Ім’я: Христина Ісайкіна

Дата народження: 1 червня 1996 р. (20 років)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Щур

Місце народження: Саратов, Росія

Діяльність: актриса

Вага: 52 кг

Зріст: 169 см

Біографія Христини Исайкиной

Христина Ісайкіна – молода талановита актриса. Має безліч танцювальних нагород. Знайома російському телеглядачеві по серіалу «Криза ніжного віку», фільмів «Випускний» і «Про любов». Основні захоплення Христини – сучасні танці, читання книг і подорожі.

Зірка серіалу «Криза ніжного віку» Христина Ісайкіна

Дитинство Христини Исайкиной

Христина народилася в родині Володимира та Юлії Исайкиных. Також у актриси є сестра Ганна. Дитинство Христини пройшло в Саратові. З ранніх років Христина хотіла стати актрисою: розігрувала мультфільми, вчила напам’ять казки, відвідувала заняття у шкільній театральній студії, брала участь у виставах. До четвертого класу Христина Ісайкіна навчалася в гімназії №3 міста Саратова. Середні класи закінчила в ліцеї гуманітарних наук рідного міста. Навчалася неохоче, були проблеми з поведінкою. Христина з дитинства (починаючи з трьох років) займалася танцями – естрадними, сучасними, також танцювала хіп-хоп. За словами актриси, її захоплення танцями межувало з фанатизмом.

Її непересічні акторські здібності були помічені під час кастингу для обдарованих дітей у рамках Першого Всеросійського театрального фестивалю пам’яті Олега Янковського, який проводився в її рідному місті в 2011 році. 15-річна Крістіна пройшла кастинг і потрапила в десятку кращих молодих акторів, обійшовши 110 інших претендентів. Це був перший тріумф Христини Исайкиной, визначив її подальшу долю.

Перший акторський успіх прийшов до Христині у 2011 році

Після закінчення дев’ятого класу актриса поступила в Московський коледж імені Олега Табакова. Вчителями талановитої актриси були М. Лобанов і А. Лаптєва, а також сам Олег Табаков. З 16 років Христина жила в Москві. Мама актриси переїхала слідом за дочкою і підтримувала її у всіх починаннях.

Акторська кар’єра Христини Исайкиной

Христина Ісайкіна заявила про себе ще в коледжі. Юна актриса була задіяна в спектаклях «В. О. Л. К. (Ось Вона Любов Яка)», «Aurora», «Whant’s the Buzz?», «Потрібно бути вдячним», «Євгеній Онєгін», «Історії кохання», «Село Перемилова», «Іу так».

Христина Ісайкіна вчилася в школі Олега Табакова

У 2014 році Христині Исайкиной і її колег по театру була вручена премія Олега Табакова за повернення до репертуару легендарного спектаклю «Білоксі-Блюз» за п’єсою Ніла Саймона, вперше поставленого на сцені театру-студії ще в 1987 році.

Кінокар’єра Христини Исайкиной почалася в 2014 році з головної ролі у комедії для підлітків під назвою «Випускний». У цьому фільмі Крістіна зіграла одну з головних героїнь, дівчину по імені Настя.

Христина Ісайкіна на прем'єрі комедії «Випускний»

Другою значущою картиною за участю актриси став фільм режисера Ганни Мелікян «Про любов». Прем’єра комедії-мелодрами відбулася в грудні 2015 року. У цьому фільмі-альманасі, що складається з 5 історій про кохання, Крістіна зіграла роль нареченої. Протягом усього фільму вона не вимовила жодного слова.

Актриса Христина Ісайкіна

У тому ж році глядачі каналу СТС могли бачити молоду актрису в постапокаліптичному серіалі «Вижити». Дія відбувалася в недалекому майбутньому, в Москві, заражена смертельним вірусом. Дівчина зіграла персонажа по імені Аглая.

Особисте життя Христини Исайкиной

Особисте життя Христини Исайкиной прихована від сторонніх очей. Актриса не заміжня, не має дітей. З інтерв’ю з Христиною відомо, що на особисте життя у неї просто немає часу – вона активно знімається в кіно, затребувана в театрі.

Особисте життя Христини Исайкиной – таємниця для сторонніх

Актриса дуже любить Саратов і намагається приїжджати в рідне місто хоча б чотири рази в рік. Головний девіз Христини Исайкиной в житті — «Завжди залишайся собою, життя занадто коротке, щоб бути кимось ще».

Христина Ісайкіна зараз

В серпні 2016 року на каналі ТНТ відбулася прем’єра телесеріалу «Криза ніжного віку». Це комедія про трьох вісімнадцятирічних подруг: Юлю (Христина Ісайкіна), Олександру (Марія Поезжаева) та Ганну (Ксенія Суркова). Юля Кузьміна – цілеспрямована, щира дівчина, яка, як і її подруги, вступає в доросле життя і стикається з недитячими проблемами. Вони готові долати будь-які труднощі з юнацьким максималізмом. Дружба, свобода, розчарування, перше кохання – ось про що картина, в якій Христина Ісайкіна зіграла одну з головних ролей.

Христина Ісайкіна: «Моя героїня дуже сильна»

Христині Исайкиной близька роль Юлі – вона також завжди слід своїм почуттям і ігнорує чужу думку.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: