Ім’я: Ігор Жижикін

Дата народження: 8 жовтня 1965 р. (51 рік)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актор, циркач, телеведучий

Вага: 95 кг

Зріст: 191 см

Біографія Ігоря Жижикина

Ігор Жижикін – це відомий російсько-американський актор, зробив прекрасну кар’єру по обидві сторони Атлантики. За своє життя він встиг знятися у багатьох голлівудських хітах, а також попрацювати з кращими режисерами сучасності. Саме тому творчий шлях цього актора багато в чому є унікальним. Адже досягти настільки вражаючих висот вдалося не багатьом акторам з країн пострадянського простору.

Дитинство і родина Ігоря Жижикина

Ігор Жижикін народився в Москві 8 жовтня 1965 року. В дитинстві він був абсолютно звичайною дитиною – любив спорт, прогулянки з друзями і гучну музику. Що стосується кар’єри в кінематографі, то про неї наш сьогоднішній герой ніколи навіть не думав. Саме тому у світі мистецтва талановитий росіянин виявився досить-таки пізно.

Актор Ігор Жижикін і телеведуча Вікторія Лопирьова

Після закінчення середньої школи Ігор Жижикін поступив в технікум зв’язку імені Подбєльського. Згодом молодий хлопець планував також вступати в Інститут зв’язку, проте в цьому навчальному закладі він так і не опинився. Причина цього була досить проста – служба в армії. Юнака призвали на службу в 1982-му році. І цей момент став відправною точкою в довгій низці подій, які змінили життя самого звичайного москвича.

Вся справа в тому, що під час служби в армії Ігор Жижикін (до речі, колишній тоді старшиною спортивної роти) завів тісне знайомство з артистами московського цирку. Хлопці проходили службу в однієї і тієї ж військової частини, а тому дуже скоро стали нерозлучні. Згодом, спілкуючись зі своїми новими приятелями, наш сьогоднішній герой сильно захопився цирковим мистецтвом. Перший час Ігор просто допомагав хлопцям під час їх виступів у військовій частині, а потім став брати участь у святкових концертах разом з ними. Таким чином, вже до моменту закінчення служби Жижикін отримав непоганий досвід у сфері естрадних виступів. Після демобілізації майбутній відомий голлівудський актор вирішив продовжити займатися улюбленим ділом. У середині вісімдесятих років він поступив на роботу в Московський цирк, а паралельно з цим став навчатися на заочному відділенні обласного інституту фізичної культури.

Що знає Ігор Жижикін про фільм Вій 3D Що стосується циркових виступів, то в рамках готових шоу-програм наш сьогоднішній герой встиг переміряти безліч різних образів. Він допомагав дресирувальникам тварин, працював з важкими вантажами, але згодом все-таки обрав для себе долю повітряного акробата. У цій якості Ігор Жижикін став досить популярний. А тому, починаючи з другої половини вісімдесятих років, став регулярно їздити разом з цирковою трупою на гастролі.

У 1989-му році талановитий циркач вирушив разом зі своїми колегами в тур містами США. У підсумку ця поїздка змінила все його життя.

У депресивній Москві часів перебудови Ігоря Жижикина ніхто не чекав, а тому в якийсь момент наш сьогоднішній герой і деякі інші члени його циркової трупи вирішили залишитися в Сполучених штатах Америки. Проте в новій країні колишній артист знайшов себе не відразу. Перший час він жив у Лас-Вегасі, де працював газонокосильником, двірником і викидайлом. Грошей постійно не вистачало, а тому Ігор часто спав на лавці в парку і харчувався в дешевих мексиканських забігайлівках.

Творчий шлях актора Ігоря Жижикина

Чорна смуга в житті артиста, однак, тривала порівняно недовго. У певний момент стан справ став повільно виправлятися, і в житті росіянина все встало на свої місця. Все почалося з того, що в 1990-му році великого і плечистого хлопця помітили працівники мюзиклу «Enter the Night», незабаром запросили його в своє шоу. В даному проекті Ігорю необхідно було просто красиво ходити по сцені і виконувати прості циркові підтримки. В результаті дуже скоро подібний розклад приніс свої плоди. Ігор Жижикін став повноправним членом трупи, а в певний момент і зовсім зумів розжитися головною роллю в театралізованій постановці «Самсон і Даліла».

Жижикін про белеберду Престижну роботу Ігор знову-таки отримав, завдяки своїм типажем і фактурі. Однак згодом наш сьогоднішній герой зумів чудово довести всім і вся, що за грудою м’язів криється також і величезний акторський талант.

Ігор Жижикін в цирку Дю Солей

В якості виконавця ролі Самсона і названої постановці росіянин став справжньою зіркою Лас-Вегаса. Його стали завалювати новими цікавими пропозиціями і в 1995-му році Ігор Жижикін знову опинився в цирку – цього разу в легендарній канадської трупи «Дю Солей».

В північноамериканському цирку артист виступав три роки, а після цього зробив ще один впевнений крок у своєму професійному розвитку. Таким стала невелика роль у фільмі Майка Трістан «Темна зірка». Після неї фактурного москвича буквально обліпили американські продюсери. Ігор Жижикін почав зніматися в рекламі, а також працювати в якості моделі. Зокрема, в різні роки він брав участь у рекламі «Mercedes Benz», «Volkswagen», «Coca-Cola», «levi’s», «Koton». Довгий час наш сьогоднішній герой також був офіційним «обличчям» сигарет марки «Dunhill».

Ігор Жижикін в кіно

Паралельно з цим Ігор Жижикін знімався в кіно. У різні роки актор зіграв ролі в американських картинах «Кривава робота», «Тіні в Раю», «Турист», «Захисник», «Індіана Джонс і Королівство кришталевого черепа». У різні роки його партнерами по зйомках були Марк Дакаскос, Клин Іствуд, Джейсон Стетхем, Харрісон Форд і багато іншими світові зірки.

Актор Ігор Жижикін на зйомках фільму Вій

Ставши відомим в Голлівуді, Ігор Жижикін став також часто зніматися і в російських та українських проектах.

Серед його останніх робіт картини «8 перших побачень», «Вій», «Чоловічий сезон: Оксамитова революція», «Бригада. Спадкоємець» і деякі інші картини.

В даний час Ігор Жижикін працює над створенням деяких нових стрічок в США і Росії, а також працює в якості ведучого на Першому каналі (Росія) в програмі «У чорній-чорній кімнаті…».

Особисте життя Ігоря Жижикина

У житті актора було три шлюбу. Найбільш відомими стали його відносини з дівчиною на ім’я Наташа, яка є третьою дружиною Ігоря Жижикина. Про перших двох подружжя відомо лише те, що вони були американками. У різних джерелах часто зазначається, що перший шлюб актора і зовсім носив лише фіктивний характер.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: