Ім’я: Голді Хоун

Дата народження: 21 листопада 1945 р. (71 рік)

Знак Зодіаку: Скорпіон

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: Вашингтон, округ Колумбія, США

Діяльність: актриса, модель, письменник

Вага: 52 кг

Зріст: 168 см

Біографія Голді Хоун

Голді Хоун – це жінка, про яку можна говорити нескінченно довго. Прекрасна актриса, прекрасна модель і прекрасна людина – всі ці якості складають основу її особистості і роблять життєвий шлях нашої героїні справжнім прикладом для наслідування. Довгий час Голді Хоун з’являлася в кіно в образі класичної голлівудської блондинки дівчини з розпатланим волоссям і проникливим поглядом. Однак через деякий час довела, що може бути органічна і цікава і в багатьох інших образах. Вона така, як є, а тому багатогранність її таланту не має не для кого ставати сюрпризом.

Голді Хоун – яскрава особистість і прекрасна актриса, якій присвячена наша сьогоднішня стаття.

Дитинство і родина Голді Хоун

Голді Джин Хоун народилася в яскравою і неординарною сім’ї. Її батько — Едвард Рутледж Хоун – був відомим музикантом і умів віртуозно грати на скрипці. Не відставала від чоловіка і мама нашої сьогоднішньої героїні — Лаура Штейнофф. Все своє життя вона присвятила танцям, а в більш зрілому віці навіть стала власницею власної танцювальної студії. По материнській лінії Голді має єврейські й угорські корені.

Голді Хоун без макіяжу

Варто зазначити, що вплив матері можна помітити і в багатьох інших галузях. Так, слідуючи по її стопах, ще в п’ятирічному віці наша сьогоднішня героїня стала активно займатися танцями. В цей період її головним захопленням став балет, необхідно сказати, що на даному терені дівчина домоглася дуже вражаючих успіхів. В десть років Голді Хоун стала часто брати участь у різноманітних театрально-музичних постановках. А в шістнадцять років відбувся її дебют на великій сцені. Тоді, в 1961-му році, дівчина постала перед глядачами в п’єсі «Ромео і Джульєтта». Виступи виявилося вдалим і, переїхавши до Нью-Йорка, в наступні кілька років дівчина стала часто брати участь у різних постановках.

Паралельно з виступами на сцені дівчина почала викладати танці у власній студії, а також вивчати драму в Американському університеті. Однак, варто зазначити, її перебування в статусі студентки виявилося недовгим. Із-за частих пропусків і не найвищих оцінок по основним предметів, дівчину незабаром відрахували, і Голді Хоун знову зосередила всю свою увагу на заняттях танцями.

Як це не дивно, проте саме цей шлях виявився для Голді Хоун найкоротшою дорогою в кіно. Під час одного з виступів талановиту дівчину помітив професійний агент, що запропонував їй спробувати себе в якості кіноактриси. Танцівниця погодилася, і дуже скоро в її кар’єрі почалася нова глава.

Чарівна Goldie Hawn

Акторська кар’єра Голді Хоун

Першими акторськими роботами Голді Хоун стали ролі в телесеріалах «Доброго ранку, світ!» і «Хохми Роуена і Мартіна». Після цього відбулася і перша кінематографічна стрічка з її участю – мюзикл «Один єдиний справді оригінальний сімейний оркестр». У цих картинах 1967-1968 роки актриса виконувала ролі білявих красунь з незмінною посмішкою на губах і яскравими блакитними очима.

Цей образ настільки сподобався глядачам і режисерам, що дуже скоро нові цікаві пропозиції про зйомки стали надходити актрисі одне за іншим. У період з 1969-го по 1975-й актриса знялася в семи нових стрічках, серед яких найбільш значущою стала її роль у фільмі «Квітка кактуса». За роль у цьому фільмі Голді Хоун отримала Оскара, а також премію «Золотий глобус». Незважаючи на велику кількість наступних номінацій, дані нагороди і донині є єдиними в особистій колекції актриси.

Так, ніяких більш-менш значущих призів у подальшій кінокар’єрі актриси не було. Однак цей факт зовсім не означає, що в її фільмографії не було яскравих і цікавих ролей. У сімдесяті роки кар’єра Голді Хоун різко пішла в гору. У цей період наша сьогоднішня героїня відзначилася у таких цікавих фільмах як «вільні Метелики», «Шампунь», «Герцогиня і Брудний лис», «Подорож з Анітою», «Рядовий Бенджамін», «Брудна гра». Багато з названих ролей принесли актрисі нові номінації на різні кінематографічні премії, проте, як зазначалося вище, нагороди та премії в цей раз обійшли її стороною.

У цей період талановита дівчина остаточно утвердилася в ролі однієї з найпопулярніших та найуспішніших актрис у світовому кінематографі. Її називали секс-символом сімдесятих, а також однією з найбажаніших жінок планети. Однак наприкінці цього періоду в її житті сталася низка потрясінь, пов’язаних з проблемами в особистому житті. В результаті цього актриса стала велику увагу приділяти східної філософії (якою захоплювалася з 1972-го року) і повільно втрачати інтерес до великого кіно.

Голді Хоун В 1983-му році Голді Хоун познайомилася з актором Куртом Расселом, відносини з яким стали найбільш важливими в її житті. На зміну захоплення східною філософією прийшла пристрасна захопленість сім’єю. В результаті цього актриса стала рідше зніматися в кіно. У вісімдесяті роки найбільш яскравими роботами Голді Хоун стали ролі у фільмах «Додаткова зміна», «Протокол», «Дикі коти», «За бортом».

Проте, не дивлячись на невелику кількість екранних ролей, глядачі ніколи не забували Голді. Чого тільки коштує ажіотаж навколо номери журналу «Плейбой» (1985), головною героїнею якого стала відома акторка.

Голді Хоун останнім часом

Повернути собі втрачені позиції в кіно Голді Хоун змогла в середині дев’яностих – початку двотисячних. В цей період вона знялася в таких популярних фільмах як «Смерть їй до лиця», «Клуб перших дружин», «Всі кажуть, що я люблю тебе», «Сестрички Бэнгер». З цими ролями пов’язаний пізній етап в кар’єрі актриси. У 2002-му році Голді Хоун виконала свою останню роль, і з тих пір більше не з’являлася на широких екранах. У 2005-му році актриса розповіла про всіх етапах свого життя в автобіографічній книзі «Лотос проростає з бруду».

Особисте життя Голді Хоун

Особисте життя актриси була не такою райдужною, як її кар’єрі. Перший чоловік Голді — актор Гас Тріконіс – після семи років шлюбу відсудив у неї 75 тисяч доларів, що було вельми пристойною сумою в 1975-му році. Після цього у долі актриси був ще один невдалий шлюб. Цього разу її обранцем став актор Білл Хадсон, який через суд відібрав у актриси будинок в Малібу і залишив її одну з двома дітьми на руках. Варто відзначити, що Голді Хоун виявилася цілком хорошою матір’ю і поодинці зуміла поставити на ноги сина і дочку. В даний час Кейт і Олівер Хадсоны є популярними американськими акторами.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: