Ім’я: Іраклій Пірцхалава

Дата народження: 13 вересня 1977 р. (39 років)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: р. Москва

Діяльність: співак, радіоведучий

Вага: 73 кг

Зріст: 177 см

Біографія Іраклія Пирцхалавы

Іраклі був не дуже старанним учнем, тому то і встиг поміняти п’ять шкіл. Майбутній артист гриз граніт науки у спортивній школі-інтернаті, де ухил робився на французьку мову. Сам Іраклі плекав мрію бути футболістом. Але від цього бажання довелося відмовитися, про це його попросила мама. Тоді молода людина, за наполяганням знову ж мами, відправився в музичну школу, де вчився грати на скрипці.

«У дитинстві я мріяв про кар’єру футболіста, — говорить співак, — навіть пам’ятаю, як я доводив мамі, що спортсмени, насправді, люди здорові і сильні, плюс до всього, непогано заробляють. Мама вислухала мене уважно… і повела в музичну школу. Але коли мені було 13 років — справедливість восторжествувала. Я пішов на заняття в команду футбольного клубу «Локомотив». Але, на жаль, вже тоді стало зрозуміло, що для старту футбольної кар’єри я вже занадто старий. Мені, тому довелося залишити професійний спорт. Я не сильно засмутився, у мене були перші успіхи в музиці як раз в той час».

Титомир

А вже в 16 років молодий чоловік зміг записати свою першу композицію, причому, на професійній студії. Тут же Іраклі досить серйозно захопився хіп-хоп напрямком. Школяр був першим, хто почав ходити в школу в широких штанях. До речі, так радикально молодий чоловік змінив імідж як раз після того, як пройшов серйозний кастинг в танцювальну групу Богдана Титомира. У той час це був культовий музикант.

Іраклі Пірцхалава - популярний співак

З двох тисяч дівчат і хлопців Богдан Титомир особисто вибрав всього шістьох, Їм то і довірили почесне право виступати на сольному концерті артиста в «Олімпійському».

Як тільки Іраклі почав «хворіти» хіп-хопом, він почав будувати свою кар’єру в цьому напрямку. З одним майбутній артист створив групу «К&K» або «Ікло і Купорос». Іраклі тут був Іклом. Колектив навіть випускав касети.

«У той час я, як продюсер, випустив хіп-хоп збірник. Платівка з’явилася при підтримці великої столичної фірми грамзапису. Причому, музика, яку пропонували ми, відрізнялася від тієї, яку виконувала більшість хіп-хоп колективів. Ми робили виключно позитивні пісні», — каже Іраклі.

Тет-а-тет

Трохи пізніше Іраклі отримав привабливу пропозицію від відомого продюсера Матвія Анічкіна. Він пропонував Пирцхалаве стати учасником нового колективу під назвою «Тет-а-тет». Артист погодився, і привів до групи двох своїх друзів. Втім, колектив прожив всього чотири, випустив альбом і один максі-сингл.

«Це зараз, напевно, колектив був більш актуальним, а в той час музика групи «Тет-а-тет» виявилася надто незрозумілою для Росії і фірмової, тому група перестала існувати, — каже Пірцхалава, — після розпаду колективу, один із столичних клубів запропонував мені влаштувати r’n’b-вечірку. Як зараз пам’ятаю, вечірка проходила в середу, тобто не клубний день, однак, вечір вдався на славу. Навіть місць в гардеробі не вистачало, от який був аншлаг».

Іраклі Пірцхалава з дружиною Софією Гребенщикової

З цього моменту і можна покласти початок відліку епохи культових вечірок у клубі «Гараж». А тривала вона всього чотири роки. Поступово стали влаштовувати вечірки з кількох клубах Москви, одночасно Іраклій Пірцхалава почав проводити деякі фестивалі.

До речі, організаторські здібності Пірцхалава допомогли чотири роки поспіль проводити «Відкритий чемпіонат Москви з вуличних танців». На нього збиралися артисти, які танцювали в самих різних стилях. Причому, учасники приїжджали не тільки з різних кінців Москви, але і з міст Росії, а так само країн колишнього СРСР і Європи.

Іраклі організував так само Black music festival, куди запрошував провідних DJ та MC. Варто відзначити, що артист не став обмежуватися тільки організацією вечірок в клубах і фестивалів. Одночасно Пірцхалава вів авторську програму на радіостанції «Хіт-FM» «Клубні перці». Крім цього знаменитість був арт-директором клубу «Галерея».

Фабрика

І саме в цей час Іраклій Пірцхалава дізнався про кастинг на проект «Фабрика зірок — 2». Артист просто почув про нього по телевізору. А коли дізнався, що продюсером проекту буде Максим Фадєєв, то сумніви, з приводу проб, відпали самі собою.

Іраклі Пірцхалава на відео Завдяки гучному проекту «Фабрика зірок» Росія дізналася про таку артиста, як Іраклі. І відразу після випуску музикант став випускати хіт за хітом. Так, він записав свою першу пісню «Вова-чума», яка стала мега-популярної. Після вийшли композиції «Лондон-Париж», «Крапля абсенту», «Час», «Я з тобою», а так само багато інших.

Так, у 2004 році з’явився альбом «Лондон-Париж», через два роки слухачі пораділи виходу платівки «Я з тобою», а в 2009 році Іраклі представив альбом під назвою «Зроби крок». Тут артист виступив не тільки як виконавець, але і як автор і саунд-продюсер багатьох композицій.

Восени 2010 року Іраклі Пірцхалава являвся учням Державного університету управління. Він був слухачем програми «Менеджмент в музичній індустрії». Лекції курсу, де навчався артист, читали, зокрема, Михайло Козирєв, Ліна Арифулина, Юрій Аксюта, Артемій Троїцький та інші.

Іраклі Пірцхалава. Інтерв’ю «Я продюсую музичні проекти, тому мені, звичайно, дуже цікавий досвід, який є у моїх викладачів. Ну а крім цього, вже найближчим часом одному з моїх підопічних знадобиться практика просування артистів на захід, ринок відрізняється від російського. Хочу, щоб у мене вистачило часу і на концертну діяльність, і на навчання», — говорить артист.

У 2012 році Іраклій спробував себе зовсім в іншій ролі — він став ресторатором. У артиста з’явився власний ресторан під назвою «VinoGrad».

Особисте життя

Іраклій одружений на дівчині на ім’я Софія Гребенщикова. 12 серпня 2010 року вона народила артистові первістка, сина батьки назвали Іллею. В жовтні 2012 року в сім’ї з’явилася друга дитина і знову хлопчик. Другого сина Іраклій і Софія назвали Олександром.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: