Ім’я: Х’ю Хефнер

Дата народження: 9 квітня 1926 р. (90 років)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: р. Чикаго, Іллінойс, США

Діяльність: засновник журналу Playboy

Вага: 70 кг

Зріст: 168 см

Біографія Х’ю Хефнера

Х’ю Хефнер – це людина, яку вже давно називають батьком світової еротики. Організувавши і очоливши легендарний журнал «Плейбой» (Playboy), він справив справжню революцію в світі глянцевою журналістики, а також дав привід для роздумів мільйонам наслідувачів у різних куточках Землі.

В даний час великий майстер є справжньою легендою в своєму жанрі. Йому намагаються наслідувати, проте скопіювати його фірмовий стиль поки ще нікому не під силу. Але що ж робить професійний шлях цього легендарного плейбоя настільки унікальним? Зрозуміти це вам допоможе наша нова біографічна стаття.

Ранні роки, дитинство і родина Х’ю Хефнера

Наш сьогоднішній герой з’явився на світ у місті Чикаго в родині Грейс Керолайн Суонсон і Гленна Лусиуса Хефнера. У дитинстві Х’ю Хефнер був звичайнісіньким хлопцем, а тому розповісти щось цікаве про його юності досить складно. Він, як і всі інші хлопці любив спорт, красиві автомобілі і красивих дівчат. Завдяки своєму спортивному статурою він завжди користувався популярністю у представниць протилежної статі, проте справжнім ловеласом в повному сенсі цього слова його назвати було складно.

Х'ю Хефнер в молодості

Закінчивши чиказьку середню школу, наш сьогоднішній герой відправився в армію і вже дуже скоро був відправлений в Європу. У 1944-му році він брав участь у бойових діях у Франції та Німеччині, таким чином, заставши останні місяці Другої світової війни.

Повернутися на батьківщину Х’ю Хефнеру довелося тільки в 1946-му році. В цей період він переїжджає в містечко Урбан-Шампейн, де починає вчитися на психологічному факультеті Університету штату Іллінойс. За повідомленнями деяких біографів саме в студентські роки під час бурхливих вечірок до майбутнього видавця вперше прийшла ідея журналу «Playboy». Саме тоді він вперше почав займатися видавничою справою.

Вперше стикнутися зі світом глянцевою журналістики Х’ю Хефнеру довелося під час роботи в журналі Shaft, для якого він протягом декількох років малював карикатури.

Згодом наш сьогоднішній герой працював ще в одному великому друкованому виданні – журналі Esquire. Зумівши відчути на собі всі тонкощі великий журналістики, Х’ю Хефнер остаточно утвердився в думці, що йому під силу створити власний журнал, і через деякий час приступив до реалізації своєї давньої ідеї.

Зоряний шлях Х’ю Хефнера: Playboy і його успіх

На початку п’ятдесятих років Х’ю Хефнер почав збирати гроші на створення власного журналу. Він заробив близько 600 доларів на кредитуванні, зайняв 8000 доларів у кількох зацікавлених інвесторів, а також позичив ще тисячу у своєї матері. Зібравши необхідну суму, «Хеф» взявся за роботу.

Модель Харріс розповіла чому кинула Х’ю Хефнера Базовим назвою для нового видання стало Stag Party (Вечірка холостяків»), однак згодом Хефнер від цього бренду відмовився, справедливо вважаючи, що він це може створити непотрібні асоціації з вже існуючим чоловічим журналом Stag Magazine. З цього моменту почалася робота над новим брендом, який дуже скоро сформувався в просте і лаконічне назва Playboy.

У грудні 1953-го року у всіх газетних кіосках США з’явилися перші номери журналу. Видання з оголеної Мерилін Монро було випущено тиражем 70 тисяч примірників, три чверті яких були розпродані протягом першого тижня. На такий приголомшливий успіх Х’ю Хефнер навіть не розраховував.

Деякий час потому пішов новий випуск, а за ним ще один. Таким чином, вже в середині п’ятдесятих років журнал Плейбой став дуже відомий серед американських покупців.

Еротичний, яскравий і провокаційний журнал припав до смаку тамтешньої публіки, яка вже кілька років жила в очікуванні цієї сексуальної революції. Зерна впали у благодатний ґрунт, і вже кілька років потому видання Х’ю Хефнера набуло воістину легендарний статус.

85 років Х’ю Хефнеру Популярність журналу зміцнили публікації фотографій багатьох американських знаменитостей – Сінді Кроуфорд,Шерон Стоун, Наомі Кемпбелл та інших. Багато менш відомі представниці американського шоу-бізнесу навіть самі пропонували Х’ю Хефнеру свої еротичні фотографії, щоб подібним чином підняти свій рейтинг в очах американських чоловіків.

У сімдесяті-вісімдесяті роки журнал Плейбой став не просто еротичним виданням, а справжнім символом гарного життя. Зміцнити популярність свого дітища всіма силами старався і сам Х’ю Хефнер. Створюючи навколо себе ореол загадкового ловеласа, він дивував публіку звістками про сексуальних вечірках у своєму особняку, а також багатьма гучними романами. Йому намагалися наслідувати, а тому блиск і привабливість журналу Плейбой не меркнула з плином часу. У сімдесяті роки В різних куточках планети стали з’являтися регіональні редакції журналу. В даний час свої видання Плейбой є в більшості країн світу, в тому числі в Росії, Україні, Польщі, Грузії, Естонії та багатьох інших державах східної Європи.

В різні роки в журналі Плейбой з’являлися еротичні фотографії багатьох представниць української і російської естради.

Особисте життя Х’ю Хефнера, дівчата і Playboy сьогодні

Ще до утворення легендарного журналу Х’ю Хефнер одружився на дівчині на ім’я Мілдред Вілльямс. Разом вони прожили близько десяти років, протягом яких на світ з’явилися дочка Крісті і син Девід Пол.

Дана пара розпалася в 1959 році. Після цього наш сьогоднішній герой протягом тридцяти років жив з різними моделями, а також нерідко влаштовував знамениті сексуальні вечірки в своєму особняку. Достеменно відомо, що протягом кількох років він відбувся в любовних відносинах з сімома моделями одночасно.

Х'ю Хефнер з останньою дружиною Крістал Харіс

Лише тридцять років після розірвання першого шлюбу Х’ю Хефнер одружився знову. Його другою дружиною стала модель Кімберлі Конрад. Разом з нею відомий плейбой прожив десять років. Згодом він знову повернувся до звичного способу життя. Однак 31 грудня 2012-го року одружився знову. Третьою дружиною 87-річного Х’ю Хефнера стала модель Крістал Харіс.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: