Ім’я: Ігор Ліфанов

Дата народження: 25 грудня 1965 р. (51 рік)

Знак Зодіаку: Козеріг

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: р. Миколаїв, Українська РСР

Діяльність: актор театру і кіно

Вага: 84 кг

Зріст: 180 см

Біографія Ігоря Ліфанова

Ігор Ліфанов – це відомий актор, говорити про який можна дуже і дуже довго. Причина тому криється у великій фільмографії актора, а також в його багатої та цікавої долі. Серед його робіт є фільми найрізноманітніших жанрів – бойовики, комедії, мелодрами.

Вже дуже давно наш сьогоднішній герой зарекомендував себе талановитого і багатогранного актора. Але яким він є людиною за межами знімального майданчика? З’ясувати це ми спробуємо сьогодні.

Дитинство і родина Ігоря Ліфанова, перші ролі

Ігор Ліфанов з’явився на світ 25 грудня 1965 року в українському місті Миколаєві. Дитинство і юність хлопця пройшли тут же. Він навчався у звичайній школі, проте вже з ранніх років мріяв про те, що одного разу надійде в театральний ВУЗ. Вперше виступати на сцені молодий український хлопець почав вже в шостому класі. Його першою акторською роботою стала роль дідуся-царя в казці про «Золотого півника».

Фільми з Ігорем Ліфановим користуються популярністю

Вельми примітно, що в дитячому віці наш сьогоднішній герой був дуже веселим хлопцем. Він любив всіх смішити, розповідати анекдоти. Представляючи сьогодні суворого і мужнього актора Ігоря Ліфанова повірити в це, часом, дуже складно.

Нові ролі Ігоря Ліфанова

Що стосується більш серйозних ролей, то вони стали з’являтися в житті молодого хлопця трохи пізніше. У дев’ятому класі одна знайома дівчина привела Ігоря в миколаївський Народний театр.

Там Ігорю відразу ж довірили одну з ролей у виставі «Король Лір». Як згадує сам актор, дебютний виступ у нього вийшло досить зім’ятим. Він постійно забував слова, а також час від часу говорив «Ой» під час незручних пауз. Однак, як це не дивно, публіка досить тепло поставилася до дебюту молодого актора. Саме в той момент, слухаючи фінальні оплески, наш сьогоднішній герой чітко вирішив для себе, що в майбутньому неодмінно стане відомим актором.

Ігор Ліфанов. Маленькі комедії — «Блакитний»садочок» Закінчивши школу, Ігор Ліфанов відправився до Москви, вступати в групу відомого актора Ст. Коршунова. Але пройти вступні випробування не зумів, а тому вже незабаром був змушений повернутися назад в Україну. Як згодом згадував актор, у той день батько заспокійливо поплескав його по плечу і сказав: «Не вступив в Москві, поступиш в Ленінграді». Пізніше ці слова стали пророчими. Однак перед попаданням в театральний ВУЗ наш сьогоднішній герой ще встиг пройти службу в армії.

Ігор Ліфанов в театрі

Наприкінці вісімдесятих років Ігор Ліфанов вступив в ЛГИТМиК. У цьому місці він став вчитися під керівництвом кращих ленінградських педагогів. На випускних іспитах у Внз він виконав одну з ролей у виставі «Гаряче серце». Саме ця акторська робота згодом відкрила хлопцеві шлях у світ професійного театру.

Відразу після закінчення Вузу Ігор опинився в БДТ ім. Р. А. Товстоногова. На місцевій сцені актор дебютував у постановці «Сонячна ніч». Після цього в його послужному списку стали одна за одною з’являтися і інші театральні роботи. Ліфанов виступав на сцені БДТ, а потім також став з’являтися і в різних антрепризних виставах. В певний момент в житті нашого сьогоднішнього героя з’явилося також і кіно.

Фільмографія Ігоря Ліфанова: серіали і кіно

На перших порах Ігорю Лифанову діставалися виключно невеликі ролі. У 1991-му році він знявся у фільмі «Мічені», який став його дебютною роботою. Після цього з’явився в образі епізодичних персонажів в деяких інших картинах.

Майстер-клас Ігоря Ліфанова МИТРО В дев’яності роки кар’єра актора протікала з великими перервами. Однак саме в цей період наш сьогоднішній герой зіграв свої перші великі ролі. У 1998-му він зіграв одного з помітних персонажів у проекті «Вулиці розбитих ліхтарів», а рік потому з’явився в серіалі «Агент національної безпеки» та фільмі «Дзеркало Венери». Після цього нові картини стали з’являтися в його фільмографії значно частіше.

У результаті вже В найближчі п’ять років Ігор Ліфанов зіграв у тридцяти п’яти (!) нових картинах. Серед них найбільш відомими фільмами стали проекти «Російський спецназ», «По імені Барон», «Єгер», «Денний дозор», «Спецназ по-російськи», «Прорив» і багато інших. Дані проекти принесли акторові великий успіх, а також закріпили за ним образів отакого російського мачо. Він став часто грати поліцейських, військових і спецназівців. Саме ці образи згодом і стали головним творчим амплуа талановитого уродженця Миколаєва.

Згодом наш сьогоднішній герой ще довго експлуатував цей образ. Змінюючи імена і знімальні майданчики, він довгий час незмінно грав одну і ту ж роль. Зовсім іншим актор був лише в театрі. В антрепризних спектаклях «Я повинен прибрати президента» і «Рись» він проявив себе як талановитого комедійного актора.

Ігор Ліфанов одружений на актрисі Тетяні Аптикеевой

Дещо пізніше багатогранність Ліфанова стала проявлятися і в його кінематографічних роботах. У 2006-му Ігор знявся в трилері «Жесть» (з Оленою Бабенко, Михайлом Єфремовим, Олексієм Серебряковим, Іваном Ургантом і іншими), а пізніше з’явився у мелодрамах «Два кольори пристрасті», «Дозвольте тебе поцілувати» і «Повне дихання». Деяким особняків у загальному списку також стоять пригодницькі історичні фільми «Маршрут» і «Ленінград», які згодом отримали дуже високі оцінки критиків. Безліч утішних відгуків удостоїлася і акторська гра самого Ігоря Ліфанова.

Ігор Ліфанов сьогодні

В останні роки наш сьогоднішній герой органічно поєднує ролі у кримінальних драм і бойовиків з кінематографічними роботами, витриманими в інших жанрах.

Серед його останніх картин, фільми «Дикий», «Людина нізвідки», «Посередник», а також нові частини полюбилася всім мелодрами «Дозвольте тебе поцілувати … знову» і «Дозвольте тебе поцілувати … на весіллі». Про нові проекти талановитого україно-російського актора поки нічого не відомо. Однак, судячи по працездатності Ігоря Ліфанова, можна впевнено сказати, що актор навряд чи буде довго сидіти без роботи.

Особисте життя Ігоря Ліфанова

У житті актора було дві дружини. Першою його дружиною стала молода українська актриса Тетяна Аптикеева. У шлюбі з нею у Ігоря Ліфанова народилася донька Анастасія. Однак, незважаючи на це, через деякий час подружжя розійшлися. Пізніше в житті актора з’явилася інша жінка. Нову дружину талановитого уродженця України звуть Олена. Від неї у Ігоря є дочка Аліса.

Крім цього в деяких джерелах також йдеться про те, що ще в молодості Ліфанов перебував у шлюбі з жінкою на ім’я Олена Павликова. Даний шлюб, якщо вірити наведеним відомостями, проіснував лише три місяці.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: