Ім’я: Ігор Орлов

Дата народження: 17 серпня 1964 р. (52 роки)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: р. Дебальцеве, Донецька область, УРСР

Діяльність: політик

Вага: 90 кг

Зріст: 190 см

Біографія Ігоря Орлова

Ігор Анатолійович Орлов – губернатор Архангельської області, кандидат економічних наук.

Голова адміністрації Архангельської області Ігор Орлов

Ранні роки Ігоря Орлова. Освіта

Ігор Анатолійович Орлов був народжений в Донецькій області, в місті Дебальцеве. Там же майбутній політик закінчив середній навчальний заклад, а після школи поступив в Ленінградський інститут авіаційного приладобудування, де отримав диплом за напрямом «інженер-електромеханік».

Кар’єра Орлова почалася в 1987 році з посади електромонтера з ремонту обладнання на найбільшому військовому заводі Северодвинск – машинобудівної організації «Зірочка», що спеціалізується на суднобудуванні і судноремонті. Саме з даним підприємством була пов’язана більша частина життя майбутнього губернатора. Вже через рік Ігор Орлов зайняв посаду інженера-технолога, начальника сектору проектно-технологічного бюро «Онега», а в 1991 році був призначений начальником відділу – головним технологом.

Кар'єра Ігоря Орлова почалася на військовому заводі «Зірочка»

У 1994 році Ігор Анатолійович зайняв відповідальну посаду начальника філії автоматизованої системи управління виробництвом. З 1997 року Орлов працював паралельно заступником генерального директора та директором філії. У 2003 році Орлов був призначений начальником управління економіки, розвитку, фінансів і ціноутворення, а в 2004 році – заступником генерального директора з економіки та зовнішньоекономічної діяльності.

2008 рік ознаменувався для Орлова переїздом в Калінінград, де він продовжив своє кар’єрне зростання як в. о. генерального директора «Прибалтійський суднобудівний завод «Янтар»» і невдовзі зайняв крісло генерального директора, яке займав аж до відходу з компанії 30 червня 2011 року.

10 серпня того ж року Ігор Анатолійович зайняв пост Першого заступника виконавчого директора з виробництва калінінградській автосборочной організації ТОВ «Автотор Холдинг» Калінінград. Також Орлов був головою філії громадської організації «Союз машинобудівників» у Калінінграді.

Політична кар’єра Ігоря Орлова

13 січня 2012 року президент Росії Дмитро Медведєв прийняв відставку губернатора Архангельської області Іллі Михальчука, після чого призначив Орлова т.в.о. губернатора. А 31 січня президент запропонував Обласному Зборам депутатів Архангельська наділити Орлову губернаторськими повноваженнями. 3 лютого Орлов був затверджений депутатами на посаді губернатора Архангельської області строком на 5 років.

Пряма лінія з Ігорем Орловим Повноваження губернатора Орлова повинні були закінчитися в лютому 2017 року, однак вже в травні 2015 року Орлов подав у відставку з проханням балотуватися знову. Відставка була плановою, оскільки в інших випадках знову балотуватися не можна.

Володимир Путін надав Орлову можливість балотуватися і призначив його т.в.о. губернатора до виборів. 13 вересня 2015 року Орлов отримав перемогу на виборах, перемігши в першому турі з 53,25% голосів. 24 вересня 2015 року відбулася його інавгурація.

Чутки і скандали

Великі фінансові порушення були виявлені при перевірці суднобудівного заводу «Бурштин», де Орлов працював генеральним директором у 2010-2011 роках. Ревізія, ініційована віце-прем’єром Ігорем Сечіним, виявила величезний, приніс великий економічний збиток заводу пласт закупівель, здійснених без залучення конкурсних механізмів.

Усіма нелегальними закупівлями займався старший брат Орлова – Олексій Андронов. Після ревізії він був звільнений. Однак після призначення на посаду губернатора Орлоа призначив Андронова своїм заступником по кадрам, керівником апарату, тобто, по суті, другою особою Архангельської області.

В ході випробування, яке Орлов проходив на детекторі брехні в січні 2015 року, він щиросердно зізнався, що їздив на машині в не зовсім тверезому стані (із залишковим алкоголем в крові) і давав хабарі співробітникам ДАІ.

Губернатора Ігоря Орлова перевірили на детекторі брехні

Особисте життя Ігоря Орлова

Губернатор Орлов одружений на Тетяні Павлівні Орлової, подружжя виховало двох дітей: сина Гліба і доньку Дарину. Також у сімейної пари підростають онуки – Демид та Данило.

Губернатор Архангельської області Ігор Орлов з дружиною

З переїздом в Архангельську область Тетяна Орлова почала вести активну громадську діяльність: зараз вона підтримує соціальні проекти з допомогою фонду «Добрий світ», також входить в опікунську регіональної лікарні та пологового будинку. Тетяна є засновницею центру жіночого здоров’я та дитячого футбольного клубу, якими успішно керує.

Дружина губернатора Орлова веде активну громадську діяльність

Дар’я Ігорівна Орлова закінчила Московську Академію зовнішньої торгівлі, де отримала спеціалізацію «юрист-міжнародник». Гліб Ігорович Орлов закінчив школу, професійно займається футболом.

Ігор Орлов сьогодні

У листопаді 2015 року Ігор Орлов підтримав введення системи «Платон», а пов’язані з її введенням страйк далекобійників назвав «безмозглостью».

Губернатор Ігор Орлов про перспективи Архангельської області Політик вважає, що інвестування — запорука розвитку регіону. У 2016 році завдяки Орлову в області була закінчена робота по введенню інвестиційного стандарту, вийшло дати оцінку цій обстановці в інвестиційному законодавстві Архангельської області, запровадити новітні механізми залучення інвестицій та методи взаємодії чиновників і бізнесу.

На фото: губернатор Архангельської області Ігор Орлов (2016 рік)

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: