Ім’я: Гліб Матвейчук

Дата народження: 26 червня 1981 р. (35 років)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актор, композитор, співак

Вага: 74 кг

Зріст: 183 см

Біографія Гліба Матвійчука

Дитинство Гліба Матвійчука

Гліб народився в Москві. Незабаром сім’я переїхала до Мінська. Там він ходив до школи і прожила до шістнадцяти років. У нього завжди була мрія стати схожим на батька – Аліма Матвійчука, який був відомим кіномитцем, які закінчили свого часу ГІТІС. Навчаючись у музичному коледжі, Гліб вибрав спеціальність «Диригент-хоровик».

Батько тільки привітав прагнення сина зробити кар’єру в сфері кіно і музики. Мама була художником-гримером. Сім’я жила творчістю і мистецтвом. Тим менш дивний вибір Глібом майбутньої професії. До неї він готувався з раннього дитинства, займаючись у творчій студії, де вчився співати.

Біографія Гліба Матвійчука почалася в Білорусії

Коли юнакові виповнилося шістнадцять, він поїхав до Москви. Як вибрати, де йому шукати себе, в кіно або музику, він не знав, тому вирішив вступити в два Вузу відразу.

Він став студентом Щепкінського училища і студентом Консерваторії. Навчаючись, юнак намагався проводити вільний час серед друзів, життя яких пов’язане з музикою або пропадав на репетиціях.

Початок кар’єри Гліба Матвійчука: фільмографія і пісні

Пробувати себе в кіно Матвійчук розпочав у 2004-му, знявшись у кінострічках «72 метри» і «Тато». Він грав у кіно, але великих ролей актора не давали. З 2005-го він став складати музику до кінофільмів.

Те, що у нього з цього вийшло, можна почути в картинах «Адмірал», «Чкалов», «Про любоff» та ін. Він зумів поєднати акторська майстерність з музичної режисурою. Написавши музику до дванадцяти кінофільмів, він домігся серйозних успіхів. Матвійчук є автором музики для таких вистав, як «Зал очікування» і «Собака на сіні». За створення музики до кінофільму «Адмірал» Гліба, як композитора, номінували на премію «Золотий орел».

Матвійчук один час був у складі групи Lady Prowler, виступав з ними в якості вокаліста. З Ігорем Новіковим він у 2007-му створив групу Flair, а з колективом «Ренесансу» виступав в амплуа вокаліста.

Ольга Кормухіна / Гліб Матвейчук — Дві зірки — «Шлях» Артист бере участь у музичних проектах – мюзиклах і рок-операх. З упевненістю можна сказати, що це найбільш яскраві моменти його творчості. 2007-го він брав участь у постановці етнічного мюзиклу «Діти сонця». З середини 2008-го Гліб став виконувати головну роль (роль Ісуса) в рок-опері «Ісус Христос – суперзірка», який був поставлений Театром Моссовета. Крім того, актор зіграв у російському мюзиклі з назвою «Монте-Крісто» значну роль головного героя в молодості — Фернана де Морсера.

Він своєрідний актор, показав себе талановитим художником музики, як вважають багато критики. Сам же Матвійчук звик ставитися до своїх досягнень критично, він не вважає їх скільки-небудь значними. На його думку, він поки не визнаний талановитим актором, і йому ще належить підкорення кінематографа, в музиці, як і раніше, залишається багато прогалин, які музикант планує з часом закрити.

Саме так він бачить свою біографію і найближчу життя. Гліб вважає, що поки не повністю реалізувався. Завдяки об’єктивному погляду на свою творчість і вимогливості до себе, йому вдається реально оцінювати свою ситуацію в житті.

Гліб Матвейчук в реаліті-шоу

У 2009-му актор і музикант стає учасником музичного реаліті-шоу з назвою «Російські тенори», в якому Матвійчук потрапив у шістку кращих. У 2012-му він намагався потрапити на шоу «Голос», виконавши композицію «До свиданья, мама», однак пройти далі, йому не вдалося.

А в 2013-му Гліб став учасником конкурсу «Дві зірки», де разом з Ольгою Кормухіною вони виконували рок-н-рол і народні пісні. Пара зуміла створити цікаву програму і здобула перемогу. В якості призів їм були вручені мікрофони із жовтого та білого золота, прикрашені дорогоцінними каменями. Влітку пара переможців проїхала з спільними концертами по півдню Росії і виступила на «Слов’янському базарі».

Гліб Матвейчук в мюзиклі «Ісус Христос — суперзірка». Остання робота артиста в кіно – це зйомки в серіалі «Маргоша». Там йому дісталася роль Руслана Хількевича, працюючого, згідно зі сценарієм, на радіо звукорежисером. Там же знімалися актори Гліб Іванов, Ніна Купрякова, Яніна Колесніченко.

У Матвійчука сьогодні роботи вистачає. Він пише музику для кіно і театру, виступає з концертами і з виставами, знімається на телебаченні і в кіно.

На думку європейського глядача, вокальні дані Гліба значно перевершують його акторський талант. За чутками, Матвійчук часто дає концерти за кордоном. Його пріоритети, схоже, схилилися на користь вокалу і музики. Сцена театру в даний час залишилася трохи в стороні.

Багато років артистом рухає нестримний, яскравий талант музиканта і пристрасть до сцени. Такого музиканта і актора публіка, схоже, чекала давно. Зараз багато сил Гліб віддає роботі над новими музичними шедеврами, вдосконалює свої задуми та ідеї. Як він каже, у творчості можна домогтися чого завгодно, головне – стежити за професіоналізмом, не даючи йому зійти нанівець.

Особисте життя Гліба Матвійчука

Матвійчук три роки перебуває у шлюбі. Його дружина – актриса Анастасія Макєєва. З Настею Гліб познайомився в театрі, коли їх затвердили в «Монте-Крісто» на головні ролі. На той час дівчина не звертала на нього уваги.

Гліб Матвейчук з дружиною Анастасією Макеєвої

Вона нещодавно розлучилася з чоловіком – Петром Кисловим, була у нових романтичних стосунках з Олексієм Макаровим. Після того, як з Макаровим відносини припинилися зі скандалом, найнеприємнішим чином, вона звернула увагу на тихого, симпатичного і безумовно талановитого Гліба. Пропозицію своїй обраниці він зробив прямо зі сцени.

Молоді люди вінчалися в церкві. Ось вже більше трьох років вони разом, хоча період притирання був зовсім непростим. Настя – патологічна чистюля. А ось Гліб інший, за її словами, до цих пір він витає в хмарах, вважаючи, що хліб росте у хлібниці. Вони багато сварилися перші півроку спільного життя.

Зараз у них все нормалізувалося у відносинах, і спори виникають лише на тему творчості. Всюди їх бачать разом. Подружжя вирішило, що кожен для себе повинен вирішити, чи зможе він жити без свого чоловіка. Настя в інтерв’ю пояснила, що Гліб – людина, без якої їй життя було б дуже погано.

За рік до весілля Гліб розлучився з дівчиною, з якою зустрічався протягом чотирьох років. Вони і сьогодні в прекрасних стосунках, вона є другом сім’ї, прекрасно спілкується з мамою Матвійчука. Треба сказати, що перший час Насті складно було це зрозуміти і прийняти.

Гліб воліє читати серйозну літературу, цікавиться живописом Врубеля, Нестерова, Бенуа. Його улюблені співаки – Лепс і Шкарпеток. Артист віддає перевагу італійській кухні.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: