Ім’я: Ігор Крутой

Дата народження: 29 липня 1954 р. (62 роки)

Знак Зодіаку: Лев

Східний гороскоп: Кінь

Місце народження: р. Гайвороні, Україна

Діяльність: композитор

Вага: 78 кг

Зріст: 176 см

Біографія Ігоря Крутого

Ігор Якович Крутой (до речі, це справжнє прізвище зірки) виявив свої музичні здібності ще в дитинстві. У школі майбутній композитор грав на баяні і акомпанував хору. У середніх класах музикант організував свій ансамбль, а кілька років потому почав грати на баяні на танцях. Ближче до закінчення школи, коли треба було визначатися з майбутньою професією, мама порадила Ігорю Яковичу вступати в музичне училище. Однак, щоб потрапити до навчального закладу, треба було спочатку оволодіти грою на фортепіано. Цього Крутий присвятив цілий рік перед вступом.

У 1970 році Ігор Крутой успішно здав вступні випробування на теоретичне відділення Кіровоградського музичного училища. Через чотири роки він отримав червоний диплом і став викладати курс баяна в рідному місті і прилеглому селі Бандурово. Через рік музикант вирішив продовжити навчання і вступив на диригентський факультет в Миколаївський музично-педагогічний інститут. А ось диплом композитора Крутий отримав через 10 років. У 1986 році Ігор Якович успішно здав вступні випробування на композиторський факультет Саратовської консерваторії імені Ст. Л. Собінова.

Геніальний композитор

Вже під час навчання Ігор Крутой почав працювати за фахом. Чоловік грав на танцях, в ресторанах і навіть працював піаністом у ВІА «Співаючі юнги» в Миколаївській філармонії. А в 1979 році композитора запрошують на роботу в Московський концертний оркестр «Панорама». Тут він працює разом з такими знаменитостями, як Леонід Сметанников, Володимир Мигуля і Полад Бюльбюль огли. Через рік Крутий вже починає працювати в «Блакитні гітари».

У 1981 році Ігор Крутой отримав привабливу пропозицію працювати піаністом у Валентини Толкунової. Але практично відразу його призначають керівником ансамблю співачки. В цей же час композитор співпрацює і гастролює разом з Євгеном Леоновим.

Перший успіх

Заговорили про Ігоря Крутому лише в 1987 році. Саме в цей час він написав пісню «Мадонна», а виконав композицію давній друг композитора Олександр Сєров. Музикант одразу ж став лауреатом фестивалю «Пісня року». Після першого великого успіху Крутий написав для Сєрова ще кілька пісень, в їх числі «Музика вінчальна», «Ти мене любиш», «Як бути». А ось цей тягар слави звалилося на голову Ігорю Крутому після дуету з Іриною Аллегрової у відео «Незакінчений роман». Композитора почали впізнавати на вулиці, а численні шанувальниці безцеремонно втручатися в особисте життя.

З коханою дружиною Ольгою

З 1989 року Ігор Крутой вже продюсер. Він стає на чолі фірми «АРС» (Молодіжний центр «АРС»). Спочатку він значився як директор – художній керівник, а через 9 років вже став президентом. За роки роботи музикант зробив з компанії одну з найбільших концертно-продюсерських організацій Росії. Фірма займається як виробництвом телепрограм, так і аудіо і відеопродукції, а так само організовує концерти і гастролі вітчизняних і зарубіжних виконавців. До речі, саме компанія Ігоря Крутого привозила в Москву таких знаменитостей, як Хосе Каррерас і Майкл Джексон. Програми «Пісня року», «Добрий ранок, країна» і «Ранкова пошта» — теж справа рук фахівців «АРС».

До речі, саме Ігор Крутой, правда, разом з Раймондом Паулсом, організував популярний сьогодні конкурс молодих виконавців «Нова Хвиля» в Юрмалі. А в 2000-х став продюсером «Фабрики зірок-4».

З 1994 року Ігор Крутой, спільно з власною фірмою, починає організовувати власні творчі вечори. Учасниками концертів стають практично всі зірки російської естради. До речі, виступи припали до душі не лише вітчизняному слухачеві, але і зарубіжному. Творчі вечори з успіхом були організовані в країнах СНД, а так само Ізраїлі, Німеччині і США. На них виконуються тільки пісні композитора. І кожен виступ – нова і незвичайна шоу-програма. Паралельно з концертної діяльності Ігор Крутой продовжує невпинно творити – щороку він тішить шанувальників новими композиціями у виконанні популярних артистів.

Ігор Крутой випустив не один диск з записами своїх пісень. Так, одним з перших став альбом під назвою «Пісні композитора Ігоря Крутого» (ч. 1-6), у 1997 році вийшов збірник у виконанні Олександра Буйнова «Острова кохання», через два роки «Мої фінанси співають романси», в 2002 році була платівка «Пісні композитора – Зоряна серія», Ірина Аллегрова записала альбом з піснями Крутого «Я хмари розведу руками» та «Незакінчений роман».

З дружиною і донькою

А Михайло Шуфутинський записав «Одного разу в Америці». Ну а перше шанувальників у 1987 році Ігорю Яковичу приніс альбом Олександра Сєрова «Мадонна», три роки потому з’явилася платівка «Ти мене любиш». Всього ж за плечима у композитора робота над 16-ма альбомами.

Ігор Крутой пише постійно і багато інструментальної музики. Так, у 2000 році він випустив альбом «Без слів», а так само на зорі своєї кар’єри написав музику до трьох художніх фільмів: «Жага пристрастей», «Заручники диявола» та «Сувенір для прокурора».

Свою першу премію Ігор Крутой отримав у 1989 році. Йому присвоїли премію Ленінського комсомолу. Три роки потому композитор став заслуженим діячем мистецтв РФ, а в 1996 році – народним артистом Росії. Трохи пізніше на Площі Зірок у КЗ «Росія» в Москві у Ігоря Крутого з’явилася іменна зірка.

Війна з Першим каналом

У 2003 році Ігор Крутой надовго зник з поля зору публіки. Композитор писав музику і не виступав. Це в нього просто не виходило. Виною всьому його протистояння компанії з «Першим каналом», яке тривало кілька років. Сторони вважали за краще не поширюватися про причини конфлікту. Однак, преса дізналася, що конкуренти зажадали у Крутого половину програми «Пісня року» та конкурсу «Нова Хвиля», а на каналі «Муз ТВ» (яким керував композитор) побажали керувати ефіром з вихованцями «Фабрики Зірок-4».

Ігор Крутой на відео Ультиматум був відкинутий. Під час скандалу в ефір не виходила музика Крутого і навіть артисти, які виконували його пісні. Втім, конфлікт вирішився, хоча недоброзичливці вже встигли поховати Крутого як композитора і зірку. Однак, 75 відсотків акцій «Муз ТВ» довелося продати мільярдерові Алішеру Усманову.

«З тієї цькуванням, що була навколо мене, я багато сил розгубив. Була апатія, ніяких рухів в душі, щоб творити. Це моя величезна творча неприємність. М’яко кажучи, мені було не до музики. Сідаючи за інструмент, треба щось відчувати, треба пропускати все через емоції. Так от, в обстановці, що склалася всередині мене все померло. Тому я нічого і не випускав», — згадує Ігор Крутий.

«Ледь не поховали заживо»

Втім, Ігор Крутой і сам ледве не опинився на межі життя і смерті. Незадовго до скандальної ситуації Ігор Крутой сильно захворів. Лікарі розводили руками і не знали, як лікувати. Друзі та недруги вже були впевнені, що композитор не впоратися з недугою. Однак, після складної операції в Нью-Йорку музикант буквально знайшов друге життя.

Ігор Крутий. Колискова «В клініці Нью-Йорка мені зробили складну операцію. І ось саме там мене впізнав хтось з росіян. Вони навіть проникли в палату. Я лежав слабий, без сліз не поглянеш. Тут же інформація про мій стан розлетілася. На наступний день моїм рідним вже дзвонили і питали, на якому кладовищі мене ховатимуть. Мені стало моторошно. Так і уявив, що буде, коли я помру. Рано чи пізно це станеться, але не хотілося б, щоб скоро. Не дочекаються!».

Особисте життя

Ігор Крутой зараз щасливий у другому шлюбі. Дружина композитора Ольга живе і займається бізнесом в американському Нью-Джерсі. Сам артист працює в Москві і тому змушений розриватися між двома країнами.

Від першого шлюбу у Крутого є син Микола, який з’явився на світ в 1981 році. Для його дружини, Ольги Крутий, це теж другий шлюб, від першого шлюбу вона виховує спільно з Ігорем доньку Вікторію. Вона народилася в 1985 році і влітку 2014 року вийшла заміж. Весілля відсвяткували двічі, і під вінець Віку вів саме Крутий.

У шлюбі з Ольгою у Ігоря в 2003 році народилася донька Олександра, в якій Ігор Якович душі не чує.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: