Ім’я: Ігор Хавронов

Дата народження: 6 травня 1954 р. (62 роки)

Знак Зодіаку: Телець

Східний гороскоп: Кінь

Місце народження: Воронеж

Діяльність: генеральний директор заводу „Воронеж Строймаштех“

Біографія Ігоря Хавронова

Ігор Вікторович Хавронов – відомий функціонер залізничної промисловості, піднявся по кар’єрних сходах від рядового працівника до керівника заводського підприємства.

Ігор Вікторович Хавронов

Дитинство і родина Ігоря Хавронова. Освіта

Батько підприємця, Віктор Валерійович Хавронов, учасник Великої Вітчизняної Війни, працював машиністом і був одним з найвідоміших професіоналів у місті. Мати – Олена Михайлівна Хавронова – працювала швачкою.

Повоєнний час був непростим для всієї країни. Винятком не стала і сім’я Ігоря Вікторовича, в якій діти з ранніх років працювали на благо своєї сім’ї. Вистачало в сім’ї Хавроновых і сумних подій – молодший брат Олексій помер незабаром після народження, не зумівши побороти страшну хворобу.

Однак ні втрати рідних, ні катастрофічно важкий економічний стан країни та її жителів не змогли зломити сім’ю Хавроновых; навпаки, труднощі загартували дух всіх її членів – батьків, Ігоря, його трьох братів і двох сестер. Батьки, які виховували дітей у дусі радянської ідеології, прищепили їм любов до навколишнього світу, до чесної і сумлінної праці. Всі молодші Хавроновы мріяли залишитися в рідному Воронежі, щоб трудиться на місцевих підприємствах і приносити користь своїм землякам.

Трудова діяльність Ігоря Хавронова

Після школи Ігор Хавронов поступив в Технікум залізничного транспорту в місті Воронеж, і після його закінчення для молодої людини почалися трудові будні. Для нього, затятого прихильника радянської ідеології, робота на виробництві була лише в радість, адже він приносив користь суспільству. Висока ініціативність, відданість справі і абсолютна відданість виробництва – ось що дозволило Ігорю швидко стати одним з ключових робочих процвітаючого в той час заводу.

Колеги Хавронова відзначали, що він завжди ставив мети колективу вище власних інтересів. Всі ці фактори разом з дістався від батька високим рівнем самоорганізації і відповідальності дозволили Хавронову швидко здобути повагу і авторитет серед товаришів по роботі.

Старання Ігоря не залишалися непоміченими, і керівництво заводу цілком заслужено просувало його вгору по кар’єрних сходах, а прізвище «Хавронов» практично весь час красувалася на дошці пошани підприємства.

Знаковим для Ігоря Вікторовича стало візит на підприємство генерального секретаря ЦК КПРС Леоніда Ілліча Брежнєва. Проводячи інспекцію підприємства, генсек не залишив непоміченими і високі успіхи Хавронова: на очах всіх колег він потиснув руку Ігорю і висловив подяку від імені всієї партії. Цей випадок дав кар’єрі Ігоря новий, ще більш могутній поштовх, після якого чоловік почав працювати ще більш наполегливо і старанно. Результатом такої роботи стало цілком заслужене підвищення – незабаром Ігор Хавронов був призначений керівником заводського підприємства.

Навіть займаючи керівну посаду, Ігор не забував про роботу в цеху, особистим прикладом надихаючи нове покоління працівників заводу. Приділяючи багато уваги навчання нових кадрів та їх мотивації, Хавронов намагався передати любов до праці всьому заводу. Під керівництвом нашого героя підприємство вийшло на новий рівень, ставши одним з найбільших виробництв не тільки в регіоні, але і у всій країні.

Робочі досягнення Хавронова були відзначені нагородою – званням Героя Соціалістичної Праці, врученим Ігорю Вікторовичу за високий трудовий героїзм і внесок у діловодство.

Особисте життя Ігоря Хавронова

Свою першу і єдину любов Ігор Хавронов зустрів ще в дитинстві. Його серце полонила юна піонерка Ольга; яка через багато років і стала його дружиною.

Подружжя виростили чотирьох дітей – трьох синів і доньку. Своїх дітей Ігор виховував так само, як виховували його в атмосфері любові до сім’ї, праці і суспільству.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: