Ім’я: Харві Кейтель

Дата народження: 13 травня 1939 р. (77 років)

Знак Зодіаку: Телець

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: р. Нью-Йорк, США

Діяльність: актор, продюсер

Вага: 76 кг

Зріст: 171 см

Біографія Харві Кейтеля

Дитинство Харві Кейтеля

Майбутня зірка фільмів Мартіна Скорсезе і Квентіна Тарантіно Харві Кейтль з’явився на світ 13 травня 1939 року в нью-йоркському районі Бруклін. Його батьки – Міріам і Гаррі Кейтль єврейські емігранти з Польщі та Румунії, які приїхали в США напередодні неспокійного часу, дуже скоро переїхали в емігрантський квартал Брайтон Біч. Доходи родини приносила своя закусочна і робота глави сім’ї на невеликому капелюшному виробництві. Крім Харві у сім’ї росло ще двоє дітей: Рене і Джеррі.

Разом з братом і сестрою Харві відвідував середню школу імені Авраама Лінкольна, після закінчення якої у віці 16 років несподівано прийняв рішення стати морським піхотинцем. Для виконання свого бажання молодої Кейтель вступив на військову службу в американський морський корпус, який у той час проводив військові операції в Лівані.

Театральна кар’єра актора Харві Кейтеля

Після закінчення служби Кейтль повернувся в рідне Нью-Йорк, йому належало вирішити, чим далі заробляти собі на життя – продовжувати військову кар’єру бажання у нього не було. Деякий час Харві успішно працював штатним репортером від окружного суду Нью Йорка, заробітку від журналістської діяльності цілком вистачало, щоб почати самостійне життя. Проте справою свого життя Кейтльрешил зробити акторську професію, для чого поступив на навчання в акторську студію, заняття в якій вели знамениті актори Стелла Адлер і Лі Страсберг. Після навчання Харві працював у невеликих нью-йоркських театрах, однією з його зоряних театральних робіт вважається роль у гучній постановці «Американська мрія». Театральній кар’єрі Харві Кейтель присвятив 10 років свого життя.

Актер Харви Кейтель в молодости

Коли Харві було 28 років, відбулося знайомство початківця актора з відомим уже в той час режисером Мартіном Скорсезе, з яким надалі у Харві склалося плідну співпрацю на знімальних майданчиках численних успішних кінокартин, а також багаторічна близька дружба. Першою роботою в низці проектів тандему Кейтль-Скорсезе стала роль хлопця з кримінальним минулим у драмі «Хто стукає в мої двері?»

Робота Харві Кейтеля в кіно, фільмографія

Після дебюту в картинах Скорсезе, талант Кейтеля став надбанням широкої громадськості, його помітили як американські, так і європейські діячі кіно. В кінці 70-х років Харві був частим гостем на європейських кінематографічних майданчиках. Але після того, як роль у проекті Френсіса Форда Копполи «Апокаліпсис сьогодні» замість Харві отримав актор Мартін Шин, в кар’єрі актора почався період спаду: йому зовсім не діставалося цікавих ролей, в основному другорядні персонажі і ролі другого плану.

Табаков п’є з Харві Кейтелем Повернення у велике кіно Харві Кейтеля відбулося лише в 1988 році завдяки давньому другові Скорсезе, який запропонував Харві роль Іуди Искариорта в знаменитій картині «Остання спокуса Христа». Після цієї ролі талановитого актора ніби знову згадали і почалася низка зоряних робіт: «Тельма і Луїза» Рідлі Скотта в 1991-му, оскароносна робота в «Багсі» та інші.

У 1992-му році Харві Кейтль виступив не тільки як виконавець однієї з головних ролей, але і як продюсер картини Квентіна Тарантіно «Скажені пси. Успішне співробітництво двох легендарних кінолічностей на цьому не закінчилася: у 1994-му році Кейтль зіграв в «Кримінальному чтиві», а в 1995-м – у прославленому вампірському трилері «Від заходу до світанку».

Фільм Скажені пси з Харві Кейтелем (уривок про чайові) В 1993 році Харві Кейтель прийняв участь в якості виконавця однієї з головних ролей у зйомках всесвітньовідомої мелодрами режисера Джейн Кемпіон «Піаніно», за цю роботу актор був удостоєний золотої пальмової гілки фестивалю в Каннах. Також у скарбничці актора є нагорода російського походження: у 2002 році на Московському кінофестивалі Кейтль отримав премію імені Костянтина Станіславського.

Особисте життя Харві Кейтеля

Незважаючи на те, що «дон жуаном» Харві Кейтель ніколи не славився, шанувальниці завжди оточували яскравого актора, який грає в основному «поганих хлопців». При цьому вступати в законний шлюб Кейтель не поспішав.

Актор Харві Кейтель у фільмі Таксист

Довгострокові стосунки пов’язували Харві із зіркою телесеріалу «Клан Сопрано» Лоррейн Бракко, від якої у Кейтеля є дочка Стелла 1985 року народження. Але офіційним шлюбом ці відносини так і не увінчалися, і після спільного життя довжиною в тринадцять років, пара розлучилася.

Харві Кейтель в даний час

Після Бракко у Харві було кілька недовгих захоплень, які також не призвели актора до вівтаря. Так тривало до зустрічі Харві з актрисою Дафной Кастнер, на якій Кейтель нарешті в перший раз офіційно одружився в 2001 році. Нареченому на момент вінчання вже виповнилося 62 роки, що не забули відзначити свого часу американські та світові ЗМІ.

Поважний вік вступу в шлюб не вплинув на бажання пари мати дітей. В сім’ї Кейтель-Кастнер підростає син Роман, що з’явився на світ у 2004 році. Крім Стели і Роману у Кейтеля є син Хадсон 2001 року народження від недовгих відносин з Лізою Кармазін. Про цих відносинах, які практично передували офіційного шлюбу Харві і Дафни, Кейтель не поширюється.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: