Ім’я: Григорій Антипенко

Дата народження: 10 жовтня 1974 р. (42 роки)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: Москва

Діяльність: актор

Вага: 83 кг

Зріст: 185 см

Біографія Григорія Антипенка

Григорій Антипенко – це яскравий російський актор, який придбав найбільшу популярність після того, як зіграв одну з головних ролей в серіалі «Не родись красивою». Після цього в його кар’єрі було ще багато цікавих та яскравих акторських робіт. А тому вже зараз можна точно сказати, що наш сьогоднішній герой не став, як багато, актором однієї ролі.

Але що ще цікавого можна розповісти про цього чудового персонажа зі світу мистецтва? Які примітні факти, приховує в собі його минуле? І якими яскравими подіями відрізняється його особисте життя? Розповісти трохи цікавого про все це ми б хотіли сьогодні…

Ранні роки, дитинство і родина Григорія Антипенка

Актор Григорій Антипенко в молодості встиг попрацювати фармацевтом

Наш сьогоднішній герой з’явився на світ 10 жовтня 1974-го року в головному місті сучасної Росії – Москві. З самого дитинства він жив на Мосфільмовскій вулиці, а тому у вікнах його кімнати завжди був видний світ знаменитої кіностудії.

Однак про долю актора в ті роки він ще й не мріяв. Його мама працювала інженером-технологом, а тому наш сьогоднішній герой завжди тягнувся до більш приземлених спеціальностями. Так, зокрема, головними захопленнями його дитинства були точні науки – фізика, хімія і, звичайно ж, біологія. Останню з названих наук майбутній актор любив особливо сильно. З ранніх років він цілісінькі дні вивчав різні підручники, запам’ятовуючи латинські назви рослин, тварин, плазунів та інших представників флори і фауни.

Багато в чому саме тому подальше надходження Григорія Антипенка в фармацевтичне училище не стало ні для кого сюрпризом. Вчився він погано, а тому після закінчення обраного навчального закладу досить швидко знайшов собі підходящу роботу.

Григорій Антипенко на першому етапі шоу Жорстокі ігри Працював наш сьогоднішній герой як аптекаря-фармацевта, проте дана спеціальність йому досить скоро набридла. Після відходу з роботи у долі майбутнього актора почалися довгі пошуки свого життєвого покликання.

У наступні кілька років ким він тільки не працював! Так, у трудовій книжці Григорія Антипенка є записи рекламних агентств, соціальних структур, бухгалтерських установ. Деякий час майбутній актор навіть попрацював в музеї, де виконував дуже тонку роботу виробника копій музейних експонатів.

В цей період він також займався в московської театральної студії «Свічка», яку почав відвідувати ще в юності. Але до самої акторської професії наш сьогоднішній герой, як і раніше ставився несерйозно. Все змінилося після того, як у 22 роки Григорій Антипенко влаштувався монтувальником сцени в театр «Сатирикон».

Познайомившись з тонкощами світу «закулісся», наш сьогоднішній герой вирішив шукати себе в театральному середовищі. Ця думка привела його в підготовчу групу студії МХАТ, а потім в Щукінське училище. З цього моменту в житті Григорія Антипенка почався новий етап.

Кар’єра актора Григорія Антипенка, театр і фільмографія

Вже на четвертому курсі наш сьогоднішній герой знявся в одному з епізодів серіалу «Кодекс честі». Після цього був період виступів у театрі Маяковського, «Класному театрі», а також виступів з акторською трупою «Et cetera». У цей період Григорій Антипенко зіграв у багатьох яскравих виставах і навіть був номінований на престижну щорічну премію «Московські дебати».

Завидний холостяк Григорій Антипенко Паралельно з цим наш сьогоднішній герой часто знімався в кіно. Однак довгий час формат його ролей залишав бажати більшого. Доленосним у кар’єрі актора став кастинг проекту «Не родись красивою». Григорій Антипенко прийшов на проби і практично відразу отримав заповітну роль. Екранне перевтілення у президента модного дому «зима / літо» Андрія Жданова принесла акторові небачений успіх. У 2006-му році він отримав престижну премію «Телезірка», проте справжньою нагородою за всі труди була всенародна любов і широке визнання.

Після зоряної ролі в серіалі про любов в кар’єрі актора стали одна за одною з’являтися нові цікаві ролі. До числа таких слід віднести фільми «М+Ж», «Москва, Я люблю тебе», «В цей вечір ангели плакали», «Припустимі жертви», а також серіал «Відплата» і деякі інші роботи. Вельми примітно, що в цей період наш сьогоднішній герой однаково часто грав як в любовних комедіях, так і в більш глибоких і драматичних фільмах. Він працював на одному майданчику з такими російськими акторами, як Марія Куликова, Анастасія Макєєва, Іван Стебунов та іншими.

Григорій Антипенко сьогодні

Крім всього іншого, популярний і відомий актор також кілька разів у своїй кар’єрі брав участь в озвучуванні західних мультфільмів. Так, зокрема, голос Григорія Антипенка можна почути в анімаційних стрічках «Рапунцель: заплутана історія» і «Тед Джонс і Загублене місто».

Не залишав актор також і театральної сцени. У різні роки він виступав у Сучасному театрі антрепризи, Театрі Єрмолової, Іншому театрі, Театрі Вахтангова, а також у багатьох інших театральних студіях.

Вміло поєднує роботу в кіно і театрі Григорій Антипенко і в даний час. На його виставах завжди аншлаги, а нові екранних роботи глядачами завжди сприймаються з великим пожвавленням.

Особисте життя Григорія Антипенка

В житті нашого сьогоднішнього героя було два шлюби – фактичний і цивільний. Так, першою дружиною актора була дівчина на ім’я Олена Антипенко. З нею відомий актор познайомився ще в молодості. В рамках даного любовного союзу народився старший син шоумена – Олександр.

Григорій Антипенко з дружиною Юлією Такшиною

Після розпаду даного шлюбу Григорій Антипенко довгий час зустрічався з актрисою Юлією Такшиною, з якою познайомився під час роботи над серіалом «Не родись красивою». У цивільному шлюбі у двох знаменитостей народилися двоє синів – Іван (2007 р.) і Федір (2009 р.). Цей союз розпався через шість років після початку роману.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: