рік вона працювала. У газеті, на пошті і навіть монтажером на кіностудії. Ірина навіть самостійно змонтувала документальний фільм.

З вибором професії допоміг Всеволод Миколайович Шиловський. Він прийшов в гості до Іриною сім’ї і запропонував дівчині знятися в картині за твором Шолом-Алейхема «Блукаючі зірки». Лачина-Тома прийшла від такої пропозиції в захват. І це незважаючи на те, що їй відвели невелику роль без слів юродивою дівчини.

Красива і ефектна Ірина Лачина

«Я полетіла в Одесу на проби. На них мені розтріпали волосся, засунули туди соломи, наділи незрозуміле лахміття. А після проб Шиловський запитав: «Може тобі спробувати себе в головній ролі? Просто спробувати, адже це ні до чого не зобов’язує». Мені зробили грим 14-річної дівчинки. Тоді мені тільки-тільки виповнилося 16-ть років. Після цього мені завдали вікової грим, і я зіграла сцену. Втім, я навіть не розраховувала на роль головної героїні. Але коли Всеволод Шиловський зателефонував мені додому і сказав, що мене затвердили на головну роль, ми з мамою були в шоці. Ніхто цього не очікував. Я знала, що це дуже цікаво і відповідально. А зі мною повинні були працювати знаменитості. Втім, цей досвід допоміг мені вибрати свій шлях», — розповідає Ірина.

Щукінське училище. Любов

Ірина збиралася йти в Щукінське училище. Однак деякі сумніви її терзали. Розвіяв їх актор Юрій Катін-Ярцев. Він прослухав Лачину і сказав: «Іди, роби!». Це було свого роду благословенням. У Іри з’явилася впевненість у своїх силах, і вона вступила на курс Олександра Ширвіндта.

Ірина Лачина дуже рано вийшла заміж. У 18 років. Її чоловіком став актор Олег Будрин. Весілля було досить спонтанним.

Ірина Лачина на відео «На той момент, якщо чесно, я не була готова до заміжжя. Про сім’ю і дітей навіть не думала. Коли побачила Олега – думала зустрінемось, а може розлучимося. Ан немає. Вийшла заміж, народила дитину. І чим довше ми жили з Олегом, тим більше я розуміла, що жити без нього не можу. І зараз важко надовго їхати на зйомки».

«Я вірю в любов з першого погляду, проте… у нас з Олегом була з другого. Ми обидва вчилися в Щукінському училищі, але на різних курсах. Ми великою компанією влаштовували посиденьки, разом ходили на вистави, однак, уваги один на одного не звертали. А в Щуці завжди святкують Новий рік – така традиція, але роблять це 30-го грудня. На нашій ялинці підійшов до мене Олег і сказав: «Підемо погуляємо?». Ми пішли на вулицю. Як раз йшов великий сніг, була тиша, а небо було зоряне, все як у казці. Олег привів мене в своє заповітне місце — на вежу. Піднялися ми на самий верх, звідки була видна вся Москва. Ми обнялися, і я зрозуміла, що ця людина буде моїм чоловіком. Пізніше Олег зізнався, що в ту хвилину думав про те ж саме. Ось такий збіг», — розповідає Ірина. Втім, з Олегом Ірина все-таки розлучилася. Пара розлучилася.

Театр і кіно

У 1993 році Ірина випустилася з Щукінського училища. Після пішла працювати до Театру на Таганку, а після пішла в «Современник». Зараз же Ірина Лачина грає в антрепризах, продюсує які Олег Будрин. Як кіноактриса Ірину Лачину глядачі довго не знали. Так і великих ролей на її рахунку не так вже й багато. Вона зіграла головну роль в мелодрамі «Французький вальс» Сергія Мікаеляна в 1995 році. Героїня Ірини втекла з фашистського концтабору і стала командиром партизанського загону. Між нею і героєм опору спалахує драматична любов…

На зйомках фільму Жарт

Через три роки Ірині дісталася головна роль у польській стрічці «У Христа за пазухою». Вона, до речі, була удостоєна Спеціального призу телебачення Гдині. Для росіян картина залишилася невідомою.

«Леді»

Всеросійська популярність прийшла до Лачиной в 2001 році. Як раз в цей час на екрани вийшли серіали «Леді Бомж» і «Леді Бос». Глядачам сподобалася історія про те, як нікому не потрібна Ліза Басаргіна перетворюється в стильну, багату і впевнену даму. Ірина увійшла в образ, і глядачі повірили в реальність її героїні.

Після того, як серіал побив усі рекорди популярності, з Іриною стався кумедний випадок. Їй треба було виїхати з «Мосфільму» і вона ловила попутну машину. Один з водіїв зупинився, побачив її і щиро здивувався: «А де ж ваш «Мерседес», ви ж Леді Бос?». Чоловік дуже сильно розчарувався, коли Ірина пояснила, що вона тільки актриса.

Дуже часто актори стають заручниками однієї ролі. Певний герой ставить штамп, з яким потім практично неможливо розлучитися. Ірина Лачина так само боїться такої долі і зізнається: «Сподіваюся, у мене будуть і інші більш яскраві ролі, і я не буду асоціюватися у глядачів тільки з «бомжем».

Ірина Лачина. Квітень Після «Леді» Ірина Лачина встигла зіграти Віру Гладилину в телесеріалі «краще місто землі». У 2004 році вона знялася в серіалі «Ніжне чудовисько». Там вона стала головною героїнею Оленою. На неї звалилося кілька загадкових вбивств… А після цього актриса вже встигла попрацювати над дванадцятьма фільмами і серіалами. Остання робота в картині «А щастя десь поряд» припала на 2011 рік. У Ірини немає улюбленої ролі. Все їй близькі, як зізнається вона сама, все як діти.

«Що вийшло краще, а що-то, я розумію, могло б бути і краще. Проте вже не в силах нічого змінити. Я сприймаю все, як є. Пройдений етап. Улюблений або не дуже, з болем чи радістю, але все це моє. Я всі ролі люблю, тому що без любові ти не можеш нічого зробити. В ненависті нічого не може народитися. І кожну з ролей люблю по-своєму, кожна далася мені нелегко», — розповідає актриса.

До речі, в 2008 році Ірина Лачина знову стала студенткою. Актриса пішла вчитися в Державний інститут телебачення і радіомовлення «Останкіно» на режисерське відділення. Там же вчиться і донька актриси.

До речі, донька Ірини Лачиной Марія вже дебютувала в кіно. Вона знялася в серіалі «Маросейка, 12».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: