Ім’я: Гліб Самойлов

Дата народження: 4 серпня 1970 р. (46 років)

Знак Зодіаку: Лев

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: Азбест, Свердловська область

Діяльність: музикант

Вага: 67 кг

Зріст: 169 см

Біографія Гліба Самойлова

Гліб Самойлов – талановитий російський музикант, один з учасників колективу «Агата Крісті» (1988-2010). Після розпаду групи Гліб створив групу «The Matrixx», з якою продовжив гастролювати по країні. Молодший брат Вадима Самойлова.

Гліб Самойлов Рудольфович

Дитинство Гліба Самойлова

Гліб Самойлов з’явився на світ у місті Азбест Свердловської області, куди родина перебралася зі Свердловська в 1965 році. Батько хлопчика все життя працював гірничим інженером, а мама – хірургом. У родині вже підростав старший брат Гліба, Вадим Самойлов. Обидві дитини виявляли творчу жилку і мріяли співати у власній групі, незважаючи на те що мама була категорично проти, так як вважала спосіб життя музикантів надто розгульним.

Маленький Гліб Самойлов з батьками і братом

У дитинстві Гліб мріяв навчитися грати на фортепіано і навіть недовго відвідував музичну школу, але незабаром відмовився від занять, аргументуючи це сильним навантаженням. Однак бажання освоїти інструмент нікуди не пропало. На допомогу прийшов старший брат, який взявся вчити дитину нотній грамоті. Спершу хлопчик навчився перебирати клавіші однією рукою, але вже скоро міг похвалитися своєю віртуозною грою з використанням педалей. Стараннями Вадима юнак навчився розпізнавати ноти. Однією з перших розучені композицій стала пісня з кінострічки «Тегеран-43».

Гліб Самойлов віком до Вадима на 6 років

Закінчивши школу, юнак подав документи до місцевого інститут на факультет історії, але його знань не вистачило, і він тріском провалився. Незважаючи на те, що йому не вдалося вступити, його з радістю взяли в студентський ансамбль «РТФ-УПІ». Щоб заробити хоч трохи коштів на життя, Гліб влаштувався лаборантом в школу. Незабаром він захотів опанувати бас-гітарою і подав документи в музичне училище на відповідну спеціальність. Втім, після першого семестру йому довелося кинути навчання.

Гліб Самойлов і Агата Крісті

Однак кинув училище Гліб зовсім не з-за ліні або охладевшего інтересу до гітарі. Виною тому була буквально звалилася на голову популярність.

Гліб Самойлов і група «Агата Крісті» на зорі кар'єри

Діло було так: у 1985 році його старший брат Вадим разом з товаришами (Петром Травнем і Олександром Козловим) почав репетиції під ім’ям «ВІА „РТФ УПІ“». У 1987 році брат запросив Гліба в групу на позицію бас-гітариста. В лютому 1988 року вони зіграли концерт для студентів Уральського політехнічного інституту, які прийняли таку самодіяльність на «ура», а в кінці року хлопці випустили свій дебютний альбом – «Другий фронт», а через рік ще один – «Підступність і кохання».

З 1990 року Гліб був основним автором текстів пісень «Агати Крісті», записував разом з новими друзями альбоми, а також працював над першою сольною платівкою – «Маленький Фріц». Грав він як і раніше на басу, причому не стоячи, як це роблять зазвичай, а сидячи на стільці в кутку сцени. Ця особливість колективу породила чимало пліток і домислів, але вже пізніше Гліб розповів, що спочатку дуже боявся виступати на публіці, і брат порадив йому сидіти – так спокійніше. Так продовжувалося до 1995 року, коли на одному з концертів у Гліба не почався приступ клаустрофобії. Він схопився, відкинув стілець і з тих пір грав виключно стоячи.

Гліб Самойлов грав на гітарі сидячи з-за сором'язливості

В 1991 році колектив порадував своїх фанатів черговим альбомом «Декаданс», а через кілька місяців у продажу з’явилася друга сольна платівка Гліба Самойлова – «Сви100пляска».

В період з 1991 по 2010 роки музикант активно бере участь в розвиток групи. Хлопці не тільки колесять по країні, але і працюю над новими треками. За весь цей період було записано 7 альбомів. Найхітовішими з них стали – «Ганебна зірка» (1993), «Опіум» (1995), «Ураган» (1996), «Чудеса» (1998) та Епілог (2010).

Гліб Самойлов і The Matrixx

У 2010 році «Агата Крісті» розпалася, як стверджують брати Самойлови, з-за неможливості прийти до консенсусу при виборі творчого шляху. У кожного з них було своє бачення, тому музиканти вважали за краще просто «піти красиво». Після розпаду групи Гліб Самойлов разом з ударником і клавішником з останнього складу «Агати Крісті» заснував групу «The Matrixx». Стиль новоспеченої групи дуже схожий на АК, але самі учасники команди відносять свою музику до неопостготике. В цьому ж році вони випустили дебютний альбом – «Прекрасне жорстоко», а через рік – «Треш». У період з 2013 по 2015 роки вийшло ще 3 платівки – «Живі та мертві», «Light» і «Різанина в Асбете».

«Музичний ринг»: Гліб Самойлов проти Ранеток

Особисте життя Гліба Самойлова

Першою обраницею талановитого музиканта стала дівчина на ім’я Тетяна. Вона була старша за свого коханого, але це анітрохи не збентежило Гліба. У 1996 році на світ з’явився первісток, Гліб Глібович Самойлов. Незважаючи на загальних дитини, незабаром подружжя розлучилося. Син залишився жити з мамою. Хоча юнак прекрасно знає, хто його батько, він абсолютно не страждає «зірковою хворобою».

Син Гліба Самойлова вже дорослий

Другою дружиною Самойлова стала модельєр Ганна Чистова, з якою він також не зумів знайти спільну мову. Після неї музиканта бачили в товаристві журналістки Каті Бірюкової, а також режисера Валерії Гай-Германіки, але ці відносини так ні до чого і не привели.

На фото: друга дружина Гліба Самойлова, модельєр Ганна Чистова

Третя дружина Самойлова – це давня шанувальниця його творчості Тетяна Ларіонова. Жінка молодша за чоловіка на 18 років і як дві краплі води схожа на Наталі Орейро. Вони познайомилися під час інтерв’ю (на той момент обраниця музиканта працювала журналісткою), і симпатична дівчина одразу ж запала в душу чоловікові. Через деякий час вони зустрілися в неформальній обстановці, і дуже скоро простий флірт переріс у серйозні стосунки.

У 2016 Гліб Самойлов і Тетяна Ларіонова одружилися

Гліб Самойлов сьогодні

Завдяки величезному досвіду Самойлова, група частенько дає концертні програми не тільки у себе на батьківщині, але і за кордоном. Так як Гліб є вокалістом і гітаристом, з 2015 року колектив часто радує відданих фанатів різними треками групи «Агата Крісті», які написав музикант.

Гліб Самойлов в програмі «Сіль» В 2016 році Гліб Самойлов і «The Matrixx» виступили на популярному рок-фестивалі «Навала».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: