Ім’я: Гурам Баблішвілі

Дата народження: 5 вересня 1980 р. (36 років)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: Тбілісі, Грузія

Діяльність: актор, шоумен

Вага: 90 кг

Зріст: 185 см

Біографія Гурама Баблішвілі

Гурам Баблішвілі – це відомий грузинський актор, сьогодні часто працює в Росії. У його послужному списку є безліч яскравих і цікавих ролей в кіно. Однак, як не парадоксально, найбільшу популярність цей імпозантний кавказець отримав завдяки гучній роману у телеведучої Анфісою Чеховою. Але чому ж так сподобався пишногрудої москвичці цей усміхнений грузинський мачо? Розібратися в цьому ми постараємося сьогодні, представивши на суд читачів короткий розповідь про один із найзагадковіших персонажів російського кінематографа.

Дитинство і юність Гурама Баблішвілі

Майбутній відомий актор народився у звичайній грузинської сім’ї, про яку складно розповісти щось неординарне. З ранніх років він був дуже активним хлопцем. Не довго думаючи, він брався за різні починання, проте в силу свого характеру рідко доводив що б то не було до логічного кінця. Так, у підлітковому віці Гурам деякий час захоплювався фехтуванням, вільною боротьбою, боксом, паркуром, верховою їздою і навіть стрибками з парашутом і дайвінгом.

Крім усього перерахованого деякий час майбутній актор за наполяганням батьків відвідував секції вокалу (як кажуть, Баблішвілі володіє красивим басом) і уроки танців (грузинських народних і сучасних). Закінчуючи цю тему, необхідно відзначити, що деякі нові захоплення у Гурама з’являлися і після того, як він став популярним актором. Так, зокрема, в останні роки всебічний грузинський хлопець почав активно захоплюватися авто — мото водінням.

Гурам Баблішвілі - грузинський актор, популярний в Росії

Які події в житті Гурама підштовхнули його на акторську стезю сьогодні достеменно невідомо. Дивлячись на великий перелік різних захоплень Баблішвілі, можна припустити, що він, можливо, і сам цього не знає напевно. Тому сьогодні ми не будемо будувати здогади і звернемося до перевіреним фактам. Так, точно відомо, що займатися акторським ремеслом зоряний грузин став у 1999-му році. В цей період він з’явився на вступних іспитах у тбіліському Театральному інституті ім. Шота Руставелі. Спроба виявилася вдалою, і вже незабаром Гурам був зарахований до ВУЗУ, де став займатися в майстерні відомого метра Кахи Кавсадзе. Тут він провчився п’ять років, протягом яких плідно вивчав тонкощі акторської професії.

Отримавши диплом в 2004-му році, актор драми і кіно (а саме так було написано в його дипломі) відправився в Росію і дуже скоро почав знімати квартиру в Москві.

Кар’єра актора Гурама Баблішвілі

У російській столиці Гурам Баблішвілі почав виступати в театрі іншого іменитого кавказця — Армена Джигарханяна. Тут відбувся його театральний дебют. Тут же до нього прийшла перша популярність. За перші кілька років грузин відзначився в таких цікавих постановках, як «Сайлемский процес», «Слава», «Ромео і Джульєтта» (роль Меркуціо), «Молоді», «Екзерсіс», «Гість», «Новели Чехова». Крім усього перерахованого у послужному списку Гурама Баблішвілі є також антреприза «Ханума» і деякі інші ролі.

Кар’єра грузинського хлопця розвивалася стрімко. І дуже скоро на талановитого театрального актора «поклали око» відомі представники російського кінематографа.

Зоряний сніданок з популярним актором Гурамом Баблішвілі Дебютною роботою Гурама Баблішвілі став фільм Ольги Музальової «Союз без сексу» (2006 р. в.). Вельми примітно, що грузинському акторові відразу ж дісталася одна з головних ролей. Після зйомок в російській мелодрамі, Гурам почав отримувати нові пропозиції про роботу в кіно. Так, в його фільмографії з’явилися такі картини як «Захист проти», «Звіробій», «Золотий ключик», «Закон і порядок-3», а також кримінальний серіал «Жорстокий бізнес», який став першою по-справжньому зоряною роллю грузинського актора.

Після цього фільму Гурам Баблішвілі став частіше зніматися в російських серіалах і практично повністю залишив театр. Основним акторським профілем для грузинського актора стали кримінальні драми, а також «міліцейські» фільми. Вельми примітно, що грузинський актор однаково добре грає ролі лиходіїв, так і борців зі злочинністю. Таким чином, у період з 2008-го по 2012-й в послужному списку актора з’явилися деякі нові яскраві стрічки. До числа таких можна віднести фільми «Я — охоронець», «Злочин буде розкрито-2», «Глухар-3», «Справа Крапивиных», «Дикий-3», «Під прикриттям» і багато інших.

Гурам Баблішвілі з цивільною дружиною Анфісою Чеховою

Гурам Баблішвілі зараз

У якийсь момент Гурам зробив спробу відійти від звичного (і вже порядком набридлого) амплуа і прийняв пропозицію про зйомки в декількох нових стрічках. Подібним чином до переліку фільмів грузинського актора додалися військова драма «Стомлені сонцем 2: Предстояння», історична мелодрама «Інститут благородних дівиць», сімейна стрічка «Все на краще», а також багато інші цікаві картини.

Так, грузинський актор чітко довів, що може бути органічний і цікавий в будь-якій ролі і в будь-якому екранному амплуа. В даний час Гурам Баблішвілі працює над кількома новими проектами і плекає мрію про власне фільмі, в якому він міг би проявити себе в якості режисера і сценариста.

Особисте життя Гурама Баблішвілі

Останнім часом ім’я Гурама Баблішвілі часто з’являється в пресі в зв’язку з його романом з телезіркою Анфісою Чеховою. Як зізнаються самі молоді люди, їх роман зав’язався під час спільної роботи в театральній постановці «Одного разу спекотної ночі». Вельми примітно, що ні актор, ні телеведуча спочатку не хотіли афішувати своїх стосунків, вважаючи, що їхні стосунки навряд чи триватимуть довго.

Анфіса Чехова народила Гурам Баблішвілі сина Соломона

Однак, як відомо, немає нічого більш постійного, ніж тимчасове. Роман двох знаменитостей розтягнувся на цілих два роки. У їх відносинах був вогонь, пристрасть, палке стан закоханості. У якийсь момент Гурам Баблішвілі навіть відвіз Анфісу в Грузію, щоб вона могла познайомитися з його батьками.

На початку 2012-го року в пресі стали з’являтися повідомлення про вагітність Чехової. Незабаром телеведуча скандального телешоу зізнавалася, що дійсно чекає дитину. Поява малюка сталося в травні. Новонародженого сина було вирішено назвати Соломон.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: