Ім’я: Ірина Тонева

Дата народження: 27 червня 1977 р. (39 років)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: р. Краснознаменськ, Московська обл.

Діяльність: співачка

Вага: 53 кг

Зріст: 170 см

Біографія Ірини Тонева

Дитинство і родина Ірини Тонева

Іра народилася в Краснознаменськ. У дитячому садку дівчинка не раз співала на ранках. В сім вона відразу пішла в загальноосвітню та музичну школи. Улюбленим предметом дівчинки була фізкультура. Трохи подорослішавши, школярка вирішила зайнятися ще і спортивними танцями. Від природи вона була пластичною і рухомий. З часом найбільше в школі Ірині почала подобатися хімія. Крім школи вона все більше часу і сил почала віддавати танців. Зрештою, Тонева зрозуміла, що не уявляє життя без танців.

Ірина Тонева і Павло Артем’єв — Розумієш Після школи дівчина стала студенткою університету дизайну і технологій. Її спеціальність – хімік-технолог по шкірі і хутру. Закінчивши університет і отримавши червоний диплом, вона влаштувалася на свою першу роботу за спеціальністю. Це була шкіряна фабрика в Кунцево.

Початок кар’єри співачки Ірини Тонева

Крім роботи на фабриці Іра займалася вокалом з викладачем, також як солістка співала у військовому оркестрі, керівником якого був Роман Гуцолюк. Вона виконувала популярні пісні того часу, а також ряд авторських пісень Гуцолюка. Він допоміг їй у постановці голосу.

У 2002 році Тонева звільнилася з фабрики. Вона вирішила спробувати свої сили на кастингу «Метро».

Співачка Ірина Тонева стала відома завдяки «Фабриці зірок»

Наступним місцем роботи Ірини стала компанія «Стимул Колор Косметик», де вона працювала на посаді хіміка-технолога. В її обов’язки входило керівництво процесом виробництва фарб для волосся. Не забуваючи про любов до танців, Іра почала відвідувати танцювальну школу «Стьюдэнс». У 2002 році Тонева знову змінила місце роботи. На цей раз це була компанія «Хімія-2000», де вона протягом п’яти місяців працювала менеджером.

Ірина Тонева на «Фабриці Зірок»

У жовтні 2002 року Іра виявилася на «Фабриці Зірок». Це стало можливим завдяки тому, що протягом кількох років вона займалася постановкою голосу, танцювала. Цього так само сприяв і темперамент майбутньої співачки. В ній завжди кипить жага життя, вона діяльна людина, що прагне до самовдосконалення. Її мріям допомогла здійснитися «Фабрика зірок».

Вигравши протистояння з Вітасом, вона почала своє сходження в якості естрадної вокалістки. Сцена стала частиною її життя, так як дівчина багато часу віддавала репетицій і співу, вона цим жила. Група «Фабрика» дала можливість Ірині повністю присвятити себе глядачеві.

Іра Тонева і Паша Артем’єв «Розумієш» Щоб удосконалюватися в професії, Іра надійшла в Гнесинськоє училище, не припиняючи заняття танцями в студії.

Тонєва в групі «Фабрика»

У групі дівчина завжди була найвищою. Імідж для себе Ірина придумала сама. За період з 2003 по 2006 рік «Фабрика», до складу якої також входили Саша Савельєва та Саті Казанова, тричі була відзначена премією «Золотий грамофон». У 2005 дівчатам вручили премію «Glamour».

Співачка звернула на себе увагу, заспівавши разом з Павлом Артем’євим пісню «Розумієш». Павло надалі став солістом групи «Корні». Для Ірини виступи у групі «Фабрика» стало своєрідним трампліном на шляху до сцени. Глядачі гідно оцінили її голос.

Співачка Ірина Тонева знімалася для журналу Максим

Тонєва кілька разів грала в кіно. Вона взяла участь у роботі над кінокартиною «Zолушка», «Сніжний ангел», «Жінки на межі», «Здрастуйте, я ваша папо!».

Особисте життя Ірини Тонева

Хоч у декого складається враження, що Ірина – замкнутий і нетовариський людина, її батьки та друзі мають на цей рахунок протилежну думку. Мама співачки стверджує, що її дочка має широке коло спілкування і вміє з усіма знаходити спільну мову. Вона легко сходиться з людьми і з кожним може знайти тему для спілкування.

Ірина не любить поширюватися про особисте. Все, що не стосується сцени, вона тримає при собі. Про дівчат з «Фабрики» і їхнього особистого життя часто пишуть у ЗМІ, в тому числі багато надуманої інформації. Про Ірині Тонева подібні статті практично не з’являються.

Можна стверджувати, що Іра була одним з трьох персонажів у любовному трикутнику, де, крім неї, знаходились Юра Пашков та Отар Кушанашвілі. Ірина обрала Юрія.

News Блок MTV: Сексуальна фотосесія групи «Фабрика» Деякий час у Ірини були романтичні стосунки з Ігорем DMCB, який був солістом групи «банд’ерос».

У ЗМІ писалося про те, що співачка зустрічається з бізнесменом, але його прізвище вона не повідомляє. Ірина вважає, що відносини повинні бути тривалими і ґрунтовними. В божевільну пристрасть дівчина не вірить. Тонєва воліє не розтрачуватися на швидкоплинні, короткострокові романи, так як вони можуть перешкодити розгледіти свою долю. Ірі важливо, щоб у який перебуває з нею поруч чоловіка не було потреби в декількох романах одночасно.

Цікаве про Ірині Тонева, співачка сьогодні

Ірина завжди відрізнялася наявністю своїх поглядів на життя. Вона захоплюється читанням книг окультних письменників, розділяє філософію П. Коельо. Серед її улюблених письменників також Річард Бах і його твір «Чайка Джонатана».

До Інтернету співачка абсолютно байдужа. Навіть електронну пошту дівчина перевіряє вкрай рідко. Свій вільний час вона любить проводити з рідними. Їй подобається слухати хорошу музику, особливо релаксаційну музику. Також Ірина пише свої вірші. Будучи романтичною натурою, вона мріє коли-то купити будинок біля моря.

Ірі подобається спортивний стиль в одязі. З їжі вона воліє гриби і вівсяну кашу. Її улюблені цукерки – «Пташине молоко».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: