Ім’я: Ірен Феррарі

Дата народження: 12 лютого 1981 р. (35 років)

Знак Зодіаку: Водолій

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: р. Ильиногорск, Nizhegorodskaya область

Діяльність: модель

Вага: 59 кг

Зріст: 165 см

Біографія Ірен Феррарі

Ірен Феррарі – це жінка, до якої дуже складно ставитися однозначно. Хтось називає її еталоном жіночої краси, а хтось говорить про неї, як про яскравий приклад занепаду моральних норм у сучасному суспільстві.

Якому з двох варіантів віддавати перевагу, нехай кожен вирішує сам для себе.

Ми ж зі свого боку утримаємося від будь-яких суджень і умовиводів і просто розповімо про цієї епатажної жінці все, як є.

Якою була її життя до низки пластичних операцій? І як змінилася її доля після кардинальної зміни зовнішності? Про все це і не тільки читайте далі в нашому біографічному розповіді про саму пишногрудої жінці в сучасній Росії.

Ранні роки, дитинство і родина Ірен Феррарі

Ірен Феррарі (уроджена — Ірина Мацыно) з’явилася на світ в 1981-му році в невеликому і абсолютно непримітному селищі Ильиногорске, який розташований недалеко від Нижнього Новгорода. Про її батьків та інших родичів практично нічого невідомо. Єдиним родичем, якого Ірен згадує у своїх інтерв’ю, є її дядько – успішний московський юрист.

Ірен Феррарі - жінка з силіконовими грудьми

У ранньому віці наша сьогоднішня героїня була звичайною дитиною. Вона відвідувала середню школу. Любила літературу і ненавиділа математику і фізику. Крім того, достеменно відомо, що Ірен Феррарі в дитинстві серйозно займалася музикою і навіть встигла закінчити музичну школу (клас фортепіано).

Після закінчення школи дівчина переїхала в Санкт-Петербург, де стала вчитися на юридичному факультеті одного з тамтешніх Вузів. Її спеціалізація будувалася переважно на цивільних справах, однак, незважаючи на це, проходити практику дівчина вирішила в місцевому відділенні міліції. Там вона планомірно працювала над підвищенням свого професійного рівня, а паралельно з цим виношувала плани щодо створення власної мережі косметичних салонів.

За деякими даними вперше задуматися про зміну своєї зовнішності дівчина вирішила після хворобливого розриву з коханим. В цей період вона переїхала з Санкт-Петербурга до Москви, де при активній підтримці рідного дядька влаштувалася в адвокатську фірму. Однак про якусь блискучу кар’єру в юридичній сфері все-таки говорити не доводиться. Посада дівчини була невеликою, а тому дуже скоро Ірен Феррарі почала думати про зміни.

В цей період вона почала активно цікавитися питаннями зміни параметрів власної фігури. У середині двотисячних років дівчина зважилася на операцію по збільшенню грудей, змінивши розмір з другого на четвертий.

Пластичні операції-Ірен Ферарі незабаром за підтримки невідомих спонсорів наша сьогоднішня героїня відкрила в рідному Нижньому Новгороді свій власний косметичний салон і почала серйозно займатися питаннями зовнішньої естетики та вдосконалення параметрів зовнішніх даних. Такий бізнес приносив непогані дивіденди, і вже дуже скоро жінка відкрила власний салон краси ще й у Москві.

Пластичні операції Ірен Феррарі і зміни в житті

Отримавши необхідні кошти для безбідного існування, дівчина остаточно переїхала до Москви і вже зовсім скоро зважилася на ще одну операцію. Необхідні хірургічні заходи були проведені французькими лікарями недалеко від князівства Монако. У цьому місці їй «закачали по півтора літра силікону», і її груди почала приймати нинішні вражаючі параметри.

Після цього були інші операції щодо вдосконалення бюста – моделювання форми, різні підтяжки та інші заходи, що відносяться до області естетичної медицини. В одному зі своїх інтерв’ю Ірен Феррарі зазначила, що в даний час навіть сама не може точно визначити розмір своїх грудей. Відповідаючи на питання журналістів, пишногруда леді одного разу охарактеризувала свій розмір як «сьомий, прагне до десятого». Проте в даному контексті варто відзначити, що параметри фігури Ірен нерідко змінюються.

Новий розмір бюста Ірен Феррарі — 10! Після операцій щодо зміни розміру і форми грудей пішли інші хірургічні втручання. Так, зокрема, наша сьогоднішня героїня зробила себе сідниці, як у Дженніфер Лопес, і талію, як у Діти фон Тіз. Для цього Ірен закачала силікон собі на стегна, а також видалила два нижніх ребра. Далі пішли операції на обличчі – корекція губ і носа. Після всіх кардинальних змін жінка вирішила поміняти собі також і ім’я в паспорті, перетворившись, таким чином, Ірини Мацыно в Ірен Феррарі.

З цього моменту у її долі розпочався принципово новий етап. Завдяки значним параметрами грудей, жінка стала відома і популярна в Росії і країнах СНД. Як повноправною зірки наша сьогоднішня героїня взяла участь у кількох відвертих фотосесіях, поставши оголеною на сторінках декількох глянцевих видань. Її інтерв’ю стали часто з’являтися в газетах і журналах, а вона сама стала частою гостею різних телевізійних ток-шоу.

Вельми примітним в цьому плані стало інтерв’ю, дане відомому журналісту Андрію Малахову, в якому дівчина заявила, що витратила на свою зовнішність більше мільйона доларів. Ставши помітною фігурою в світі російського шоу-бізнесу, Ірен Феррарі стала з’являтися в різних розважальних передачах як зіркової гості. Крім цього вона влаштовувала також закриті вечірки для VIP-публіки. На д анных вечірках жінка нерідко з’являлася голою.

Ірен Феррарі в даний час

У 2008-му році Ірен Феррарі заявила, що збирається прийняти одне з пропозицій про зйомки в порно. Однак згодом дівчина відмовилася від своїх слів. Незважаючи на це деякий час тому в інтернеті з’явилося кілька роликів еротичного змісту, які були зняті Ірен в домашніх умовах.

Ірен Феррарі до та після пластики

В останні роки наша сьогоднішня героїня часто грає невеликі ролі в російських фільмах. На даний момент у її фільмографії значиться сім фільмів, найбільш відомими серед яких є картини «Рубльовка Live» та «Щасливі разом».

Особисте життя Ірен Феррарі

Як зазначає сама знаменитість, в даний час в її житті немає постійного супутника. Ірен часто міняє партнерів і веде вільний спосіб життя, часто эпатируя публіку інтимними подробицями. Одним з таких став розповідь про те, що одного разу в її житті був секс з вісьмома чоловіками одночасно. Крім того, Ірен Феррарі неодноразово зізнавалася, що користується послугами чоловіків, що займаються проституцією.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: