Ім’я: Ілля Коробко

Дата народження: 14 січня 1992 р. (25 років)

Знак Зодіаку: Козеріг

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актор

Вага: 70 кг

Зріст: 176 см

Біографія Іллі Коробко

Дитинство і родина Іллі Коробко

Сім’я молодого актора Іллі Коробко дуже далека від світу кіно і театру: батько працює завскладом в ресторані, а мама продавець годин. Примітно, що батько Іллі також є майстром спорту з боксу. У молодого актора є рідні брат і сестра.

На відміну від батьків всі троє дітей присвятили себе мистецтву. Так, брат Коробко серйозно займається танцями. Крім того він у свої 16 років є багаторазовим чемпіоном за народним танцям. Сестра в свою чергу вивчає дизайн.

Ілля Коробко ще в дитинстві проявив свою тягу до мистецтва. Три роки він ходив у художню школу. Правда, часто прогулював. За словами актора, в основному з-за того, що в групі були одні дівчатка.

Зірка серіалу «Молодіжка» Ілля Коробко

У першому класі, майбутню зірку запросили знятися в рекламному ролику. Після хлопчика запрошували знятися ще в декількох рекламних роликах. В 11 років він вперше був задіяний в театральній постановці. Актор розповідає, що мамі тоді спеціально зателефонували з Ленфільму і запросили його на проби. На роль сина Караченцова у фільмі «Місто мільйонерів» хлопчика одноголосно затвердили не тільки сам відомий актор, але і такі метри як Марк Захаров і Роман Самгін. За сюжетом вистави у головного героя було три сина, і так вийшло, що Ілля Коробко зіграв всіх трьох героїв.

Молодіжка | Гравець №95 — Ілля Коробко Одночасно знімаючись в кіно і рекламі, юний актор серйозно займався футболом. Але із-за сильної алергії на синтетику довелося кинути спорт, так як навіть від звичайних щитків починалося сильне подразнення. На даний момент Ілля займається тайським боксом.

Після закінчення школи Ілля Коробко вже, будучи справжнім актором, вирішив подавати документи до театрального вузу. На даний момент актор закінчує 4-ий курс РАТІ «ГИТИС» акторський факультет майстерня Ст. А. Андрєєва.

Ролі Іллі Коробко у театрі, фільмографія

Ілля Коробко засвітився у другорядних і епізодичних ролях в таких проектах як: «Моя прекрасна няня», «Нереальна історія», «Мосгаз», «Врятувати боса», «Москва. Три вокзали», «Остання хвилина», «Бідні родичі» та ін.

Також актор брав участь у двох театральних постановках: «Місто мільйонерів» та «Пеппі довга панчоха».

Ілля Коробко в серіалі «Молодіжка»

2013 рік приніс юному акторові не тільки головну роль в цьому серіалі, але і довгоочікувану популярність. Партнерами Коробко стали Денис Нікіфоров, Ганна Михайлівська, В’ячеслав Фетисов, а також такі зірки, як Федір Бондарчук, Анатолій Лобоцький і багато інших.

Серіал «Молодіжка» став дуже популярним проектом, особливо серед юних глядачів. Автором серіалу став продюсер каналу СТС — В’ячеслав Муругов. Сюжет серіалу розгортається навколо хокейної команди «Ведмеді», де молоді спортсмени хоч і можуть грати, але не однією командою. Згуртувати хокеїстів і привести їх до перемоги береться новий тренер. Роль тренера якраз і виконав Денис Нікіфоров.

Михайло Пономарьов/Ілля Коробко/кліп Іллі Коробко дісталася роль хокеїста-захисника Михайла Пономарьова, гравця під номером «95». Михайло дуже замкнутий, але чесний молодий чоловік. Виріс герой у неблагополучній бідній родині. Саме тому гра в хокей стала для нього єдиним квитком в благополучне життя.

Пономарьов постійно і самовіддано тренується, і може розраховувати виключно на себе. Міша соромиться своєї невдалої сім’ї, про неї він навіть соромиться повідомити своїй дівчині. Це був єдиний раз у його житті, коли він збрехав.

На роль у серіалі Іллю запросив його особистий агент. Питання про те, чи вміє актор кататися на ковзанах, був важливим для прийняття його в проект. Наполегливі тренування все-таки дали результат. Коробко був затверджений на роль Михайла Пономарьова. Хоч спочатку Ілля пробувався відразу на кілька ролей, але ідеально підходить виявилася саме роль гравця під номером «95».

Особисте життя Іллі Коробко

Ілля серйозно ставиться до особистого життя, і в майбутньому планує завести міцну і велику родину. На даний момент актор вже 5 років живе окремо від батьків, знімаючи квартиру. Пару років тому Коробко зустрічався з дівчиною, деякий час вони жили у неї. Після цього він вирішив, що жити на території жінки не по-чоловічому і вирішив зняти квартиру. Незабаром пара, правда, розлучилися, і зараз юний актор є завидним холостяком.

Ілля Коробко ще не влаштував своє особисте життя - зараз він завидний наречений

Іллі Коробко сьогодні і його плани на майбутнє

Після закінчення зйомок в серіалі «Молодіжка» Ілля Коробко планує зняти зі своїми друзями фільм. Ймовірно, як каже актор, це буде короткометражне кіно про сучасної молоді.

Примітно, що задіяні в картині будуть актори з «Молодіжки». Так, наприклад, одну з головних ролей Ілля віддасть Владиславу Канопке. Канопка в серіалі «Молодіжка» виконав одну з головних ролей. Крім того Ілля планує відправитися за кордон в США або Чехію, щоб отримати спеціальність режисера.

На даний момент Ілля Коробко бере участь у зйомках нового серіалу «Паралельне життя». Партнерами актора на знімальному майданчику стали Євген Сидіхин, Вікторія Романенко та ін. Варто відзначити, що це буде друга головна роль юного актора після «Молодіжки».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: