Ім’я: Хуліо Іглесіас

Дата народження: 23 вересня 1943 р. (73 роки)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Коза

Місце народження: р. Мадрид, Іспанія

Діяльність: співак

Вага: 85 кг

Зріст: 178 см

Біографія Хуліо Іглесіаса

Дитинство Хуліо Іглесіаса

Майбутній знаменитий співак народився в Мадриді. Його батько був лікарем-гінекологом, мати – домогосподаркою. Сім’я жила в старому будинку, який до сьогоднішнього дня не зберігся. Хуліо був старшим дитиною, його молодшого брата звали Карлос. Через три роки сімейство змінило адресу, переїхавши на вулицю Беніто Гутьереза. Іглесіас прожив там аж до весілля.

Хлопчик з дитинства був чудовим атлетом, сильно виділяючись серед однолітків, і завжди прагнув бути в центрі уваги. Сім’я жила спокійно і щасливо. Карлос хотів стати лікарем, як його батько, Хуліо ж мріяв стати дипломатом або відомим адвокатом. Його захопленням була музика.

Закінчивши школу, хлопчик поступив в католицький коледж, де керівник хору порадив Хуліо ніколи не співати у зв’язку з повною відсутністю здібностей. Молодий чоловік переключився на заняття спортом, захопився футболом і домігся непоганих результатів. Вже в п’ятнадцять років він став запасним голкіпером молодіжної команди мадридського «Реала».

Хуліо Іглесіас в молодості

Дев’ятнадцятирічний студент Іглесіас, який навчався в Університеті на юриста, роз’їжджав на останній моделі «Рено-Дофін» і вже бачив себе знаменитим воротарем «Реала». Проте все його життя різко змінилося. Через рік він не впорався з керуванням і потрапив в аварію, травмувавши хребет, роздрібнивши пошкодивши ногу і ліву сторону особи.

Йому надали першу допомогу і відпустили додому. Минуло кілька місяців, і молодий чоловік перестав вставати з ліжка, у нього сильно боліла спина, і віднялися ноги. Лікарі діагностували кісту хребта. Операція виявилася невдалою, чутливість ніг не повернулася, і півтора року Хуліо провів у ліжку. Лікарі радили звикати до інвалідного візка.

Але у Іглесіаса були інші цілі в житті, і він вирішив боротися: ночами, поки ніхто не бачив, він повзав по кімнаті, намагаючись пересилити біль. Через час, Хуліо зміг стати на милиці і почав розробляти ноги. Щоб краще розуміти процеси, що відбуваються при його недугу, він читав багато книжок з неврології. Так воля змогла перемогти важку хворобу. Все що нагадує про ту страшну аварію – невеликий шрам на обличчі і легка кульгавість.

За словами Іглесіаса, саме лікарня зробила з нього співака. Через переживань, бездіяльності і безсоння почав проявлятися його музичний талант: він вивчав гітару, писав вірші. Все це було для розваги, про те, щоб стати співаком на той момент не могло бути й мови. Музика перевернула світ. Саме в лікарні він написав свою першу пісню «Життя продовжується».

Наталі. Хуліо Іглесіас Коли Хуліо було 23 роки, він вже зовсім видужав і вирішив завершити навчання. Батько відправив сина в Англію, де той зміг удосконалюватися в англійській та навчатися в Ремсгейт, а потім в Кембриджі.

Як-то раз в пивному барі кембриджського аеропорту, де Хуліо відпочивав з друзями, він попросив у одного з відвідувачів гітару і виконав пісню «Guantanamero», розповідає про нещасне кохання кубинської дівчини. Несподівано для самого Іглесіаса, його уважно слухали в повній тиші всі присутні, а потім були оплески, які стали його першим «гонораром».

Початок кар’єри Хуліо Іглесіаса: перші пісні і великий успіх

У барі, де майбутній відомий співак вперше виконав пісню під гітару, він почав періодично виступати, співав пісні Бітлз, Тома Джонса, Хампердінка. Незабаром Хуліо зустрів французьку студентку по імені Гвендолін Беллор, яка і стала його подругою, і його музичним успіхом. Саме їй він присвятив пісню, з якою зайняв четверте місце на Євробаченні. Цей успіх відразу зробив його відомим на весь світ.

У 1967 році Хуліо вирішив все ж таки отримати диплом юриста, для цього він знову поступив в Університет на перший курс, однак думки про можливу кар’єру співака і музиканта його не покидали. Вже через рік він став учасником фестивалю іспанської пісні і блискуче його виграв. Після цього Columbia Records підписала з ним контракт. Так з’явився незвичайний, ні на кого не схожий іспанський співак. Його гіпнотичний, чарівний голос відразу став впізнаваним.

Хуліо Іглесіас — Nostalgie Було зрозуміло, що юристом він не буде. Батько надав синові допомогу у випуску його першої платівки. Він багато праці вкладав у розвиток кар’єри, і скоро багато його пісень стали національними хітами. Минуло кілька років, і Іглесіаса вже вважали першим співаком Іспанії. Він багато гастролював за кордоном, виконуючи пісні на різних мовах, і підкорив Європу.

Результатом творчої кар’єри став випуск більше сімдесяти дисків, отримання безлічі престижних музичних нагород і премій, співаком відпрацьовано близько 4600 концертів по всій планеті. Мода на нього не проходить і сьогодні.

Особисте життя Хуліо Іглесіаса

У Іглесіаса вісім дітей: троє від першого шлюбу і п’ятеро від другого. Зі своєю другою дружиною він обвінчався після двадцяти років життя в цивільному шлюбі, на церемонії були присутні всі їх п’ятеро дітей. Коли співакові було п’ятдесят сім років, він став дідусем, дочка Марія народила знаменитому діду онука. Самим знаменитим нащадком і продовжувачем професії став Енріке Іглесіас.

У Хуліо Іглесіас 8 дітей від різних дружин

На питання, чи не збирається Іглесіас піти на відпочинок, він відповів, що буде виступати, поки живий. Подібно до того, як справжні воїни вмирають в бою, він хоче померти на сцені». У планах співака – прожити більше ста років.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: