Ім’я: Григорій Явлінський

Дата народження: 10 квітня 1952 р. (64 роки)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: р. Львів, УРСР

Діяльність: політичний діяч

Вага: 68 кг

Зріст: 175 см

Біографія Григорія Явлінського

Дитинство і родина Григорія Явлінського

Явлінський народився у Львові в небагатій родині. Однак батьки всіма силами намагалися дати Григорію і його братові Михайлу гарну освіту. І якщо нові іграшки з’являлися в будинку нечасто, то на якісне навчання та відпочинок під час канікул брати завжди могли розраховувати.

Григорій багато часу проводив за читанням. Твори російських класиків були освоєні ним у досить ранньому віці. Крім цього Явлінського вирізняла здатність до музики, в дитинстві він навчився грати на фортепіано. Іноземні мови майбутній політик почав вивчати з ранніх років.

Також Григорій Явлінський демонстрував непогані успіхи в спорті. Плавання і бокс були основними спортивними захопленнями. У шкільні роки Григорій завоював титул чемпіона України з боксу серед юніорів. Прийшов час вибирати: повністю присвятити себе спорту або віддати перевагу іншу діяльність. Тоді Явлінський зволів відмовитися від професійного боксу.

Зі шкільної навантаженням хлопчик також непогано справлявся.

Григорій Явлінський в молодості

Відправившись вчитися спочатку в звичайну школу, скоро він перейшов до гімназії. Випускний клас Явлінський закінчував як учень вечірньої школи, адже до цього часу він почав працювати.

Отримавши атестат, Григорій Явлінський прийняв рішення продовжити свою освіту в столиці. У 1969 році він поступив в Інститут імені Плеханова, обравши своєю спеціальністю економіку. Провінціалом молодий чоловік себе не відчував і легко влився в колектив московської молоді. Навчання давалося Григорію легко, адже у нього була непогана база знань з економічних дисциплін. Вільний час він не марнував. У вихідні Явлінський був постійним гостем танцювальних майданчиків.

В числі кращих студентів Григорій відвідав Чехословаччину, правда поїздка мала несприятливі наслідки. Студента, кулаками відстоює свою політичну позицію, хотіли виключити з інституту. До загального здивування, історія закінчилася рекомендацією Явлінського в кандидати на вступ в партію.

Особисте життя Григорія Явлінського

Забути неприємну історію з можливим відрахуванням допомогла і раптово почалося романтичне пригода молодого Явлінського. Симпатична дівчина Олена, студентка вечірнього відділення Плешки, привернула увагу майбутнього політика і незабаром відбулася весілля.

Григорій Явлінський жартує :-)) У подружжя Явлінський два сина. У 1996 році, в той час, коли відомий російський політик був задіяний у набирала обороті президентської компанії, сім’ю спіткала страшна біда. Невідомі злочинці, чия особистість згодом так і не була встановлена, викрали старшого сина Михайла. Через деякий час викрадачі вийшли на зв’язок, поставивши Явлінському-старшому суворий ультиматум: відхід з політики або життя сина.

Погрози були підкріплені страшної посилкою. Шантажисти надіслали сім’ї відрізаний палець сина. Історія мала щасливий результат, проте в цілях безпеки брати Михайло та Олексій були змушені покинути Росію. Хто знає, яку службу молоді люди могли послужити Батьківщині, але на сьогоднішній день вони проживають і працюють на території Великобританії.

Кар’єра Явлінського — політика

Диплом з відзнакою відкривав перед Григорієм Явлінським широкі двері. Закривши очі на минулі скандали, керівництво кафедри побажала, щоб здібний студент залишився у стінах рідного Вишу. У 1976 році він захистив дисертацію і отримав ступінь кандидата наук. Перші роки після закінчення навчання Явлінський провів за роботою в різних НДІ, продовжуючи свою наукову кар’єру. У 1984 Григорій Явлінський почав роботу в Держкомітеті.

Частушки від Явлінського — 1996 рік 1989 рік приніс нові зміни. Леонід Абалкин, колишній викладач в Плехановском інституті, запропонував своєму недавньому студенту місце в Раді Міністрів СРСР. Отримавши посаду заступника голови в 1990 році, Явлінський розгорнув активну діяльність, спрямовану на реформування російської економіки. Проте внутрішні розбіжності змушують його покинути пост. Разом з однодумцями Григорій Явлінський створює Центр економічних і політичних досліджень «Епіцентр».

У 1991 році політик тісно співпрацює з Борисом Єльциним, пропонуючи свої варіанти економічного розвитку країни за можливу співпрацю з колишніми союзними республіками, проте вже до грудня Явлінський змушений покинути уряд у зв’язку з незгодою з політикою нового президента.

У 1993 році Григорій Явлінський засновує партію «Яблуко», члени якої брали активну участь в розробці нових економічних законів країни.

Політик активно висловлював свою позицію щодо ситуації в Чечні.

Григорій Явлінський з дружиною та старшим сином

Зокрема, він виступав за виведення російських військ з Чечні і надання жителям республіки самостійно вирішувати свою подальшу долю. Під час Другої Чеченської кампанії Григорій Явлінський в черговий раз висловився проти ведення бойових дій.

Під час захоплення заручників у Театральному центрі на Дубровці, Явлінський опинився в числі небагатьох політиків, з ким терористи були готові вести переговори, причиною тому і була їх активна позиція протидії військових операцій у Чечні. Із захопленого центру політику вдалося вивести вісім дітей.

Явлінський сьогодні

У 2008 році Григорій Явлінський прийняв рішення залишити керівну посаду в партії і присвятити себе викладацькій діяльності в московській Вищій школі економіки, що не означає його остаточний відхід з політики. На сьогоднішній день Явлінський приймає активну участь у виборчих кампаніях, займається справами партії і є депутатом Законодавчих зборів Санкт-Петербурга.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: