Ім’я: Ігор Сорін

Дата народження: 10 листопада 1969 р.

Знак Зодіаку: Скорпіон

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: р. Москва

Дата смерті: 4 вересня 1998 р. (28 років)

Діяльність: співак

Біографія Ігоря Соріна

Ігор Сорін був відомий всій Росії як соліст групи » Іванушки International, яка користувалася величезною популярністю в 90х роках.

Дитинство і родина Ігоря Соріна

Рідним містом Ігоря є Москва. Там він пішов у школу. З дитинства у нього були здібності до співу, сам він завжди прагнув знайти собі цікаве заняття, те, чим можна захопитися. Коли в газеті Ігор прочитав оголошення про конкурс на роль у кінофільмі, який збиралися знімати за мотивами твору Марка Твена, він відразу туди пішов.

Конкурс виявився кремезним, але школяр був затверджений, причому на головну роль. Він повинен був зіграти Тома Сойєра. Ігор вже бачив себе серед акторів, але раптом все змінилося. Режисер на головну роль запросив іншого юного актора. На Ігоря це справило сильне враження, з-за чого він стрибнув з другого поверху. З ним нічого не сталося, але він серйозно налякав знімальну групу і режисера Станіслава Говорухіна. Було прийнято рішення запросити Ігоря на одну з другорядних ролей. Так він все-таки знявся в кінофільмі, зігравши Джо Гарпера, одного з друзів головного героя.

Ігор Сорін — Сонячний посів Після восьмого класу Ігор вирішив піти у ПТУ, щоб до армії встигнути отримати яку-небудь професію. Але після ПТУ в армію його не взяли, виявилося, що у призовника – виразка.

У стінах училища молодий чоловік організував музичну групу, яка деякий час успішно виступала і на одному з міських конкурсів навіть зуміла посісти друге місце. Вокалістом був Ігор. Молодика відразу помітили, після чого він отримав запрошення займатися вокалом у клубі трудових резервів.

Після училища співак-початківець деякий час працював у Театрі Єрмолової робітником сцени. Наступним місцем навчання Ігоря стало Гнесинськоє училище.

Ігор Сорін в мюзиклі «Метро»

Коли Варшавський драматичний театр проводив кастинг в мюзикл «Метро», вирішив спробувати себе і Сорін. Саме там він познайомився з Андрієм Григор’євим-Апполоновым, якого взяли танцюристом. Ігор же пройшов по конкурсу в якості вокаліста. У Варшаві спектакль мав неймовірний успіх.

Співак Ігор Сорін в дитинстві

В Америці ж, куди трупа театру вирушила на гастролі, цей спектакль не був зрозумілий, його відвідувало мало глядачів, більш того, артистам порадили ще підучитися. Відношення керівника театру з організаторами гастролей були зіпсовані, з-за чого виступу довелося перервати. Хтось подався у Польщу, частина акторів залишилася в США, Сорін ж поїхав до Москви. В Америці йому пропонували продовжити освіту, але у молодого талановитого співака не було такої можливості, тому він відмовився.

Опинившись в рідному місті, Ігор відновився в училище імені Гнесіних, в якому він переривав навчання через виступів у мюзиклі, і продовжив вчитися. «Прекрасний Адоніс» — мюзикл, який став дипломним для випускника.

Ігор Сорін і «Іванушки Інтернешнл»

Перебуваючи у «вільному плаванні» після Гнесинки, Ігор деякий час працював у театрі, який називався «Вчений мавпа», так само він працював як співавтор сценаріїв і актором деяких рубрик телепередачі «Сам собі режисер».

Андрій Григор’єв-Аполлонов: «Ігор Сорін і зараз співає з нами» У 1994-му Апполонов-Григор’єв зустрівся з Ігорем і запропонував йому стати співаком у спільному проекті з Кирилом Андрєєвим «Иванушки Интеренешнл». Вони почали репетирувати. Після перших виступів стало зрозуміло, що група буде популярна. І дійсно, через деякий час у хлопців з’явилася велика аудиторія шанувальників. На них обрушилася справжня слава.

Співпраця Соріна з цією музичною групою тривало до березня 1998-го року. Точна причина, з якої він пішов з групи, неясна. Швидше за все, йому було тісно виступати з хлопцями, не подобалися співакові та обмеження щодо репертуару, йому просто стало нудно. Молодий чоловік не захотів і не зміг продовжувати спільні виступи.

Співак Ігор в групі «Іванушки Інтернешнл» разом з Андрієм Григор'євим-Аполлонові і Кирилом Андрєєвим

Сольна кар’єра Ігоря Соріна

Сорін вирішив, що далі буде виступати сольно. Йому здавалося, що сам він зможе добитися більшого. Спочатку артист вирішив відпочити, відправившись в круїз, а після цього приступив до роботи.

Чому помер Ігор Сорін?

1 вересня під час запису пісні «Русалка» для свого нового альбому він, вийшовши на балкон щоб покурити, впав з висоти шостого поверху. Це було раннє ранок.

Швидка допомога відвезла артиста в лікарню. Він був ще живий, але як виявилося, у нього були зламані два шийних хребця. Після проведення термінової складної п’ятигодинної операції Ігор прийшов у себе. Але вже 4 вересня він помер. Його поховали в Москві.

Могила Ігоря Соріна

Особисте життя Ігоря Соріна

Відомо, що Ігор жив у цивільному шлюбі з Олександрою Чернікової. В районі Текстильників вони винаймали однокімнатну квартиру. Незадовго до смерті хлопці переїхали в іншу квартиру, яка знаходилася в Кунцево.

Ігор, після виходу з групи, великі надії покладав на меценатів. Він розраховував з їх допомогою продовжувати свою сольну кар’єру. Однак таких пропозицій не надійшло, що багато в чому пов’язано зі складним характером Соріна.

Мама співака згадує, що чималі суми її син витрачав на екіпіровку. Стандартні речі він не любив, вважаючи за краще отоварюватися на барахолках. Сорину подобалися стародавні речі, тому вдома ніхто не дивувався, коли молода людина заявлявся в шинелі п’ятдесятирічної давності.

На концерт у складі «Іванушек» співак запросив своїх батьків тільки після того, коли хлопці стали популярними.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: