Ім’я: Ігор Верник

Дата народження: 11 жовтня 1963 р. (53 роки)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: Москва

Діяльність: ведучий, актор

Вага: 80 кг

Зріст: 185 см

Біографія Ігоря Верника

Дитинство і юність Ігоря Верника

Російський актор і популярний ведучий Ігор Верник з’явився на світ у столичній інтелігентній сім’ї. Його батько — Еміль Верник, народний артист Росії, довгий час був режисером Всесоюзного радіо, ну а мама, Ганна Верник, працювала викладачем у дитячій музичній школі. Ігор, коли підріс, і сам займався в цьому навчальному закладі. Хлопчик виявився обдарованим, успадкував від батька артистизм, а музичність – від матері. Він успішно закінчив сім класів знаменитої музичної школи №1 імені Прокоф’єва, став справжнім юним піаністом. Крім того, Ігор з дитячих років любив співати і дуже засмутився, коли його не прийняли в дитячий хор Великого Театру – він просто не підійшов за віком. Можливо, саме це прикра поразка дитячих років вплинуло на серйозний настрій Ігоря перед вступом до ВУЗУ після школи.

Ігор Верник народився в Москві

Після закінчення 10-го класу, амбітний молодий чоловік не став зупиняти свій вибір на одному Вузі. Він подав документи одночасно в три місця – Щепкінське училище, ГІТІС, школу-студію МХАТ. І успішно вступив у всі! При такому багатому виборі Ігор, зупинився на Мхаті. Ігор не втрачав часу дарма під час навчання – відразу почав грати, спочатку на студентському рівні, ну а пізніше доріс до рівня основного складу МХАТУ. Його дипломна робота так сподобалася іменитим викладачам, що талановитого парубка прямо після випускного запросили на роботу в МХАТ – одного з усіх випускників його курсу.

Творчий шлях

Верник — справді багатогранний артист. Актор театру і кіно, продюсер і музикант, ведучий передач і шоу – він, як мовиться, «скрізь встиг». На сьогоднішній день Ігор Верник все ще грає у Мхаті, він постійно задіяний не менше, ніж у 5-8 виставах. З них можна виділити і класичні постановки («Король Лір», «Піквікський клуб», «Процес», «Яма», «Тартюф» і т. д.). Крім того, у «послужному списку» Верника, як актора, вже більше десятка фільмів. Ігор Верник знімається охоче і багато. Він брав участь у зйомках таких відомих картин, як «12», «Бомбила», «Любов у великому місті 2», «Татусеві дочки», «Майстер і Маргарита» Юрія Кари та багато інших. Наприклад, запам’яталася глядачам одна з останніх ролей Ігоря — батька Малюка в кінофільмі «Той ще Карлосон».

Ігор Верник — Концерт в клубі Але справжню популярність серед телеглядачів Ігор Верник придбав завдяки участі в найрізноманітніших телепередачах. Він почав цей шлях з телепрограми «Простіше простого», що випускалася на каналі ТВЦ. Вже після були «Для тебе», «Нічне життя міст світу», «Сьоме почуття», «Добрий ранок», «Суботній вечір із зіркою», «Річок-тайм». Дитяча захопленість музикою теж не пройшла даром: іноді у вільний час Ігор Верник пише пісні. А навесні 2012 він записав свій перший сольний альбом.

Музична творчість Ігоря Верника досить успішно. Так, він отримав нагороду ім. Глінки за написану ним музику до фільму «Жіноча дружба», в якому він також знімався.

Ще одна сфера діяльності, в якій Ігор Верник успішно реалізував себе – це радіо. Спільно з братом Вадимом, Ігор веде передачу на хвилі «Радіо Росія» під назвою «Театральна середовище братів Верников». За плечима у Ігоря Верника є вдалі радіопостановки. Його рідня — майже всі артисти. Брат-близнюк Ігоря, Вадим Верник, сьогодні є популярним телеведучим. А інший брат — Ростислав, який на 9 років старший за Ігоря, теж закінчив школу-студію МХАТ і став актором. Тим не менш, Ігор Верник – найпопулярніший з сім’ї. У 1998 році йому присвоїли звання заслуженого артиста Росії.

Талант Ігоря Верника багатогранний

Особисте життя Ігоря Верника

Свою дружину Марію Ігор дізнався «як у кіно». В той день він купував щось в магазині, і тут перед ним виникла симпатична дівчина. Верник відразу захотів познайомитися з нею, але вважав, що це буде непристойно і не наважився підійти. Але долю не обдуриш – через майже місяць тому ж магазині Ігор і Маша знову зустрілися. На цей раз привабливий актор не втратив шанс познайомитися! В результаті їх любові незабаром з’явився довгоочікуваний дитина – синочок Гриша. На жаль, шлюб протримався недовго: у 2009 році Марія та Ігор Верник розлучилися.

Ігор Верник з сином Гришею

Але життя не стоїть на місці. Ігор — різнобічна людина. Він багатьом захоплюється і любить – нові враження, подорожі, спілкування з цікавими людьми. Нещодавно Верника «зловили» на інтерес до політики під час виборів 2012 року артист був довіреною особою кандидата Михайла Прохорова, який балотувався в президенти. З інших цікавих фактів про актора варто згадати те, що Ігор Верник отримав справжнє буддійське посвяту від європейського буддизму вчителя – лами Оле Нідала.

Характер

Ігор не раз говорив про те, що батько навчив його діяти через «не можу», незважаючи ні на що. Для нього це стало принципом життя. Він не любить слова «ні» і намагається не говорити «ні» сину. Але мова не йде про «спартанстве». Якщо син щось просить, Ігор завжди намагається піти на компроміс, підшукати можливість сказати «так, але…». Він не вибудовує систему негативних координат. Звичайно, він визнає — всі роблять помилки. І це пов’язано, насамперед, з його природою, емоційністю.

Ігор Верник з колишньою дружиною Марією

Але своєму синові Ігор завжди пояснює, що є задоволення, а є зусилля. І найчастіше це взаємопов’язано: спочатку потрібно провести певну роботу, домогтися результату, і тільки тоді з’явиться можливість отримувати задоволення і розслабитися.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: