Ім’я: Ігор Ліванов

Дата народження: 15 листопада 1953 р. (63 роки)

Знак Зодіаку: Скорпіон

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: Київ р., Україна

Діяльність: актор кіно і театру

Вага: 75 кг

Зріст: 176 см

Біографія Ігоря Ліванова

Видатний актор кіно і театру Ігор Євгенович Ліванов, людина з великим серцем і незвичайним талантом, прожив насичене, але важке життя. За численними яскравими образами на екрані знаходиться проста людина, двічі пережив непоправну втрату, людина, якого доля не втомлюється випробовувати на міцність.

Дитинство Ігоря Ліванова

Ігор Ліванов з’явився на світ 15 листопада 1953 року. Батьки маленького Ігоря (Ніна Тимофіївна і Євген Аристархович Ливановы) завідували ляльковим театром і віддавали йому левову частку часу, так що майбутній артист спочатку ріс в суспільстві творчих людей з акторським ухилом.

Ігор Ліванов в молодості

Як повідомляв пізніше сам Ліванов, з таким сімейним впливом його доля вже була вирішена. Поруч завжди був і старший брат Аристарх, який з раннього дитинства мріяв податися в кінематограф, чого згодом і домігся. Однак спершу Ігор вирішив піти своїм шляхом.

Будучи любителем спортивного способу життя, він зайнявся боксом з перспективою зрости до професійного рівня. Варто відзначити успіхи молодого Ліванова — за роки юності Ігор програв лише один бій. Закономірним результатом бачилося надходження після закінчення школи в інститут фізкультури.

У підсумку сімейна природа все-таки взяла своє, і Ігор, вимогливому наполяганням матері, слідом за старшим братом відправився вчитися в театральну академію ЛГИТМиК. Важко сказати, задоволений чи сам актор такого подневольному повороту життя, однак шанувальники Ліванова безсумнівно вдячні батькам за те, що ті показали світові його талант.

Молодий Ігор Ліванов у фільмі «Загадковий спадкоємець»

Навчання давалося майбутнього художник легко і з задоволенням. Выпустившись, Ігор переїхав з Ленінграда до Владивостока, під яким кілька років служив у морській піхоті. За словами Ліванова, там він навчився багатьом речам і загартував характер.

Акторська діяльність Ігоря Ліванова

Після військової служби Ігор переїхав жити в Ростов-на-Дону, де Ліванов вперше проявив свої акторські навички на високому рівні. У 1978 році актор став регулярним виконавцем ролей в Академічному театрі драми імені Максима Горького, де пропрацював десять років.

Потім актор переїхав до Москви, це стало серйозним поштовхом у розвитку акторської професії Ігоря Ліванова. Ще в Ростові він знявся у ряді кінокартин, але тільки 90-ті роки принесли йому справжню славу і популярність. Актор зізнавався, що кінематограф подобається йому набагато більше театру, — в ньому відчувається свобода, життя і різноманітність.

Інтерв’ю Ігоря Ліванова Дебют Ліванова у великому кіно відбувся в 1979 році, коли він зіграв одну з головних ролей у драмі «Нерозділене кохання». Кінокартина не набула широкої популярності, але це був перший колосальний досвід, особливо з урахуванням того, що Ігорю довелося грати пліч-о-пліч з такими метрами радянського кіно, як Леонід Марков та Інна Макарова. Схожа доля чекала актора і у 80-х роках — фільми не чекав значний успіх, але сусідами Ліванова по знімальному майданчику ставали відомі і досвідчені актори. Так, в історичному фільмі «Лютневий вечір» (1981) Ігор Євгенович зіграв у парі зі знаменитим Михайлом Ульяновим, а в картині «Загадковий спадкоємець» (1987) пощастило скласти компанію легендарному Інокентія Смоктуновського.

Актор Ігор Ліванов

Перший гучний успіх Ліванова чекав у 1992 році після виконання головної ролі у кінострічці «Тридцятого знищити!», оповідає про війну в Афганістані. Люди почали дізнаватися перспективного актора, а його харизма відтепер радуватиме глядачів ще довгі роки. Серед видатних робіт Ліванова того періоду варто згадати «На розі, у Патріарших» (1995), «Графиня де Монсоро» (1997), «Імперія під ударом» (2000). При всьому розмаїтті ролей, їх об’єднувало одне — позитивний вигляд героїв Ліванова. Він відмовлявся грати поганих персонажів, воліючи героїв сильних, правильних, морально-вольових, світлих, але при цьому і не без гріха, адже і в житті ідеальних людей не існує.

Ігор Ліванов виконує пісню «Чорний ворон» Потрібно відзначити, що заняття боксом для актора не пройшли даром. Ігор Ліванов не тільки не залишив свої тренування, але і навчився східних єдиноборств. Він сам виконує багато трюки, відмовляючись від каскадерів. Ліванов неодноразово отримував травми, але залишається непохитним.

Особисте життя Ігоря Ліванова

У студентські роки Ігор Ліванов познайомився і здружився з чарівною Тетяною Піскунової. Пізніше їх відносини переросли в романтичні, і ще до завершення інституту закохані зіграли весілля. Після закінчення військової служби подружжя переїхало жити в Ростов-на-Дону. У сімейної пари народилася дочка. Пора було рухатися далі, зростати вгору. Мрії малювали райдужні картини. Але Ігоря підкосила страшна трагедія.

Ігор Ліванов і його перша дружина Тетяна

У серпні 1987 року Тетяна разом з 8-річною донькою Олею загинули на станції Каменська, коли йшов ззаду вантажного поїзда відмовили гальма і він на всій швидкості врізався в хвостові вагони їх пасажирського поїзда. Все те, що було дорого для молодого і перспективного актора, кануло в небуття. Судячи по різних інтерв’ю, Ігор Ліванов так і не зміг оговтатися від цієї жахливої втрати.

Ігор Ліванов та Ірина Безрукова

Ігор не міг залишатися на самоті і за порадою Аристарха поїхав у Москву викладати. Заповнити душевну порожнечу акторові допомогла його студентка Ірина Бахтура. У них зав’язався роман, а в 1989 році дівчина подарувала Ігорю сина Андрія. Їх шлюб тривав до 2000 року, після чого Ірина пішла до актору Сергію Безрукову

Досвід навчив Ліванова, що не варто шукати свою обраницю серед творчих натур і можна жити душа в душу з простою коханою жінкою, гармонійно доповнює тебе. Так він зустрів працює в юридичній конторі Ольгу, з якою незабаром вступив в офіційну зв’язок. У 2007 році у пари народився син Тимофій.

Син Ігоря Ліванова

У березні 2015 року доля завдала Ліванову черговий удар — помер його 25-річний син від другого шлюбу Андрій. Хлопець тільки-тільки повернувся з В’єтнаму і відчув нездужання. На жаль, в цей момент поруч з ним не виявилося нікого, щоб допомогти.

Ігор Ліванов сьогодні

Засилля кінострічок про бандитизм почало відходити на другий план з наближенням 2000-х. При цьому зірка Ігоря Ліванова не померкла, а, навпаки, почала грати новими гранями. Цікаві проекти його чекали 2012-му році.

Зараз Ігор Ліванов часто грає в театрі

Так, актор зіграв Гітлера в телевізійному серіалі «Вангелія», лікаря в драматичному серіалі «Країна ОЗ» і непересічну особистість в «Військовому госпіталі». У планах Ігоря Ліванова ще безліч цікавих робіт, і в їх якості сумніватися не доводиться.

Ігор Ліванов в програмі «Час Інтерв’ю» Актор важко переживає смерть своєї другої дитини, але готовий триматися і рухатися далі. Заради улюбленої справи і шанувальників, заради Ольги і сина Тимофія.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: