Ім’я: Ігор Алтушкін

Дата народження: 10 вересня 1970 р. (46 років)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: Свердловськ

Діяльність: бізнесмен

Біографія Алтушкина Ігоря Олексійовича

Алтушкін Ігор народився в 1970 році в місті Свердловськ. Там же майбутній бізнесмен отримав освіту: він є випускником Інституту народного господарства. Диплом про вищу освіту Алтушкін отримав у 1992. І відразу після цього випускник задумався про організацію власної справи.

Початок кар’єри

Незабаром Ігор Олексійович Алтушкін заснував нову компанію. Перше дітище бізнесмена функціонувало під брендом «Аерон». Нове підприємство досить швидко посів міцні позиції на ринку Свердловської області. Там фахівці «Аерон» збирали і переробляли металобрухт. І попит на таку продукцію був високим. Через кілька років зі своєю першою компанією Алтушкін Ігор зумів вийти на рівень групи компаній. І підприємство бізнесмена стало одним з провідних постачальників вторинної сировини для компаній свого регіону.

Новий бізнес розвивався вдало. І вже до 1995 року Ігорю Алтушкину вдалося зібрати капітал, необхідний для того, щоб стати акціонером УГМК. Після цього бізнесмен вже активно працював над розвитком цього проекту, але робота в структурах УГМК була недовгою.

Незабаром Ігор Олексійович Алтушкін знову зайнявся власною справою. Але все також бізнесмена приваблювала саме металургія.

Успіх у мідному бізнесі

З 2004 Алтушкін Ігор Олексійович знову є самостійним бізнесменом. Вже протягом 11 років він очолює «Російську мідну компанію» — власну імперію, яка сьогодні входить до числа п’яти найбільших підприємств РФ на своєму ринку.

Досить швидко із звичайної компанії структура Алтушкина перетворилася на повноцінний холдинг. Під брендом «РМК» заробили кілька підприємств. І цей підхід дозволив бізнесмену організувати повний цикл виробництва. Його компанії не тільки добували руду, але і обробляли її, а також виробляли мідну продукцію.

Під керівництвом Ігоря Олексійовича Алтушкина «Російська Мідна Компанія» перетворилася на величезне підприємство. Сьогодні воно посідає третє місце в рейтингу найбільших виробників виробів з міді. А сам Алтушкін вже протягом декількох років потрапляє в престижний рейтинг найбагатших росіян видання The Forbes.

У 2015 холдинг включав 11 різних підприємств. Виробничі потужності фірми Ігоря Алтушкина розташовані декількох російських регіонах. Також компанія веде бізнес на території Казахстану. Згідно з даними експертів, на «РМК» припадає близько 19% виробництва міді в Росії. А співробітниками підприємств «РМК» є понад 7,5 тисячі осіб.

У найближчі роки склад «РМК» можуть поповнити нові структури. Так, компанія планує зведення кількох гірничо-збагачувальних комбінатів. Крім того, у «Російської Мідної Компанії» незабаром може з’явитися власна штаб-квартира в Єкатеринбурзі. Підприємство планує побудувати власне офісне завдання. Будівельні роботи почалися з проектування невеликого макета.

Благодійність і громадська діяльність Алтушкина

Вже декілька років при «Російської мідної компанії» функціонує власний благодійний фонд. Некомерційна організація надає фінансову підтримку численним проектам. Так, спонсорську допомогу отримують творчі колективи. Крім того, благодійний фонд регулярно перераховує кошти на рахунки організацій, які допомагають дітям з обмеженими можливостями. Керівництво благодійного фонду бере на себе організацію сезонного відпочинку хлопців.

Велику увагу Алтушкін Ігор приділяє і підтримки Російської православної церкви. Наприклад, бізнесмен пожертвував кошти на будівництво храму РПЦ в Чеченській Республіці.

Керівники підприємств «РМК» активно беруть участь у громадському житті міст, в яких вони ведуть діяльність. Так, компанія підтримує спортивні компанії, студії дитячої самодіяльності та інші аналогічні проекти. Не залишається в стороні від громадської діяльності і сам Алтушкін Ігор Олексійович. Він є головою комітету з екології Свердловської області. Крім того, Алтушкін займає одну з керівних посад в університеті СПГГУ. Там він є членом Опікунської ради.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: