Ім’я: Ілля Любимов

Дата народження: 21 лютого 1977 р. (39 років)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актор театру і кіно

Вага: 75 кг

Зріст: 175 см

Біографія Іллі Любимова

Театральне дитинство Іллі Любимова

Актор російського театру і кіно Ілля Петрович Любимов (по батькові Шлезінгер) народився в російській столиці 21 лютого 1977 року, і тут же в московському районі Теплий стан пройшли його дитячі роки. Батько Іллі працює в конструкторському бюро, мама займається наукою, старший брат – актор і режисер. В

1985 році Ілля почав навчання школі № 1011, де провчився до 1992 року. З 1988 року юний Любимов практично професійно почав займатися акторською роботою в Театрі юного москвича, де його художнім керівником був Олександр Тюкавкин. З цього моменту подальша діяльність Іллі Любимова була зумовлена: його чекала акторська кар’єра.

Актор Ілля Любимов зараз знімається у багатьох популярних фільмах

Надалі його діяльність в Театрі юного москвича стала віднімати все більше часу і поєднувати її з повноцінним навчанням у школі стало дуже складно: репетиції та виступи часто збігалися у часі з уроками. Тоді на прохання директора школи і художнього керівника в 1992 році Любимов був переведений в школу № 109 імені Е. А. Ямбурга, в якій поєднувати уроки і театральні заняття було не так втомлює.

Навчання в Гітісі і перші ролі Іллі Любимова

З 1992 року Ілля Любимов несподівано продовжив навчання в ліцеї при механіко-математичному факультеті МДУ за спеціальністю «Програміст ПК». Вибір місця навчання актор пояснює тим, що він хотів отримати додаткову професію, і до того ж піти по стопах батька, який займає керівну посаду в ОКБ їм. Сухого і відмінно розбирається в математиці і техніці.

Весілля Катерини Вилковой та Іллі Любимова Через рік навчання при мехматі Ілля дізнався, що починається набір на курс до Петра Фоменко, і оскільки вчитися у Фоменка завжди було його мрією, Любимов у 1993 році поступив вільним слухачем вГИТИС (РАТІ) на факультет режисури. Таким чином, шкільну програму Іллі довелося закінчувати екстерном вже фактично під час навчання у вищому навчальному закладі.

Під час навчання в ГІТІСІ Любимову довелося зіграти ряд великих театральних ролей:

— «Гарпагониада» К. Вагинова: Мужик з пляшкою, Торопуло,Каліка і інші,

— «Зимова казка» У. Шекспіра: Автолік,

— «Весілля» А. Чехова: Шафер Мозговий,

— «Ідея пана Будинку» Ф. Кроммелінка: Бельмас,

— «Школа для дурнів» С. Соколова: Ф. Муромцев.

Робота Іллі Любимова в театрі Фоменко і театральні нагороди

З 1997 року

Любимов є актором театру » Майстерня Петра Фоменка, в цьому московському театрі він працює разом зі старшим братом актором Олегом Любимовим. За час роботи в театрі взяв участь у ряді проектів, але найбільш відомий по роботах у театральних постановках «Війна і світ. Початок роману» , «Дім, де розбиваються серця», «Сімейне счастие», «Одна абсолютно щаслива село», «Безприданниця», «Варвари», «Божевільна изШайо», «Єгипетські ночі».

У 2000 році творчість Іллі Любимова було відзначено престижною театральною нагородою «Чайка», яку він отримав за спільну роботу в проекті «Сімейний счастие» в парі з Ксенією Кутеповой. Дует Любимов-Кутєпова був номінований у категорії «Деякі люблять гарячіше». У 2001 році Любимову вручили Театральну нагороду МК в номінації «Початківці», його Франц з постановки «Одна абсолютно щаслива село» був названий кращою епізодичною роллю.

Фільмографія Іллі Любимова

Ілля Любимов відомий завдяки своїм роботам в російському кіно і серіалах, його фільмографія на сьогоднішній момент налічує близько 30 кіноробіт. У числі найбільш відомих російському глядачеві робіт слід відзначити фільми «Змішувач» 2002 року, «Бумер» 2003 року, «Листи до ангела» 2008 року, «Неадекватні люди» 2010 року, «Жіночий день» 2013 року; в серіалах «Щоденник вбивці», «Не родись красивою», «Казус Кукоцкого», «Подруга особливого призначення», «Щоденник доктора Зайцевої» та ін. Любимов працював на одному знімальному майданчику разом з Яною Крайновой, Павлом Трубинером, Оленою Сафоновою, Аліком Сміхової та іншими.

Ілля Любимов ( Безприданниця ) В даний час Ілля Любимов працює над кількома ролями в кіно: фільмом «Невидимки» режисера Сергія Комарова, «Чисте мистецтво», серіалами «Під каблуком» і «Корабель».

Особисте життя і сім’я Іллі Любимова

Ілля Любимов вважається секс-символом сучасного російського кіно, проте довгий час про його особисте життя широкої громадськості нічого не було відомо, саме тому йому приписувалися численні зв’язки та романи.

Деякі ЗМІ припускали навіть нетрадиційну сексуальну орієнтацію актора. Однак Любимов, за власним визнаю, є глибоко віруючою людиною, і намагається слідувати православним традиціям, як у повсякденному житті так і у відносинах і сім’ї. І відсутність протягом довгого часу у нього відносин пояснює тим, що довго не міг зустріти свою половинку.

Весілля Іллі Любимова і Катерини Вилковой

Ілля Любимов одружився у віці 34 років на театральній і кіноактрисі Катерині Вилковой, зірку фільмів «Чорний обеліск» і «Стиляги». Їх весілля і вінчання у православних традиціях відбулися 1 травня 2011 року, через рік після знайомства.

Пара познайомилася завдяки спільним друзям на Великдень 2010 року. 11 лютого 2012 року в родині з’явилася дочка Павла, названа так у відповідності зі святцами. За словами дружини Катерини, в сімейному житті Ілля досить скупий на емоції, що не заважає йому бути турботливим чоловіком і батьком. Навесні 2014 року в родині знову очікується поповнення.

За загальним визнанням пара Вилкова-Любимов виглядає досить гармонійно, однак на світських заходах разом вони з’являються нечасто.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: