Ім’я: Христина Сі

Дата народження: 9 березня 1991 р. (25 років)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Коза

Місце народження: Петропавловськ р.

Діяльність: співачка

Вага: 50 кг

Зріст: 156 см

Біографія Христини Сі

Христина Сі – це виконавиця сучасного молодого покоління. Вона працює переважно в нових стилях виконання музичних композицій джазу та соулу. Співачка володіє привабливою зовнішністю, розумна, талановита і має надзвичайно потужний голос.

Псевдонім для сцени, який вона сама вибрала собі: Христина Сі. У створенні псевдоніма була використана тільки першу літеру її вірменської прізвища: Христина Эльхановна Саркісян.

Співачка Kristina Si (Христина Сі)

За знаком Зодіаку Христина Сі – Риби. Це знак поетів, художників і артистів, що повністю відповідає артистичної і талановитої натурі Христини.

Дитинство Христини Сі

Дитячі роки Христини пройшли незвично. Майже до шкільного віку дівчинка жила з батьками в цирку. Батьки були власниками пересувного цирку, і все дитинство майбутньої співачки пройшло на його арені.

Христина Сі сама обрала собі псевдонім

Вона досі згадує тих тварин, з якими запросто грала, не думаючи про те, що вони хижаки. Так левеня на ім’я Сімба був найкращим її іншому. Друзів у дитячому садку вона воліла циркових тварин.

Батько Христини в цирку виконував трюки мотогонщика. Він вірменин, але проживав в Росії з тринадцяти років. Мати займалася вихованням дочки. Вона прекрасно знала англійську мову, хоча вірменським не володіла зовсім. У 1997 році сім’я вирішила влаштуватися в старовинному славному місті збройових справ майстрів місті-герої Тулі.

Христина Сі в дитинстві

Школу Христина не дуже любила, так як в дитинстві була жвавим, надзвичайно рухливою дитиною. Зате ноти вивчила ще раніше, ніж літери, так як з раннього дитинства її захоплював дивовижний світ музики і звуку. Вона закінчила музичну школу в місті Тулі.

Ще дівчинкою Христина мріяла, що стане співачкою. Вона згадує про те часу, коли вперше почала вчитися музиці з любов’ю. Мама вперше помітила в ній здібності й віддала вчитися в музичну школу з шести років. А вже з десяти років Христина постійно брала участь у багатьох музичних конкурсах Європи. Вона намагалася не пропускати ні один конкурс, отримала можливість виступити від філармонії. Христина була удостоєна титулу «Обдарована дитина Тули».

Початок кар’єри Христини Сі

Майбутня співачка вирішила, що отримає гарну освіту і тому переїхала у 2008 році у Москву. Вона поступила вчитися в Інститут Сучасного Мистецтва на факультет вокальної кафедри по класу «естрадний і джазовий вокал».

Любов до музики та бажання досягти більшого змусили Христину виступати в клубах, на вечірках любителів джазової музики. У 2010 році у Христини відбулося знакове знайомство з Павлом Мурашовым. Це відомий композитор, який створив музику для її самої першої музичної композиції. Вона називалася «Я лечу».

Успіх Христини Сі

Христина Саркісян постійно перебувала в пошуку нових рішень. І влітку 2011 року випустила новий сингл та відео-кліп з назвою «Починаю забувати». Ця композиція перебувала на верхніх рядках багатьох російських хіт-парадів творів у 2011 році.

Христина Сі та Тіматі

Кліп з такою ж назвою брав участь у рейтингу створених відеокліпів на телеканалі MTV. 2011 рік знаменитий створенням ще однієї відомої композиції Христини – піснею «Хочу сказати».

Христина Сі — Мені Не Смішно В цей момент відомий всім Тіматі помітив неординарну дівчину і став спостерігати, як розвивається кар’єра молодої співачки. 2013 рік ознаменувався тим, що у Христини вийшов ще один сингл під назвою «Зима». З цього року Христина Сі стала визнаним артистом лейблу. До неї на Black Star не було жодної дівчини. Тепер вона співпрацює з Тіматі, Джиганом, Марнотратником.

Особисте життя Христини Сі

Про своє особисте життя вона ніколи не говорить. Згадує лише побіжно, що в колективах, з якими вона працювала і працює, з людьми її пов’язують лише дружні стосунки.

Христина Сі та Моп

Преса приписує їй роман з її колегою по цеху репером Марнотратом, але це всього лише чутки і здогади. Швидше за все, в рамках просування вони з’являються разом на різноманітних програмах та заходах.

Христина замкнута, тому друзів у неї мало. А дівчат серед подруг вона взагалі не має, так як вона вважає, що жіночої дружби не буває. Її суто чоловічий колектив є для Христини надійною опорою.

Христина Сі зараз

Зараз співачка постійно проживає в Москві, пише нові пісні. Христина Сі майстерно поєднує вміння співати і читати реп. Вона відноситься до сучасного нового пласту артистів, сама пише тексти. Але, як і сама зізнається, їй найкраще вдається римувати рядки для душевних і ліричних пісень. А ось для таких композицій, в яких потрібно читати реп, їй допомагають товариші по цеху.

Христина Сі — Мама Бос (Kristina Si — Mama Boss) Христина Сі в квітні 2013 року стала першою російською співачкою, трек у якій пролунав і підкорив 80 тисяч глядачів на фестивалі в Північній Америці «HYPERLINK Coachella Valley Music and Arts Festival Coachella». Всі глядачі захоплено танцювали під «Ну так».

У червні 2015 року Христина була запрошена до складу журі на конкурс виконавців танцю «Just Dance». Співачка активно гастролює по Росії, дає спільні з іншими музичними колективами концерти в столичних клубах столиці.

У планах Христини Сі випустити нові пісні

Зірка віддає перевагу із усіх стилів музики саме соул, бо вона співає для своїх однолітків, щоб бути до них ближче і зрозуміліше. У Христини, незважаючи на її молодий вік і як співачка, і як людини, всі пісні набувають неймовірної популярності.

У 2015 році пісня, що прозвучала дуетом Христини і реп-виконавця Натана «Ти готовий почути ні?», стала ще одним хітом.

У планах на найближче майбутнє у Христини — створення кліпу. Також очікує своєї черги і пісня для виконання на радіо. Вона носить назву «Розряд». Це танцювальний клубний хіт.

Христина Сі та Натан — Ти готовий почути ні? Христина планує випустити альбом, у який увійдуть пісні в стилі реп. Але дуже багато у неї і ліричних пісень. За словами самої співачки, пісень у неї накопичилася велика кількість. Можливо навіть, що буде не один альбом, а два. Наступний кліп буде носити назву «Космос». Христина у багатьох інтерв’ю говорить, що хоче заспівати джаз, коли стане трохи дорослішими. Вона вважає, що джазова музика – це музика для дорослих людей. Так як його не треба сприймати тільки як легку музику для розваги. Глибина, зміст і чуттєвість – ось, що таке джаз.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: