Ім’я: Ілля Яшин

Дата народження: 29 червня 1983 р. (33 роки)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: р. Москва

Діяльність: політик

Вага: 71 кг

Зріст: 168 см

Біографія Іллі Яшина

Ілля Валерійович Яшин – політичний і громадський діяч, прихильник опозиції діючої влади, заступник голови партії Народної свободи (ПАРНАС), один із засновників і визнаних лідерів демократичного руху «Солідарність».

Яшин Ілля Валерійович

Раніше він входив у керівництво внутрішньопартійного об’єднання «Молодіжне Яблуко», в бюро Московського відділення «Яблука», був співзасновником і координатором об’єднання молоді «Оборона».

Дитинство і родина Іллі Яшина

Один з найбільш відомих і популярних молодих політиків з’явився на світ в столиці 29 червня 1983 року. Про його дитинство та сім’ю інформації зовсім небагато: батько – уродженець Ленінграда, колишній директор ВАТ «Петербурзька телефонна мережа», мати – співзасновник однієї з найбільших вітчизняних ІТ-компаній «Пітер-Сервіс». У нього є сестра Наташа.

Ілля Яшин і його батьки

Наступний опозиційний діяч закінчив школу зі спеціалізацією «Поглиблене вивчення російської мови та літератури» і отримав додаткове мистецька освіта в профільному дитячому закладі. Потім в 2000 році він вступив в недержавний Міжнародний незалежний еколого-політологічний університет і став активним членом ОДП «Яблуко».

Одночасно з навчанням у Вузі він керував молодіжним відділенням даної партії, брав участь у протестних акціях, включаючи виступи проти скасування відстрочок студентам від служби в армії, хода під час святкування Дня Волі в Мінську в 2005-му, став одним з творців «Оборони».

Кар’єра Іллі Яшина

Після захисту дипломної роботи юнак отримав кваліфікацію політолога. Починаючи з другого курсу і до 2006 року, він працював в якості помічника депутата столичної Думи, поета і педагога Євгена Бунимовича, з 2007-го – аспірантом Вищої школи економіки.

Ілля Яшин вивчився на політолога

Він також продовжував виступати з резонансними публікаціями, яскравими акціями рішучу незгоду з несправедливим, на його думку, діями влади (наприклад, використовуючи спорядження для альпінізму, розгорнув над Москва-рікою транспарант з вимогою повернути громадянам вибори, провів ефектне умовне самоспалення на знак протесту проти узурпації Путіним владних повноважень), завоював міцний авторитет серед соратників.

У 2008-му, разом з Борисом Нємцовим і Гарі Каспаровим, він став засновником ОДД «Солідарність». В той же час його виключили з «Яблука», наче, з-за невиконання рішень керівництва і небажаних наслідків його діяльності, зокрема, у вигляді ризику розколу єдності даної політсили. Проте в його підтримку висловлювалися багато правозахисники та члени ОДП, зокрема, на знак категоричного заперечення Данило Мещеряков, голова Міжнародної Гельсінської Асоціації, також покинув ряди ОДП.

Ілля Яшин і Борис Нємцов святкують Водохреща У 2009 році Ілля Валерійович очолював виборчий штаб Нємцова, як кандидата на посаду глави міськадміністрації Сочі (він отримав лише близько 14 відсотків голосів), потім сам спробував стати представником інтересів громадян в Думі столиці, але не був допущений до виборчого процесу через визнання підписів на його підтримку недійсними.

Особисте життя Іллі Яшина

Ілля Яшин не одружений. За даними ЗМІ, раніше у нього були близькі стосунки з актрисою Іриною Вилковой, відомої за роботами в «Театре.doc», Центр драматургії і режисури, БДТ ім. Р. А. Товстоногова, на телебаченні і в кіно.

Потім, після знайомства в травні 2012 року під час мітингу на Болотній площі, якийсь час він зустрічався з Ксенією Собчак. Ходили чутки, що їх роман – це лише піар-акція. Однак, за інформацією представників Слідчого комітету, що проводив у червні в квартирі телеведучої обшук і вилучення одного мільйона євро, молодий чоловік у неї проживав.

Ілля Яшин і Ксенія Собчак

Розставання молодих людей трапилося після їх спільної поїздки в Марокко, де Ксюша відсвяткувала свій 31-й день народження. Як відомо, незабаром вона вийшла заміж за Максима Віторгана.

Ілля теж не залишився надовго наодинці. Нової його обраницею стала Варвара Щербакова, актриса пітерського драмтеатру «На Ливарному», яка зіграла старшу дочку головну героїню в серіалі «Сонька Золота Ручка, продовження легенди». Вона – приятелька його колишньої дівчини Вилковой (вони дружать у соцмережах), але познайомив їх якийсь спільний знайомий з театральних кіл. Свої відносини вони намагаються не афішувати.

За даними мас-медіа, Ілля любить читати – тричі перечитував «Майстра і Маргариту» Михайла Булгакова, називав цей роман одній з книг, що зробила вплив на його особистісне становлення. У дитинстві політик зачитувався творами Олександра Дюма «Три мушкетери», «Королева Марго» та іншими.

Ілля Яшин сьогодні

У 2010 році активіст виступав на антиурядовому 10-тисячному мітингу в Калінінграді, визнаному пізніше самим масовим протестним заходом за останні роки. Він поставив свій підпис під зверненням «Путін повинен піти», яке підписали, за словами організаторів кампанії, понад 80 тисяч осіб.

Затримання Іллі Яшина, представника партії «Парнас» У відношенні політика неодноразово застосовувалися такі види адміністративних покарань, як штраф і арешт — за проведення пікету з закликом про відставку глави держави в Будинку уряду, за спробу прорвати ланцюг правоохоронців під час мітингу на Тріумфальній площі в підтримку конституційного права на свободу зібрань.

У 2011 році він і Навальний були затримані і покарані арештом на 15 діб за слідування до будівлі ЦВК після мітингу на Чистопрудному бульварі. Європейський суд з прав людини, куди ними була подана скарга на дані дії влади, визнав затримання незаконним і зобов’язав РФ компенсувати обом позивачам збитки виплатою за 26000 євро.

Ілля Яшин представив доповідь «Партія «Кримінальна Росія»

Проявив себе яскравим лідером політик є оглядачем «Нової газети», автором книги «Вуличний протест», присвяченій проблемам політичної боротьби і форм громадянського тиску на владу, співавтором відомого опусу Бориса Нємцова «Путін. Війна», що містить твердження про незаконність приєднання Криму до РФ та участі російських збройних сил в конфлікті на сході України.

Ілля Яшин про Рамзана Кадирова «Загроза національній безпеці» Відомими роботами опозиціонера стали також його твори, оприлюднені в 2016 році, про главу Чечні Рамзана Кадирова «Загроза національній безпеці» з доказами необхідності його відставки і «Партія Кримінальна Росія», де зібрані факти зв’язки членів «Єдиної Росії» з різного роду злочинами.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: