Ім’я: Ігор Юргенс

Дата народження: 6 листопада 1952 р. (64 роки)

Знак Зодіаку: Скорпіон

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: р. Москва

Діяльність: економіст, експерт

Вага: 85 кг

Зріст: 172 см

Біографія Ігоря Юргенса

Ігор Юрійович Юргенс – фахівець високого класу в економічній сфері, президент таких некомерційних недержавних організацій, як Всеросійський союз страховиків та Російський союз автостраховиків; впливовий експерт та екс-глава правління Інституту сучасного розвитку.

Юргенс Ігор Юрійович

Як справжній професіонал, він відмінно поєднує і успішно займається різними напрямками діяльності – у різні роки він викладав у Вищій школі економіки, був у числі керівників вітчизняного спілки роботодавців, інвесткомпанії «Ренесанс Капітал», очолював один з комітетів Торгово-промислової палати, групу «Сигма», Форум Балтії і займав багато інші відповідальні пости.

Низку його висловлювань про російською народі, драматизм наслідків відторгнення Криму і, в цілому, втручання в справи України, а також повномасштабного скочування РФ в ізоляціонізм деякі мас-медіа визнали русофобськими.

Дитинство і родина Ігоря Юргенса

Нинішній визнаний експерт в області реформ з найважливіших напрямків державної політики з’явився на світ 6 листопада 1952 року в Москві. Його мама, Людмила Яківна, викладала музику. Дідусь по батьківській лінії, етнічний німець, був фінансовим директором компанії з видобутку бакинської нафти «Нобеля». Батько, Юрій Теодорович, очолював азербайджанський ЦК профспілок нафтовиків та видавництво газети «Праця».

Ігор Юргенс вивчав политэконимику

Успішно закінчивши школу, їх єдиний онук і син став вивчати політекономію на кафедрі світової економіки МДУ . У 1974 році він, молодий спеціаліст, відразу отримав престижну, добре оплачувану роботу в міжнародному секторі Всесоюзної центральної ради профспілок.

У 1980 році Ігор Юрійович був відряджений ЦК компартії до столиці Франції, де наступні п’ять років працював у міжнародному комітеті ООН з освіти. Повернувшись у Росію, він продовжив роботу в ВЦРПС. Його посада входила до номенклатури Політбюро, що передбачало наявність чорної «Волги», спецномеров та інших привілеїв.

Кар’єра Ігоря Юргенса

На початку 1990-х років фахівець в області економіки, розширив сферу професійної діяльності на область фінансів та інвестицій шляхом відвідування вечорами курсів Рубена Аганбегяна, було обрано керівництво нової структури – Загальної конфедерації профспілок. До кінця року Ігор Юргенс очолив Міжнародну компанію «Mesco», яка займалася захистом майнових інтересів при страхових випадках, потім Національний союз страховиків, а пізніше – профільний відділ торговельно-промислової палати РСПП. При цьому він був відповідальний за діяльність Бюро, куди входили 28 найбагатших людей держави.

Ігор Юргенс зайнявся страхуванням

У різні роки Ігор Юрійович був головою парламентського Комітету з питань фінансування, Форуму Балтії, столичного Клубу кредиторів, експертом робочої групи Мінекономрозвитку щодо вироблення пропозицій з реформування банківської системи, в 2002 році був удостоєний звання «Людина року».

У 2003 році його обрали членом Громадської організації, створеної за указом лідера держави, яка була покликана вирішувати питання інвестування пенсійних коштів. У той же період економіст був у числі тих, за чиїм підписом оприлюднили відкритий лист Путіну з критикою агресивної поведінки керівництва країни в особі Генпрокуратури по відношенню до нафтової компанії ЮКОС.

У 2005 році досвідчений економіст став заступником президента «Ренесанс Капітал», увійшов у колективне керівництво Національної асоціації представників фондового ринку, вітчизняного філії швейцарського виробника Nestle, американського постачальника у сфері IT-технологій Hewlett-Packard, нафтогазового концерну British Petroleum.

У 2008 році Ігор Юргенс став одним із засновників партії «Справедлива Росія», а також главою нового аналітичного установи – Інституту сучасного розвитку – об’єднав провідних економічних експертів країни: Євгена Гонтмахера, Володимира Мауя, Ельвіру Набіулліну, Аркадія Дворковича.

Особисте життя Ігоря Юргенса

Ігор Юргенс перебуває у шлюбі. Його дружина, Ірина, викладала в Міжнародному університеті в Москві. Сімейна пара виховала доньку Катерину, яка з’явилася на світ в 1977 році. Вона – топ-менеджер у PR-компанії Blue Sky.

Ігор Юргенс одружений і у нього є дочка

Ігор Юрійович – власник більше сімдесяти унікальних чоток, включаючи старовинних, виготовлених зі шкіри. Перші чотки з бурштину йому презентував батько, який рано пішов з життя (синові ледь виповнилося 18 років). Економіст вірить, що вони дарують позитивну енергію, заспокоюють, розвивають дрібну моторику, а також в цілому роблять благотворний вплив на мозок.

Він любить читати не тільки освітню і професійну літературу, а й художні твори, наприклад, психологічні детективи Дафни дю Морье. В одному з інтерв’ю Юргенс зазначав, що планує написати про все, що йому довелося пережити в житті – про ГКЧП, про спроби олігархічних переворотів, про роботу під час президентства Медведєва.

Свій 60-річний ювілей він святкував у Юсуповському палаці на Мийці. Привітати його прийшли не тільки любляча дочка і дружина, але і багато друзів, серед яких були Анатолій Чубайс і Олег Сосковець.

Ігор Юргенс сьогодні

Економіст і громадський відомий висловлюваннями, нерідко викликають деяке роздратування у представників вітчизняних силових структур. Неодноразово охрещений в ЗМІ «кремлівським лібералом» експерт оголошував про необхідність удосконалення політичного устрою країни, виявляв переконаність важливість невтручання державних органів в економічне життя, її модернізації та викорінення існуючої залежності від продажу нафтопродуктів за кордон.

Виступ Ігоря Юргенса на МЕФ У 2011 році визнаний експерт став членом організації в області зовнішньої політики РСМД, був на проспекті академіка Сахарова серед мітингувальників проти помилкових результатів парламентських виборів. У 2013 році він знову зайняв крісло голови Всеросійського союзу страховиків. У 2015 році очолив Російський союз автостраховиків.

У 2016 році в ЗМІ з’явилася інформація про переговори, які ведуться з приводу вступу економіста в партії ліберальної спрямованості «Правое дело».

Юргенс переконаний, що для розвитку ринку страхування в Росії необхідно впровадження принципів державно-приватного співробітництва. У зв’язку з цим він оголосив про намір внести пропозицію керівництву країни про передачу обов’язкового медичного страхування приватним фірмам.

Інтерв’ю Ігоря Юргенса про діяльність автоюристов Автор численних статей та навчального посібника «Ризик-менеджмент» має нагороди, включаючи Орден Пошани, знак ВКП «За заслуги перед профдвижением», орденом Франції «За заслуги», медаль «В пам’ять 850-річчя Москви».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: