Ім’я: Ігор Огірків

Дата народження: 3 листопада 1992 р. (24 роки)

Знак Зодіаку: Скорпіон

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: р. Калининец, Московська обл.

Діяльність: актор

Вага: 74 кг

Зріст: 182 см

Біографія Ігоря Огурцова

Ігор Огірків – це молодий актор, який в останні роки методично прокладає собі шлях до вершин російського кінематографа. Він часто знімається в кіно, з’являється в новомодних телевізійних серіалах, а тому інтерес до його персони з боку глядачів невпинно зростає. Тому сьогодні ми вирішили вибрати в якості об’єкта вивчення саме його. Адже наш сьогоднішній герой – це зірка нового часу. А значить, розповідь про його життя і долю ще довго не втратить своєї актуальності.

Ранні роки, дитинство і родина Ігоря Огурцова

Ігор Олексійович Огірків з’явився на світ 3 листопада 1992 року в місті Калининец. У цьому місці пройшло все його дитинство. А тому наш сьогоднішній герой і донині підтримує тісні зв’язки зі своєю малою батьківщиною. Що стосується його сім’ї, то в цьому плані варто окремо сказати кілька слів про батька молодого хлопця.

Актор Ігор Огірків став популярним після серіалу Ранетки

Олексій Огурцов-старший є відомим російським актором. За своє життя він виконав чимало яскравих ролей як в кіно, так і в театрі. У ранньому віці Ігор часто йшов з ним на роботу. А тому познайомитися зі світом кінематографу і театральним закуліссям наш сьогоднішній герой зумів вже в дитинстві. Повертаючись до особистості самого Ігоря, зазначимо, що за його ж власними словами, у шкільні роки він був дуже непосидючим дитиною. Як і всі інші актори, він любив пустувати і влаштовувати розіграші своїм

однокласникам. Можливо, саме ці риси в один прекрасний момент і сподобалися американському режисерові Террі Хьюза, який приїхав у Росію для того, щоб відшукати молодого актора для свого серіалу «Третя планета від Сонця». Одинадцятирічний Ігор Огірків сподобався йому практично відразу. Російського хлопця затвердили на роль. І вже незабаром наш сьогоднішній герой отримав можливість з’явитися на одному знімальному майданчику з такими зірками як Джон Літгоу і Джозеф Гордон-Левітт.

У серіалі «Третя планета від Сонця» Ігорю Огурцову дісталася невелика роль хлопчика на ім’я Вася. Однак її значення для кар’єри актора важко переоцінити.

Семен Бакін з Молодіжки / актор Ігор Огурцов/ Після зйомок в американському сіткомі російський школяр почав часто зніматися в інших проектах. Де йому допомагав батько, десь Ігор сам прокладав собі дорогу. У тринадцять років наш сьогоднішній герой зумів отримати роль сина олігарха в шестисерійному телевізійному фільмі «Наречений для Барбі». Після цього у фільмографії молодого актора з’явився телесеріал «Таємна варта», а слідом за ним ще й комедійний проект «Зачарована дільниця».

Зоряний шлях актора Ігоря Огурцова, фільмографія

Не менш яскравою та насиченою була також кар’єра актора і в старшій школі. Він продовжував грати невеликі епізодичні ролі в різних телепроектах, здобуваючи безцінний життєвий досвід.

Таким чином, до моменту закінчення середньої школи Ігор Огірків вже міг похвалитися великою кількістю зіграних ролей як в повнометражних фільмах, так і в телевізійних серіалах. Зокрема, наш сьогоднішній герой відзначився в проекті «Ранетки», «Звіробій» і навіть промайнув у відомій картині Андрія Звягінцева «Вигнання».

Ігор Огірків (Олексій Шутов) серіал Школа Однак, як це не дивно, але серйозним актором Ігор Огірків себе не вважав. Акторська кар’єра не була для нього мрією всього життя. Закінчивши школу, хлопець заявив батькам, що хоче працювати і заробляти. Але батько з матір’ю все-таки наполягли на тому, щоб він пішов в університет. Однак і це не внесло необхідну ясність у положення справ. Довгий час хлопець хотів відправитися у військову академію, а також розмірковував про долю звукорежисера. Але, врешті-решт, зупинився на найпростішому рішенні.

Серед багатьох варіантів наш сьогоднішній герой обрав акторську спеціальність і надходження у ВДІК, де незабаром став вчитися в майстерні В. Ясуловича. З цього моменту Ігор Огірків став значно серйозніше ставитися до роботи актора. І такий підхід приніс свої плоди.

Великі ролі Ігоря Огурцова

У 2009-му році молодий хлопець зіграв свою першу велику роль – роль «Вовченя» у драмі «Доки». Його роботу оцінили, а тому вже зовсім скоро Ігорю Огурцову вдалося отримати постійну роль у скандальному телесеріалі «Школа». У цьому проекті він виконав роль хулігана Олексія Шутова, яка згодом принесла йому великий успіх. Приблизно в цей же період Ігор Огірків зіграв також і ще одну значущу роль, з’явившись у ще одному шедеврі Звягінцева – драмі «Олена». Згодом наш сьогоднішній герой органічно поєднував навчання у Вузі зі зйомками в нових телевізійних та кінематографічних проектах. Він часто грав ролі в різних епізодах серіалів, а також виступав у студентських театральних постановках. Однією з найбільш відомих ролей останніх декількох років для актора стала роль Льошки «Червоного» в багатосерійному детективі «Мар’їна роща». Підтвердити своє реноме неординарного актора Ігор Огірків зумів також, знявшись у кількох епізодах серіалу «Лісник».

Ігор Огірків в серіалі «Молодіжка»

Однак по-справжньому відомим актором нашого сьогоднішнього герой зробив абсолютно інший серіал – багатосерійний проект «Молодіжка», в рамках якого хлопець виконав роль одного з хокеїстів. Зігравши воротаря Насіння Бакіна у відомому фільмі каналу СТС, Ігор Огурцов моментально став відомий і популярний серед глядачів в країнах СНД.

Зараз Ігор Огірків знімається в серіалі Молодіжка

У проекті «Молодіжка» наш сьогоднішній герой буде зніматися і в найближчим часом. Крім того, в 2014-му році талановитий російський актор повинен з’явитися у молодіжному фільмі «Закон кам’яних джунглів», який зараз знаходиться у виробництві. У цьому проекті також працюють такі актори, як Денис Нікіфоров, Макар Запорізький, Іван Жвакин та інші.

Особисте життя Ігоря Огурцова

За даними російських ЗМІ, в даний час Ігор Огірків не одружений. У нього є дівчина, однак її імені актор не називає, відзначаючи той факт, що йому не хотілося б піддавати її небезпеці з боку особливо затятих фанаток, яких останнім часом у нього стало предостатньо.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: