Ім’я: Григорій Анікєєв

Дата народження: 28 лютого 1972 р. (44 роки)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Щур

Місце народження: с. Дутово, Комі АРСР

Діяльність: політик

Вага: 91 кг

Зріст: 180 см

Біографія Григорія Анікєєва

Дитинство і родина Григорія Анікєєва

Григорій народився в селі Дутово в звичайній родині. У нього є брат – Анатолій. Закінчивши школу, Анікєєв поїхав у місто Володимир, де поступив у державний технічний університет. Їм була обрана спеціальність – радіотехніка.

Початок політичної кар’єри Григорія Анікєєва

Ще на початку дев’яностих років заповзятливий молодий чоловік організував цех, який виробляв пельмені – продукт, що завжди користується популярністю. Справа пішло непогано, і незабаром їм була організована компанія «Поком», що виробляє продукти харчування. Дуже скоро вона стала лідером на ринку пельменів. Пізніше компанія переросла в «Анікєєв Бізнес Інвест». У 2000-их роках цей холдинг мав ще й успішне ковбасне виробництво.

Біографія майбутнього політика і мецената Григорія Анікєєва почалася в невеликому селі

На сьогоднішній день існує група компаній під назвою ABI GROUP. Напрямки її діяльності – це харчова промисловість, будівництво, медіа-бізнес, торгівля. Григорій Вікторович є сьогодні найбільшим в регіоні роботодавцем і найбільшим підприємцем. Його структури, за деякими оцінками, знаходяться в списку лідерів російського ринку.

Григорій Анікєєв в політиці і бізнесі

Після того, як Анікєєв став депутатом, всі активи перейшли в довірче управління. Політична кар’єра Григорія Вікторовича почалася на початку двохтисячних років. У той час він очолив «Партію соціальної справедливості» в регіоні.

У 2005-му Анікєєв повинен був обиратися в Законодавчі Збори, він був під другим номером у списку партії «Батьківщина». Однак цю партію тоді з виборів зняли.

Структури Анікєєва в 2007-му придбали телеканал ТВЦ-Володимир і газету «Заклик». Вже восени цього року Григорій Вікторович у списку партії «Єдина Росія» опинився лише на четвертому місці на виборах в Думу. За підсумками виборів, квота Володимирській області становила лише три мандати, але мер обласного центру (він був на третьому місці в списку) відмовився від мандата, пославшись на незавершені справи, тому цей третій мандат отримав Анікєєв.

Григорій Анікєєв вручив гранти некомерційним об’єднан… У 2008 році депутатом за двома адресами були відкриті громадські приймальні, щоб людям було простіше «достукатися» до влади. Наступні вибори в Держдуму проходили у 2011 році, а перед ними були організовані великі праймеріз. Григорій Вікторович посів п’яте місце, однак виявився в результаті на другому. Депутат трудиться у комітеті з питань соціальної політики і праці. З жовтня 2013-го Анікєєв у складі генеральної ради ЄР.

Благодійна діяльність Григорія Анікєєва

Депутатом організований фонд «Милосердя і порядок», в якому він — голова Опікунської Ради. Ним ініційовано створення інноваційної освітньої програми під назвою «Пізнавальні стратегії школярів». Анікєєв особисто курирує її впровадження в життя. «Милосердя і порядок» вже багато років надає допомогу ветеранам, дітям, інвалідам, спортивним установам, закладам освіти, охорони здоров’я та спорту.

Періодично проводяться засідання Ради Старійшин некомерційних організацій, очолювані Анікєєвим. Радою обговорюються існуючі недоліки та упущення, в тому числі відсутність світлофорів біля освітніх установ, открытиие додаткових дозвіллєвих центрів для дітей, спортивних клубів. Там же обговорюються питання, що стосуються долі дітей-інвалідів, їх реабілітації та навчання, а саме – створення для дітей з обмеженими можливостями умов для дистанційного навчання.

Діяльність Григорія Анікєєва в даний час

Організація «Милосердя і порядок» Анікєєва відкриває соціальні перукарні, соціальні аптеки та магазини, де націнка – мінімальна. Відкритий і функціонує клуб для літніх людей «Будьте здорові!».

ГРИГОРІЙ АНІКЄЄВ ВІДВІДАВ ДИТЯЧІ ОЗДОРОВЧІ ЦЕНТРИ Анікєєв від імені фонду «Милосердя і порядок» заснував стипендії юним талантам, а так само дітям, яким необхідна соціальна підтримка. Фондом Анікєєва був відкритий спортивно-розважальний центр для школярів, який ось вже два роки функціонує. Анікєєв заявив, що тепер у дітей є місце, де можна проводити вільний час, займатися спортом.

Мета створення центру – забрати дітей з вулиць і під’їздів, щоб вони займалися спортом і зміцнювали здоров’я, проводячи час з користю, більш за все це стосується дітей з соціально-незахищених сімей та сімей з маленьким достатком. Депутат звернув суспільну увагу на те, що в подібних центрах діти повинні мати можливість, у разі необхідності, отримати психологічну допомогу. Анікєєвим було прийнято рішення розвивати у Володимирській області дитячий спортивний туризм.

Григорій Анікєєва не тільки політик, але і меценат

«Пізнавальні стратегії школярів» — програма, розрахована на те, що у кожного школяра прокинеться інтерес до навчання, завдяки індивідуальному підходу до кожного учня з урахуванням його психології. У цій педагогічній програмі вже задіяні понад 144-х вчителів з більш ніж 60-ти шкіл Володимирії.

Особисте життя Григорія Анікєєва

Більшу частину свого особистого часу Григорій Вікторович займається питаннями некомерційної організації «Милосердя і порядок», крім цього він без формалізму підходить до питань реалізації в життя програми «Пізнавальні стратегії школярів».

Вимагають постійного контролю і управління група компаній ABI GROUP. У 2011 році Анікєєв увійшов до п’ятірки депутатів із найбільшими заробітками. Згідно наданих декларацій він заробив більше всіх у «Єдиній Росії». У 2014 році він поліпшив цей результат, ставши найбагатшим депутатом серед членів нижньої палати парламенту. Дохід депутата Держдуми Григорія Анікєєва в 2014 році склав 995 млн рублів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: