Ім’я: Ігор Юртаєв

Дата народження: 18 лютого 1989 р. (27 років)

Знак Зодіаку: Водолій

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актор, телеведучий

Вага: 68 кг

Зріст: 176 см

Біографія Ігоря Юртаева

Ігор Юртаєв – це талановитий актор, який представляє нове покоління російського кінематографа. У його кар’єрі є безліч цікавих ролей, проте найбільшу популярність цьому молодому хлопцю приніс телесеріал каналу СТС – «Закрита школа». Саме він зробив нашого сьогоднішнього героя справжньою зіркою. Але що ще можна розповісти про кар’єру цього талановитого молодого хлопця? Дізнатися всі найцікавіші моменти з життя Ігоря Юртаева вам допоможе дана стаття-біографія.

Дитинство і родина Ігоря Юртаева

Ігор Юртаєв з’явився на світ у місті Москва 18 лютого 1989 року. З самого дитинства він мріяв стати співаком, а тому довгий час наш сьогоднішній герой серйозно займався музикою. Більше того – закінчити музичну школу майбутній відомий актор зумів з червоним дипломом. А це, погодьтеся, викликає повагу.

За час навчання в «музичній школі» Ігор зумів навчитися відмінно грати на фортепіано та баяні. Дані успіхи привернули до молодому артисту увагу визнаних діячів музичного мистецтва. У 1996-му році наш сьогоднішній герой був прийнятий в якості соліста в Великий дитячий хор імені Попова. В даному колективі Юртаєв виступав чотири роки — аж до 2002-го року.

Актор Ігор Юртаєв - зірка серіалу Закрита школа

Крім того, ще одним важливим захопленням майбутнього актора серіалу «Закрита школа» в дитинстві було вивчення іноземних мов. Вже в юному віці він почав активно вивчати англійську і досить непогано досяг успіху в цій справі. Перші успіхи змусили молодого хлопця задуматися про вивчення інших іноземних мов.

Так, Ігор Юртаєв став займатися французькою та італійською мовами, якими сьогодні він володіє на дуже високому рівні. Вельми примітно, що хороші знання в галузі лінгвістики вже в ранньому віці принесли акторові чималу користь. Ще в шкільні роки наш сьогоднішній герой почав працювати в якості спеціального кореспондента в молодіжному інформаційному агентстві «ЮНПРЕС». У цій якості він трудився аж до 2007-го року.

Численні захоплення молодого хлопця не завадили йому з срібною медаллю закінчити загальноосвітню школу. Після цього Ігор Юртаєв вступив на факультет журналістики МДІМВ. Однак у цей період його з головою поглинула акторська кар’єра…

Перші ролі Ігоря Юртаева

Акторська кар’єра Ігоря почалася ще в ранньому віці. Спочатку він грав в Дитячому музичному театрі юного актора, а згодом став замислюватися і про більш серйозних роботах.

Ігор Юртаєв і Анна Андрусенко Зніматися в кіно наш сьогоднішній герой почав вже в 2004-му році. Дебютною роллю молодого російського актора стала роль «Абітурієнта» в чотирьох-серійному міні-серіалі «Кадети». Даний проект відкрив Ігорю Юртаеву двері в світ російського телебачення, а разом з тим подарував йому зовсім нову мрію – мрію про кар’єру відомого кіноактора.

Після цього наш сьогоднішній герой почав частіше бувати на кастингах і зовсім скоро зумів розжитися кількома новими ролями. Так, зокрема, Ігор Юртаєв отримав одну з другорядних ролей у популярному російському фільмі «Сволоти», де його екранними партнерами стали Андрій Краско і Олександр Головін. З останньою з названих акторів Ігор також знявся в телесеріалі «Кадетство», в рамках якого Юртаеву дістала постійна (хоч і зовсім невелика) роль.

Численні роботи в кіно принесли акторові Президентську премію, спрямовану на підтримку талановитої молоді.

Повертаючись трохи назад, зазначимо, що після вступу до МДІМВ молодий російський актор на деякий час зник з кіноекранів. Однак розставання з творчістю виявилося, на щастя, зовсім недовгим.

Ігор Юртаєв і Тетяна Космачова

У 2007-му році актор зіграв невелику роль в серіалі «Доросле життя Поліни Субботіної», а згодом постав перед глядачами в образі «Мухи» — одного з персонажів проекту «Своя команда».

Більш тривале затишшя в кар’єрі молодого хлопця настав тільки в 2008-му році. Протягом трьох років він практично не знімався, проте в 2009-му році все-таки з’явився на екрані в якості ведучого молодіжної програми НТВ – «Наша тема».

Ігор Юртаєв в серіалі «Закрита школа»

Лише у 2011-му році Ігор Юртаєв знову став працювати в якості актора. У цей період наш сьогоднішній герой отримав одну з ролей у популярному російському телесеріалі «Закрита школа», в рамках якого виконав роль Романа Павленка – одного з центральних персонажів всієї історії.

Ігор Юртаєв. Зрада і Дружба Названий проект зробив актора дуже популярним. Саме в цей момент Ігор Юртаєв вперше отримав можливість відчути себе справжньою зіркою. Він став часто роздавати інтерв’ю, а також постійно з’являтися в різних телешоу. У серіалі «Закрита школа» також знімалися такі молоді актори, як Павло Прилучний, Луїза Бровіна, Агата Муценієце та інші.

Ігор Юртаєв сьогодні

В останні роки в якості повноправної зірки актор знімається в інших проектах. Так, зокрема, Ігор Юртаєв виконав одну з невеликих ролей у фільмі «Олена», який згодом був показаний в Каннах, а також зіграв у проекті «Господиня моєї долі». В даний час Ігор Юртаєв працює над новою роллю у фільмі «Особливості національної маршрутки». Цей міні-серіал повинен вийти на екрани Росії вже в 2014-му році.

Особисте життя Ігоря Юртаева

Особисте життя Ігоря Юртаева повна домислів, чуток і пліток. Одні з них вже давно зводять актора з його екранної колегою Тетяною Космачевой. Інші і зовсім говорять про те, що дівчина вже чекає від нього дитину. Однак остання новина все-таки згодом була спростована. А от сам факт наявності романа… Тут все не так однозначно. Молоді люди ніяк не коментують свої відносини. Але папараці все частіше і частіше помічають їх разом.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: