Ім’я: Ілля Носков

Дата народження: 21 липня 1977 р. (39 років)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: р. Нова Каховка, Україна

Діяльність: актор

Вага: 83 кг

Зріст: 185 см

Біографія Іллі Носкова

Дитинство і родина Іллі Носкова

Ілля народився в Херсонській області на Україні. Зі школи хлопчик захоплювався всім, що було пов’язано з творчістю. Він займався танцями і навчався в музичній школі. У віці п’ятнадцяти років Шкарпеток поїхав в гості до рідного брата Андрія в Санкт-Петербург, який у той час був студентом ЛГИТМиК.

Ілля зробив спробу вступити в той же інститут, в якому навчався брат, і на свій подив вчинив. Заковика була у відсутності атестата. Брати вирішили, що Ілля закінчить навчання у вечірній школі, а весь цей час буде відвідувати лекції, будучи вільним слухачем. Через рік у молодої людини був атестат, і він став студентом другого курсу вже на загальних підставах і продовжив навчання на курсі А. Андрєєва.

Перші ролі Іллі Носкова

Закінчивши навчання, Ілля вступив в Імператорський Олександринський театр. Він виходив на його сцену протягом десяти років. За цей час актором було зіграно безліч ролей у виставах театру. Деякі з них – «Ревізор», «Борис Годунов», «Зимова казка», «Гамлет», «Пігмаліон», «Віяло леді Віндермір» та ін. Окремо слід відзначити роботу Іллі у моновиставі «Ветеръ».

Брати-актори Ілля і Андрій Носковы

Шкарпеток виходить на сцену не тільки Александрінського театру, іноді він приймає запрошення інших театрів. Так, у Молодіжному театрі на Фонтанці у постановці «Склянка води» актор зіграв капітана Мэшема. Театр «Особняк» запросив його на одну з ролей в «Зелені щоки квітня». Неодноразово актор брав участь в антрепризах.

З 2001-го по 2005-ий рік він грав у атрепризе «Мишоловка». Його герой – сержант Троттер. В антрепризі «Срібна корова» Ілля здатний виконати три ролі, в залежності від необхідності і складу акторів. Ілля, разом зі старшим братом Андрієм створив театральне товариство. Брати назвали його «Носковы і компанія». Цим товариством до теперішнього часу випущено дві постановки – «Гра любові» і «Подорож». Ілля бере участь в обох.

Фільмографія Іллі Носкова

Починаючи з 2002-го року, актор чимало сил і часу віддає зйомок у кіно. Дебют відбувся відразу в значимою і помітною картині «Азазель», де їм був зіграний Ераст Фандорін. Його герой – молодий, енергійний, сміливий московський сищик. Завдяки цій ролі глядачі відкрили для себе нового кіноактора, режисери теж відзначили для себе роботу цього актора. Фільм «Азазель» став чудовим трампліном для подальшої кар’єри Носкова. У цій картині також знімалися Марина Нейолова, Сергій Безруков,Олег Басилашвілі та інші.

Самий чарівний актор ІЛЛЯ НОСКОВ В 2004-му році глядачі побачили дві кінокартини, в яких взяв участь Шкарпеток – «Московська сага» і «Жінки в грі без правил». У 2005-му році Ілля взяв участь у роботі над трьома картинами. Був знятий фільм «Щасливий», «Цілують завжди не тих» і «Коротке дихання». У 2006-му році глядач побачив актора в чотирьох фільмах. Шкарпеток став затребуваний, його запрошували, пропонуючи виключно цікаві ролі. У 2013-му році вийшли цілих шість фільмів з його участю. Ілля не збирається зупинятися, можливо, що найкраща його роль попереду.

Особисте життя Іллі Носкова

Шкарпеток одружився в 2004-му році. Його дружиною стала Поліна Васильєва. До зустрічі з нею актор пережив досить важкий і болісний розрив з коханою. Підсвідомо він вирішив для себе, що буде шукати «свого» чоловіка, такого, з яким він зможе прожити життя. Саме в цей час і сталася перша зустріч Іллі та Поліни.

Ілля Носков!!! Він перекусив в кафе і затримався, щоб пограти в більярд. Серед побачену там компанії дівчат актор одразу виділив Поліну – веселу і дуже красиву. Він вирішив познайомитися з нею, коли та вже збиралася йти. Ілля запросив її в театр. Так вони почали зустрічатися. Шкарпеток багато знімався, Поліна ще вчилася в Академії держслужби і паралельно працювала в комп’ютерній фірмі менеджером. З-за цього молоді люди бачилися не часто, однак це не завадило їм зберегти відносини. Ілля їздив разом з Поліною до своїх батьків, де пройшли своєрідні «оглядини» майбутньої невістки. Через рік після цієї поїздки молоді люди одружилися і вінчалися в церкві.

У сім’ї двоє дітей – старша дочка Софія і молодший син Сава. Дивно те, що подружжя прийняли в обох випадках рішення про пологи в домашніх умовах. І Софію, і Саву Ілля приймав сам. Перед пологами сім’я Носковых відвідувала спеціальні підготовчі курси. Ілля під час пологів самостійно перерізав пуповину. У обох подружжя трепетне ставлення до сім’ї та всьому, що з цим пов’язано.

Актор Ілля Носков сьогодні

Сьогодні фінансове становище сім’ї зміцнилося. Носковы можуть дозволити собі час від часу організовувати спільний відпочинок. Щоб мати можливість багато часу проводити з сім’єю, виховувати своїх дітей, актор періодично робить тривалі перерви в роботі.javascript:submitbutton(‘save’);

Ілля Носков з дружиною Поліною і донькою Софією

Хобі актора – колекціонування рідкісних валіз. На сьогоднішній день його колекція становить кілька десятків. А починалося все ще зі студентських років. Перший старовинний примірник Іллі подарував брат. Одна з пітерських журналісток подарувала акторові рідкісний саквояж, який в його колекції є найстарішим. Виявляється, що в свій час предок цієї журналістки був вхожий в будинок самого Менделєєва, де і отримав в дар цей примірник.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: