Ім’я: Гоша Куценко

Дата народження: 20 травня 1967 р. (49 років)

Знак Зодіаку: Телець

Східний гороскоп: Коза

Місце народження: Запоріжжя, Україна

Діяльність: актор, режисер, сценарист, співак, продюсер

Вага: 83 кг

Зріст: 185 см

Біографія Гоші Куценко

До акторського світу батьки Гоші Куценко ніякого відношення не мали. Тато працював у міністерстві радіопромисловості, мама була лікарем-рентгенологом.

Актор Гоша Куценко

Назвали майбутнього актора на честь космонавта Юрія Гагаріна, але мати в дитинстві називала сина Гошею, і останньому це подобалося. Плюс до всього, маленький хлопчик не вимовляв букву «р», тому інше ім’я йому цілком підходило.

Абсолютно щасливе дитинство

Гоше батьки приділяли багато уваги. Тому хлопчик добре вчився і був чи не відмінником. Не давалася йому тільки хімія. Шкільні уроки перемежовувалися зі спортивними заняттями. Куценко ходив у секцію боротьби. В цілому Гоша ріс жвавим хлопчиком.

Гоша Куценко в дитинстві

Кілька років Гоша Куценко навчався в рідному місті, після чого вирушив до Львова. Туди вся сім’я переїхала з-за батькової роботи. Сам актор розповідає, що у нього було абсолютно щасливе дитинство. І він тільки зараз почав це розуміти.

Гоша Куценко в молодості

«Було тепле Запоріжжя і Львів, в загальному, рідна Україна. Особливо тоді вона була щедра душа. Вільно росли шовковиця та черешня. Дніпро під рукою, бички на асфальті. А також перша любов. Чудовий був час. Але дуже швидке», — говорить Гоша. Після школи Гоша пішов вчитися у Львівський політехнічний інститут. Але не довчився, його призвали в армію.

Столична життя

У 1988 році тата Гоші призначили заступником міністра радиопромышленность СРСР. Вся сім’я переїхала в Москву. І тут Куценко відправився в Московський інститут радіотехніки, електроніки і автоматики. І тут студент зрозумів, що його тягне до театру.

За колючим дротом

Два курсу Гоша Куценко навчався в МІРЕА, а потім вирішив вступати в Школу-Студію МХАТ. Батьків такий вибір сина ошелешив. Батько тут же почав дзвонити в деканат театрального, він просив, щоб «цього гаркавого ідіота не брали». Умови Куценко ставив і декан МІРЕА. Він поставив завдання перед студентом здати сесію тільки на 4 і 5, інакше документи видані не будуть. У підсумку, на іспитах Гоша отримав лише «відмінно». На вступних в театральний Куценко читав «Сповідь хулігана» Сергія Єсеніна. У той час Гоша ще не позбувся гаркавості, мав місце бути і український акцент. Але голову приймальної комісії Олега Табакова це так тішило, що він багато разів перепитував як звуть юнака. Гоша відповідав: «Югхий, але мене мама в дитинстві Гошею називала». Останнє додавання і зіграло вирішальну роль. Куценко взяли.

Шлюб

На третьому курсі Гоша Куценко познайомився з Марією Порошиною Вона була на шість років молодше актора і тільки вступала в школу-студію. Незабаром пара одружилася і у них з’явилася дочка Поліна.

Чи-лі і Гоша Куценко — Казки Але через 5 років подружжя розійшлися, однак, зберегли добрі стосунки. Гоша і Марія кажуть, що минулі відносини анітрохи не заважають роботі.

Перші роботи

Перша роль дісталася Гоше в 1991 році, тоді він ще вчився. Зіграв молодий актор в епізоді фільму «Людина з команди «Альфа». І тоді ж Куценко разом з однокурсниками знялися в головних ролях комедії-фарсі під назвою «Мумія з валізи». У 1992 році Гоша Куценко закінчив театральний, після чого його чекало розчарування. Театри не прагнули брати новачків. Він періодично працював в антрепризах, які абсолютно не приносили задоволення. Паралельно він грав у кіно: іронічній приповідці «Діти чавунних богів», кримінальній мелодрамі «Ноктюрн для барабана і мотоцикла», фантастичної комедії «Сни», соціальній драмі «Серп і молот». І скрізь – лише епізоди.

А 1995 року Куценко пішов на телебачення. Він вів передачу «Партійна зона» на ТВ-6, з’являвся і на МУЗ-ТВ. Але така робота йому набридла дуже швидко. Через два роки Гоша пішов з «Партійної зони» в депресію. 40 днів він сидів вдома, проводячи час за комп’ютерними іграми. Поїсти йому привозили друзі, яким теж було не солодко. В той час вони дуріли від творчого неробства і влаштовувала дикуваті хепенінги. Вони могли надіти халати і узбецькі тюбетейки і розгулювати з магнітофонами по Москві. При цьому друзі запитували у перехожих на ламаною мовою «Як пройти на Казанський вокзал». І весь цей драйв виплеснувся в комедії-буф «Вісім з половиною доларів», яку зняв Іван Охлобистін. Але Гоше Куценко все одно дісталася епізодична роль.

У 90-і Гоша, тоді Юрій Георгійович, викладав. За 2000 рік він значився у ВДІКУ на курс Кіндінова і «три роки намагався ділитися зі студентами своїми міркуваннями».

Антикілер

Популярність прийшла до Куценко в той час, коли він зовсім не чекав. Бойовик його друга Кості Мурзенко «Квітень», де Гоша зіграв головну роль, мало хто помітив. Зате бойовик 2002 рік Єгора Кончаловського «Антикілер» наробив шуму. Тут зіграли багато зарекомендували себе актори. Ну а Куценко довірили головну роль колишнього опера карного розшуку по прізвиську Лис. Персонаж зовсім не вкладався у визнані рамки позитивного героя. Він виходить на свободу і починає свою гру з власними уявленнями про справедливість і закон.

Визнання

Після «Антикілера» прийшла популярність. Гоша Куценко тут же знявся в головних ролях у трилері «Самотність крові» і мелодрами «Дорога». Так само він зіграв вбивцю Смурова в серіалі «Слідство ведуть знавці». До речі, Куценко не любить зніматися в серіалах, але цього разу зробив виняток. І ця робота тільки додала популярності в скарбничку актора. І для того, щоб Гоша грав переконливіше, його кілька годин тримали в цьому СІЗО (інших постояльців не було). Після були історичний фільм під назвою «Золоте століття» і продовження «Антикілера».

Інтерв’ю з Гошею Куценко Ну а далі актор постав у досить незвичному вигляді в блокбастері «Нічний дозор». Там він — елегантний спокусник у перуці. До речі, партнеркою по картині стала колишня дружина Марія Порошина.

Зараз Куценко грає в різноманітних картинах. Наприклад, в серіалі «Єсенін» йому дісталася роль есера Блюмкіна, який убив поета. Послідувала роль у вітчизняному блокбастері «Турецький гамбіт». Тут була невелика, але досить помітна роль.

З Марією Порошиною

Гошу Куценко не знає мабуть немовля. Тому актор розуміє, що стати популярним і бути ним – різні речі. Він робить все, щоб статус відповідав. Сьогодні він працює ще й у театрі. Він же співвласник кінокомпанії, яка вже зробила досить багато фільмом. З’являється зірка на різних презентаціях і тусовках.

Ну а в рідкісні години вільного часу актор воліє займатися екстремальними видами спорту, це картинг, сноуборд, бокс. Так само він пише романтичні вірші та співає пісні власного твору.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: