Ім’я: Ігор Коломойський

Дата народження: 13 лютого 1963 р. (53 роки)

Знак Зодіаку: Водолій

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: р. Дніпропетровськ, УРСР

Діяльність: громадський діяч України, підприємець

Вага: 86 кг

Зріст: 175 см

Біографія Ігоря Коломойського

Ігор Коломойський – відома особистість на Україні. Він є одним з найбільших підприємців, а з 2014-го року, після призначення його губернатором Дніпропетровської області, ще і державним діячем.

Дитинство і родина Ігоря Коломойського

Рідне місто Коломойського – Дніпропетровськ. Саме там він народився і виріс. Хлопчиком Ігор навчався у двадцять першій школі і був одним з кращих учнів. Крім школи, його захопленням були шахи. Коломойський навіть зумів отримати перший розряд в цьому виді спорту. Так само хлопчиком він захоплено займався футболом. Батько працював на меткомбінаті, а мама – в інституті «Промбудпроект».

Український політик Ігор Коломойський єврей за національністю

У 1980-му році Ігор, закінчивши з відзнакою школу, поступив в рідному місті в металургійний інститут. Через п’ять років він покинув його стіни дипломованим інженером і був направлений в проектну організацію.

Перші кроки Коломойського в бізнесі

Після того, як в середині вісімдесятих років вийшов закон «Про кооперацію», недавній студент і молодий фахівець вирішив зайнятися бізнесом. Разом зі своїми партнерами Олексієм Мартиновим і Геннадієм Боголюбовим, Ігор працював в кооперативі «Фіаніт».

Через деякий час молоді люди створили власний кооператив, назвавши його «Сентоза». Це сталося вже після розпаду СРСР. Сфера їх діяльності кооперативу – перепродаж різних товарів, у тому числі і оргтехніки, торгівля нафтою і феросплавами.

Побудова промислово-фінансової імперії Ігоря Коломойського

Незабаром лідерські якості Ігоря Валерійовича і його вже чималі до того часу фінансові можливості створили передумови для створення великої промислово-фінансової імперії, де його особистий внесок був не тільки фінансовим, Коломойський брав активну участь у прийнятті рішень цієї корпорації. Вона умовно називалася «Приват». Спочатку в 1992-му році він був одним із засновників Банку «ПриватБанк». Банк був заснований чотирма компаніями. У 2005-му році в одному зі своїх інтерв’ю Коломойський повідомляв, що його частка в цьому банку становила тридцять відсотків. Посаду голови правління обіймав Сергій Тігіпко. Який, пішовши в політику, продав свою частку в цій групі.

Хто він, Ігор Коломойський? В жорстокій конкурентній боротьбі в часи ваучерної приватизації, група «Приват» зуміла значно розширити свої активи. Так, Ігор Валерійович став контролювати міський ринок «Озерка», коксохімічний завод, компанію «Укрнафта», завод феросплавів, в Нікополі і ряд інших великих підприємств. Всі стратегічні і найважливіші рішення групи «Приват» не приймалися без участі Коломойського, а феросплавний бізнес практично повністю перейшов на індивідуальне управління Ігоря Валерійовича. Треба відзначити, що його бізнес-інтереси вже в ті роки були надзвичайно багатогранні.

Благодійність і громадська діяльність Ігоря Коломойського

Коломойський ніколи не припиняв займатися громадською діяльність, а так само благодійністю. Відомо, що завдяки його фінансовій допомозі, в Єрусалимі була відроджена історична синагоги «Хурва». Не без його фінансових вкладень завершився ремонт тунелів, які перебувають біля Стіни плачу. Відомий київський музейний комплекс «Мистецький арсенал» був створений, в тому числі за участю Ігоря Валерійовича. З 1998-го року він став одним із членів опікунської ради єврейської громади в Дніпропетровську. Через десять років Коломойський очолив «Об’єднану єврейську громаду України», а через два роки – Європейська Рада Єврейських Громад.

Перше відеоінтерв’ю губернатора Дніпропетровщини Ігоря Коломойського Коломойський очолював ряд спортивних клубів: баскетбольний та футбольний клуб «Дніпро», хокейний клуб «Будівельник» та ін.

Ігор Коломойський на державній службі

Великий український підприємець у 2014-му році вступив на державну службу – його призначили губернатором рідної для нього Дніпропетровської області. Він вступив на посаду 3-го березня і дав обіцянку громадськості області не займатися бізнесом.

Незабаром Ігор Валерійович висловив пропозицію встановити на кордоні з Росією двометрову стіну з колючого дроту, йому ж належить заклик про націоналізацію власності проросійськи налаштованих олігархів, а так само про передачу під його юрисдикції області трьох районів Донецької області.

Під час конфлікту і загострення ситуації в східній частині України, губернатор Дніпропетровської області знайшов підтримку у цілого ряду українських організацій та політичних партій. Їм організовані власні добровольчі формування – це такі батальйони, як «Дніпро» і «Штурм».

Особисте життя Ігоря Коломойського

Ігор Коломойський і Віра Брежнєва

Відомо, що Ігор Валерійович є громадянином двох держав – Ізраїлю та України. В якості благодійності в Ізраїлі їм зроблено чималий внесок у відновлення національних святинь. Коломойський одружений. Його дружину звуть Ірина. Весілля відбулося, коли йому було всього двадцять років. У них двоє дорослих дітей – Анжеліка і Григорій. Починаючи з 2000-го року, його сім’я практично постійно проживала в Женеві.

Відомо, що в Росії в перших числах липня було винесено судове рішення про арешт (заочному) Ігоря Валерійовича. Його адвокати мають намір оскаржити це рішення.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: