Ім’я: Гленн Клоуз

Дата народження: 19 березня 1947 р. (69 років)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: р. Грінвіч, США

Діяльність: актриса

Вага: 65 кг

Зріст: 165 см

Біографія Гленн Клоуз

Гленн Клоуз – це велика американська актриса, рівних якій дуже мало в світовому кіно. Багато з її ролей стали справжньою класикою американського кіномистецтва. Напевно, саме тому ім’я цієї талановитої актриси так часто з’являється в числі номінантів самих престижних кінематографічних форумів.

Але що робить творчість цієї неповторної актриси настільки особливим? Які події в її житті змусили Гленн Клоуз вперше мріяти про кар’єру в кіно? Відповісти на ці питання ми постараємося сьогодні, зазирнувши в минуле великої актриси, де завжди і ховаються всі наші таємниці.

Ранні роки, дитинство і родина Гленн Клоуз

Наша сьогоднішня героїня з’явилася на світ навесні 1947 року в містечку під назвою Грінвіч (штат Коннектикут). Її родина належала до числа місцевої аристократії і володіла досить значними активами. Серед родичів майбутньої актриси були навіть представники європейських дворянських родин, а тому з ранніх років майбутня американська знаменитість не потребувала абсолютно ні в чому.

Актриса Гленн Клоуз популярна у всьому світі

Так як її батько володів прибутковим бізнесом в Конго (за іншою інформацією – приватним шпиталем) вже у ранньому віці маленької Гленн довелося переїхати в Африку. На Чорному континенті пройшло все її дитинство. Тут вона відвідувала школу для європейських емігрантів. Тут же почала вперше займатися акторською майстерністю.

Її дитинство протікало тихо і розмірено, однак в якийсь момент батьки майбутньої голлівудської акторки, та й вона сама, потрапили під вплив християнської секти Moral Re-Armament (вільний переклад — Моральне переозброєння). З цього моменту добробут їхньої сім’ї почала різко скорочуватися. Активи почали танути, а прибутковий бізнес повільно чахнути.

Вирватися з-під згубного впливу церкви нашої сьогоднішньої героїні допоміг театр. Лише опинившись у престижному коледжі Вільяма та Мері, молода актриса змогла переосмислити життєві цінності і поглянути інакше на постулати своєї колишньої церкви.

Небезпечні зв’язки Джон Малкович і Глен Клоуз Так чи інакше, осягати премудрості акторської майстерності Гленн Клоуз стала досить-таки пізно. Лише тільки у двадцять два роки вона почала вперше серйозно розвивати свій вроджений талант, а тому все своє життя вона була змушена доводити собі і оточуючим, що гідна бути на театральній сцені. Можливо, саме цей підхід і зумовив тонке вміння Гленн Клоуз бути завжди на півкроку попереду своїх конкурентів.

Кар’єра актриси Гленн Клоуз, фільмографія

Творчий шлях нашої сьогоднішньої героїні почався в 1974-му році з бродвеевских постановок. У цей період актриса грала у виставах, а також брала участь в самих різних мюзиклах (серед яких, напевно, найбільш відомим є постановка «Бульвар Сансет»).

В якості театральної актриси Гленн Клоуз стала досить відома, а тому перед рішучим стартом у світ великого кіно у неї за плечима вже був чималий досвід. В середині сімдесятих років наша сьогоднішня героїня зіграла в декількох маловідомих телевізійних фільмах, а вже в 1984 році відзначилася в картині «Світ Гарпу», який відразу ж приніс їй номінацію на премію Оскар.

Глен Клоуз приєднається до «Вартових Галактики». У наступні роки наша сьогоднішня героїня знялася в декількох нових картинах, вихід яких дозволив актрисі закріпити свій успіх. До числа таких варто віднести фільми «Небезпечні зв’язки», «Фатальний потяг», «Зазубрене лезо», «Дещо про Амелію» і деякі інші. Вельми примітно, що в цей період актрисі доводилося досить-таки часто грати героїнь з тими чи іншими психічними розладами.

Намагаючись реалізувати себе як кіноактриси, Гленн Клоуз в той же час не забувала і про театр. У період з 1984-го по 1995-й вона виконала на сцені кілька нових яскравих ролей, які принесли їй в загальній складності три премії «Тоні».

Після цього в кар’єрі актриси почався період, нерозривно пов’язаний з телебаченням. У дев’яності роки вона виконала ролі в проектах «Мовчи і служи», «Зал слави Холмарк» і стрічці «Сара, висока і проста жінка». У загальній складності за позначені телевізійні проекти актриса була вісім разів номінована на премію «Еммі» і дев’ять разів – на «Золотий глобус». Однак нагороду («Еммі») отримала лише один раз – за телефільм «Мовчи і служи».

У кар’єрі нашої сьогоднішньої героїні завжди вистачало серйозних драматичних робіт. Однак не варто думати, що палітра акторських ролей великої Гленн Клоуз обмежується лише цим. Комедії та сімейні фільми зустрічаються у фільмографії актриси також досить часто. Яскравим прикладом тому є фільми «101 далматинець», «102 далматинця», «Марс атакує», «Степфордські дружини», «Капітан крюк». Всі ці фільми займають гідне місце в послужному списку робіт легендарної актриси. Вона працювала на одному знімальному майданчику з такими акторами, як Джефф Деніелс, Х’ю Лорі, Бетт Мідлер, Крістофер Уокен та іншими.

Проте найбільшу славу Гленн Клоуз принесли все-таки більш серйозні фільми. До числа таких варто віднести рейтингові серіали «Щит», «Лев узимку», «Сутичка», а також фільми «Таємничий Альберт Ноббс», «Велике розчарування», «Нормальний» і деякі інші. Названі фільми принесли актрисі дві статуетки «Золотий глобус» і дві премії «Еммі». Крім того, в послужному списку великої актриси є також шість номінацій на премію «Оскар», що вже саме по собі викликає повагу. На Голлівудському бульварі у Гленн Клоуз є персональна «зірка».

Зірка актриси Гленн Клоуз на алеї Слави

Особисте життя Гленн Клоуз

У своєму житті велика актриса була заміжня тричі. Два перших шлюбу з Каботом Уайдом і Джеймсом Марласом закінчилися розривом. Як, втім, і цивільний шлюб з актором Леном Кару. Зовсім інша справа подружній союз з головою медичної компанії Девідом Шоу. Разом закохані вже багато років.

Від попереднього роману з чоловіком на ім’я Джон Старк у актриси є доросла дочка Енні.

Що стосується інших родичів актриси то тут все також дуже цікаво. По материнській лінії Гленн Клоуз доводиться двоюрідною сестрою моделі Брук Шилдс, а також є далекою родичкою англійської принцеси Діани.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: