Ім’я: Халіта Эргенч

Дата народження: 30 квітня 1970 р. (46 років)

Знак Зодіаку: Телець

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: р. Стамбул, Туреччина

Діяльність: актор

Вага: 75 кг

Зріст: 183 см

Біографія Sal’manoviča Эргенч а

Дитинство Sal’manoviča Эргенча

Халіта народився в Стамбулі. Його батько був актором — це Пласти Эргенч. На хлопчика справили вплив пісні та музика, яку писав батько і те, що він був відомим актором. Любов до музики він успадкував саме від нього. Закінчивши саму звичайну школу, молодий чоловік обрав професію моряка і вступив в Технічний Університет Стамбулу, вивчав мореплавство та суднобудування.

Цей вибір був дуже дивний, так як більш очікуваною була б професія музиканта, актора або співака. Халіта мріяв про романтику морів, на ділі ж виявилося, що треба було вивчати масу технічної літератури. Через рік він зрозумів, що це не його, пішов з Університету і вступив до Консерваторії, почав вчитися оперного співу, вокалу, танцю.

Актори Халіта Эргенч і Мирьер Узерлі

Саме там Халіта вирішив, що присвятить себе акторства, однак до цього йшов, постійно на щось відволікаючись. Щоб забезпечувати себе, майбутній актор працював маркетологом, оператором, якийсь час він танцював у трупі співачки Пекан.

Початок кар’єри Sal’manoviča Эргенча, фільмографія

Дебют Sal’manoviča на театральній сцені Туреччині відбувся в 1996 році, коли він грав у мюзиклі «Король і я». Телевізійники звернули увагу на красивого молодого актора. Він почав отримувати запрошення знятися в невеликих ролях і запрошення на зйомки в рекламі. На телебаченні молодий актор з’явився в серіалі «Чорний ангел», відразу після цього знявся ще в декількох серіалах.

Эргенч виїхав до Америки, де протягом півтора років грав на підмостках Бродвею. В Туреччину він повернувся з метою поставити свій власний мюзикл. Саме цей момент Халіта вважає початком своєї кар’єри, важливим поворотним етапом в житті. Починаючи з 2000 року Халіта почав з’являтися в повнометражних турецьких фільмах. Він працював у багатьох фільмах і серіалах, серед яких серіал «Алийе», драма «Батько і син», «Зерда», «Почерк смерті» і «Перша любов».

Чудовий Століття актори. Халіта Эргенч про життя за кадром! Важливою у його кар’єрі є роль в кінокартині «Тисяча і одна ніч», яка стала першою в ряді відомих фільмів, де зіграв актор. Крім того, він був удостоєний премії «Золота метелик». У тому ж році актор з’явився у фільмі «Мережа 2.0».

Халіта Эргенч в даний час

2011 рік приніс Халиту цікаву роль – роль Сулеймана Великого. Це серіал, що складається з п’яти сезонів, його назвали «Чудовий вік». Серіал відразу знайшов багато шанувальників у всьому світі. До зйомок йшла довга підготовка, щоб вдалося оживити героїв тієї епохи. У цьому проекті працювали такі актори, як Мирьем Узерлі, Сельма Эргеч, Окан Ялабык та інші.

Особливу увагу було приділено деталям. Актори і знімальна група працювали з історичними документами і фактами. На жаль, далеко не всю інформацію вдалося знайти, що довелося додумувати. Робота була проведена по істині колосальна.

Эргенч вважає, що фільм треба сприймати як роман, а не документальне кіно, за нього не можна вивчати історію. Метою написаного сценарію було доставити глядачу естетичне задоволення.

Халіта Эргенч і Мер’єм Узерлі співають. Халіта буквально вживався в роль, кілька разів, як розповідав сам актор, йому снилися сни, де він бачив себе в образі Сулеймана. Він зумів відчути боротьбу, колись відбувалася в душі героя. Йому вдалося показати на екрані не тільки історичний персонаж, відомий з підручників історії, а ще і людини, з його переживаннями, душевними терзаннями і слабкостями. Сулейман, який існував в уяві актора, значно змінився після вивчення ним літературних джерел. Він створив образ, обумовлений, в тому числі його досвідом особистого життя і навіть фізичними даними актора.

Разом з Халитом у багатьох сценах фільму грає актриса Марьем Узерлі. Про неї актор, що виконав роль Сулеймана, висловлюється як про дуже дисциплінованою актрисі, з якою приємно працювати. Всю акторську групу Эргенч назвав дружною командою. Вони люблять справу, якою займаються, тому навіть при розігруванні на майданчику інтриг, команда працює в повній згоді.

Таку роль Халіта вважає для себе одкровенням, завдяки зйомкам, йому вдалося відчути себе в дуже цікавою епосі. На сьогоднішній день роль Сулеймана є кращою в його кар’єрі. Серіал триває, і Халіта в ролі Сулеймана підкорить ще чимало жіночих сердець своїми незвичайними блакитними очима, а так само мудрістю і самовпевненістю у ролі султана.

Особисте життя Sal’manoviča Эргенча

Халіта Эргенч з колишньою дружиною Гизем Соусальди

Особисте життя актора не відразу склалася вдало. Вперше він одружився на Гизем Соусальди. Їх шлюб проіснував лише півтора року. Під час зйомок «Тисячі і однієї ночі» Халіта зав’язав стосунки з Бергюзар Корель. За словами екс-дружини, Эргенч наполіг на її перериванні вагітності.

Другою дружиною актора стала Бергюзар Корель. Весілля відбулося в 2009-му році. Саме з цією жінкою Халіта знайшов і розуміння, і справжню любов. Нещодавно в сім’ї з’явився син Алі. Тепер у закоханої пари і спільна робота, і спільний син, про якому вони з задоволенням і з любов’ю піклуються разом.

Актор відмінно співає, хоча, як сам каже, давно цього не робив. Від батька він успадкував любов до музики. Його батько був поетом і писав прекрасні тексти пісень до арабських мелодіям. Цю музику Эргенч слухав у дитинстві, і вона справила вплив на його музичні пристрасті. Сьогодні акторові подобається Леонард Коен, Bon Jovi, Бйорк і популярні турецькі пісні.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: