Ім’я: Ілля Шидловський

Дата народження: 9 грудня 1988 р. (28 років)

Знак Зодіаку: Стрілець

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: р. Санкт-Петербург

Діяльність: актор

Вага: 65 кг

Зріст: 183 см

Біографія Іллі Шидловського

Нова, висхідна зірка, загоревшаяся на небосхилі кіно і театру в 2006 році — Ілля Шидловський, засвітився вперше, знявшись в епізоді телесеріалу «Вулиці розбитих ліхтарів». Наполеглива праця і професіоналізм роблять актора на даний момент одним із найбільш затребуваних акторів нинішнього часу. Став впізнаваним, після зоряної ролі в сіткомі «Інтерни», де він зіграв Максима Корнєєва. Подає великі надії для кінематографа.

Дитячі роки Іллі Шидловського — початок шляху

Шидловський народився зимовому вдень 9 грудня 1988 року в місті Санкт-Петербург. У дитинстві актор був дуже захоплюються дитиною, постійно підхоплював нові ідеї і реалізував себе в них. Саме подивившись «Роккі», актор вирішив займатися боксом і пішов у спортивну школу. Але побачивши фільм «Титанік», актор настільки їм був вражений, що раз і назавжди вирішив присвятити себе акторській мистецтва. У 15 років він записався на театральні курси.

Освіта

Ілля закінчив гімназію № 65 у місті Санкт-Петербург. З самого дитинства хлопчик присвятив себе спорту. Він закінчив спортивну школу , оволодівши другим розрядом з боксу. Захоплювався так само настільним тенісом і футболом. Після закінчення спортивної гімназії вирішив спробувати себе у вивченні режисерської справи, вступивши для цього в Санкт-Петербурзький державний університет кіно і телебачення на режисерську кафедру під керівництвом К. Лопушанського.

Сьогодні у фільмографії Іллі Шидловського більше 20 ролей

Крім того в 2011 році Ілля закінчив з відзнакою в Балтійському інституті іноземних мов та міжнародного співробітництва, відвідуючи факультет акторського мистецтва, курс Л. Еренбурга. Тут він активно вивчав ази акторської майстерності і отримував практичні навички в мистецтві . Крім того, він навчався Інституті державного управління , права та інноваційних технологій, факультет політики і культури. Так поєднавши три пітерських вузу, актор вчився на журналіста, режисера і актора одночасно, при всьому цьому йому вдалося отримати тільки один диплом — акторський.

Перші ролі Іллі Шидловського

Кар’єра Іллі почалася ще в 2006 році, коли він знявся в епізодичному моменті серіалу «Вулиці розбитих ліхтарів». З того моменту почалася робота в епізодичних ролях для фільмів і головна в короткометражному «HOMO GAMER». За період з 2009 по сей день Ілля знявся у майже 20-ти фільмах і серіалах, а так само зрежисував і два короткометражні фільми «Панацея» (2011 рік) і Арбітри витонченого (2013 рік).

Ілля Шидловський. Проби Фільм «Панацея» став його творчим, режисерським дебютом. Він власноруч придумав сценарії до фільмів. Старання талант безперечно відзначили і запросили режисерувати у великих телекомпаніях Панорама, Триикс Медіа, Para Film, Forward. Але Ілля на цьому не зупиняється і готує свій театральний дебют режиссируя за мотивами Маріо Фратто — п’єсу «П’ять історій кохання». Крім того, триває робота над ситкомом «Інтерни», який приніс акторові небувалу славу.

Герой Максим Корнєєв в «Інтернах»

Персонаж, зіграний Іллею — Корнєєв Максим Леонідович виникає в сіткомі «Інтерни» тільки з 185 серії. Максим потрапляє до Бикову (В. Охлобистін) в якості нового інтерна. Він дуже амбітний і хитрий, що допомагає йому пройти кастинг, влаштований Андрієм Євгеновичем.

Ілля Шидловський в к/м «МАРШРУТКА» Максим приїхав в інтернатуру з Санкт — Петербурга. Став лікарем за повчанням свого батька, який обіймає далеко не останню посаду в цій сфері. Корнєєв авантюрист за вдачею і всі виниклі труднощі вирішує далеко не завжди стандартними шляхами. Він артистичний і активно використовує це у спілкуванні і в робочій практиці. Особливого бажання працювати у Максима немає, але, тим не менш він хоче стати надалі заступником головлікаря. Шидловський опинився в сіткомі з волі випадку, коли одного разу Пежемський подивившись короткометражку молодого дарування, грає Станіславського, вирішив запросити його спробувати себе на роль у ситкомі «Інтерни».

Ілля Шидловський став справжньою зіркою після ролі в серіалі Інтерни

Тоді Ілля був у Санкт-Петербурзі і відразу приїхати в Москву не міг, але і це не зупинило креативного вигадника і він відзняв пробні кадри на відео мобільного телефону. Потрапивши вже через короткий час в столицю, Ілля відзняв кілька пробних кадрів з Іваном Охлобистіним і Аглаєю Тарасової, після чого його затвердили на роль. Таким чином, з цього моменту його життя повністю змінилася в кращу сторону. Він переїхав до Москви і став затребуваним, популярним актором, що подає великі надії в кіно і театральної діяльності.

Особисте життя

Приїхавши в Москву, крім бурхливої акторської діяльності Ілля почав зустрічатися з дівчиною. Але, правда, зовсім недавно їм довелося розлучитися, так як акторові довелося виїхати назад в Пітер. Всі відносини Шидловський характеризує як серйозні, тому що вважає, що якщо любиш — треба одружитися. Згадуючи минулі відносини, Ілля вже раз був готовий до серйозного кроку, купивши кільце коханої. Але передумав, і коли та повернулася з відпочинку з України, подарував його просто на пам’ять.

Що стосується відносин в колективі, Ілля добре спілкується з усіма. Наприклад, він завжди тепло і чуйно говорить про Івана Охлобыстине, як про відмінний товариша не тільки в кадрі, але в житті.

Ілля Шидловський сьогодні

Зараз актор продовжує посилено працювати в сфері кінематографа, готуючи дебютну п’єсу «П’ять історій кохання», мріючи реалізувати себе, як режисер театральної постановки. Раніше пробує себе, як актор і режисер короткометражних фільмів, пише сценарії для відомих кінокомпаній.

Фільмографія Шидловського, колеги по цеху

На рахунку Шидловського роботи в серіалах «Спліт», «Сквот», «Інтерни», «Агент особливого призначення», «Пристави», «Розвідниці» та інші. Працював з Іваном Охлобистіним, Дмитром Піддубним, Максимом Студеновским, Сергієм Селіним і багатьма іншими. Загалом на його рахунку понад 20 ролей, а так само кілька особистих режисерських робіт.

Ілля Шидловський — «людина — оркестр», таку кличку він отримав не даремно. Дуже творчий і захоплюється людина, він не стоїть у творчій діяльності на місці, весь час шукаючи себе і реалізуючи нові та цікаві творчі проекти, він знаходиться в постійному русі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: